Zenginliği Ve Şansı Çekmek İçin 7 Şifreli Kelime

Parolalar, finansal alan da dahil olmak üzere hayatınıza daha fazla şans çekmenizi sağlar. Zenginliğin yanınızda olmasını sağlamak için bu kelimeleri hayatınızda daha sık kullanmanız gerekli.

Tılsımlı taşlar, başarılı insanların vazgeçilmez öğeleridir. Bir akış durumunu korumaya, başarıya ulaşmaya ve doğru para harcamaya veya kazanmaya yardımcı olurlar. Ne yazık ki, doğru sözler ve tavırlar olmadan, tılsımlar pratik olarak işe yaramaz.

‘Yaptım’ veya ‘Bitti’

Hedefinize ulaştığınızda, bazı yerel veya küresel işleri tamamlayın, kendinize ‘yaptım’ veya ‘bitti’ deyin. Yolun başındaysanız – ‘yapacağım’ deyin. Bu, her meslekten, her yaştan insana uyan çok güçlü bir parola sözcüğüdür. Bunu olumlamalarda kullanmak yararlıdır: ‘Hayatımı daha iyi hale getirdim’, ‘yaptığım her şey başarı getirdi.’

‘Başarılı’

Bu kelime belki de en güçlüsüdür ve çok çeşitli ifadelerde kullanılabilir. Bu kelimeyi basit bir onay olarak ‘Başarıya gidiyorum’, ‘başarı zaten yakındır’ gibi ifadelerin bir parçası olarak telaffuz etmek faydalıdır. Bu, başarınızı gerçekten yakınlaştıracak ve her şeyde en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olacaktır.

‘Zevk’

Pek çok insan için, zevk kelimesi nadiren işle ilişkilendirilir, ancak şans için çok güçlü bir mıknatıstır, çünkü bir şeyi sevdiğimizde, ona tamamen dalmış oluruz. Bir maaş aldığınızda veya bir sorunu çözmeyi başardığınızda, her zaman kendinize şunu söyleyin: ‘Bunu yapmayı seviyorum,’ ‘Bundan zevk alıyorum.’ Bu duyguları başkalarıyla paylaşmaktan korkmayın.

‘Zenginim’

Servet, bunun hakkında konuşan insanları takip eder. ‘Zengin olmak istiyorum’ diyebilirsiniz veya ‘Zenginim’ diyebilirsiniz. Böyle bir cümlenin ve kelimenin gücü, ‘Zengin oluyorum,’ ‘Zenginim’ dediğinizde birçok kez artar. Bu, finansal akışları daha aktif hale getiren çok güçlü bir şifreli kelimedir. Ne kadar sık ​​söylerseniz, o kadar zengin olursunuz. Parayı korkutan zıt kelimeler “yoksulluk” ve “zorunluluktur”. Onları telaffuz etmemek daha iyidir.

‘İleri’

Finansal büyümeyi her zaman ileriye giden yolla ilişkilendirdik. Mümkün olduğunca sık ‘yukarı’ ve ‘ileri’ demeniz gerekir. Örneğin: ‘İlerliyorum’, ‘İlerlemekteyim.’ Böyle bir şifreli kelime, zor durumlarda doğru çözümleri bulmaya yardımcı olur.

‘Mucize’ ve ‘hediye’

Bir kişi ‘hediye’, kelimesini ne kadar sık ​​söylerse, evren ona o kadar çok yeni beceriler ve motivasyon verir. Ne kadar sık ​​’mucize’, ve ‘harika’ derseniz, hayatınızda o kadar sık ​​rastlantısal, şans belirir. Bu tür kelimeleri cümleler ve olumlamalar halinde söylemek hiç gerekli değildir – bunları sadece yüksek sesle ve sessizce söyleyebilirsiniz. Bu şifreler ile en iyi olumlamalar : ‘Etrafımda mucizeler oluyor’, ‘Evrenden bir hediye alıyorum.’

‘Şans’

‘Başarısızlık’ kelimesinden kaçınılması en iyisidir. Örneğin, bir para işleminde veya bir satın alma işleminde şanssızsanız, ‘şanssızım’ veya ‘başarısızım’ diyemezsiniz. ‘Bu sefer şans beni atlamaya karar verdi’ diyebilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu şifreleri olabildiğince sık kullanın. Sadece işte başarıdan dolayı mutlu olan hiç kimse yoktur, bu yüzden aşk alanında da iyi şans çekmeniz gerekir. Şifreli kelimeler, aşkta başarıyı çekmek için bu konuda size yardımcı olacaktır.