Evrenin Size Mesaj Göndermesinin 15 Yolu – Dikkat Edilmesi Gereken İşaretler

Siz gerçekliğin geri kalanından kopuk izole bir varlık değilsiniz. Evrene, varlığınızdan örülmüş iplikler gibi sayısız karmaşık yollarla bağlısınız. Ve evren size mesajlar gönderebilir.

Hiç şüphe yok ki hayatınızda birçoğuyla karşılaşmışsınızdır, bazen ne olduklarını fark etmeden bile. Bunların tesadüf olduğunu düşünmüş olabilirsiniz, ancak size rehberlik etmek için tasarlanmış evrenden gelen işaretler olma ihtimali daha yüksektir.

İşte evrenin size mesaj gönderebileceği 15 yol.

1. Yinelenen Deneyimler

Her gün aynı şeyin başınıza geldiği zamanları hiç fark ettiniz mi?

Belki de sürekli bir şeyler dökmeye, ayak parmağınızı ovmaya veya telefonunuzu hızla kaybetmeye devam edersiniz – bunların her birinin, ilk bakışta açık olmayan daha derin bir anlamı olabilir.

2. Rüyalar

Bilinçsiz zihniniz, daha geniş evrende en derin köklere sahip olan ve mesaj almaya en açık olan parçanızdır.

Ve bu mesajlar genellikle rüyalar aracılığıyla aktarılır. Uyurken, bilinçsiz zihnimizi, gönderilen mesajı emecek kadar uzun süre ayarlıyoruz.

3. Hayvanlar

Doğal dünya, evrenin mesajlarını gönderebileceği pek çok gemiye sahiptir ve hiçbiri hayvanlardan daha önemli değildir.

Belirli bir hayvan veya hayvan davranışının tekrar tekrar görülmesi, yerine getirilmemiş arzuların veya gelecek şeylerin güçlü bir işareti olabilir. Örneğin, gökyüzünde yüksekte uçan kuş sürülerini sürekli olarak fark etmek, bir süreliğine seyahat etme ve kaçma ihtiyacı duyduğunuzun bir işareti olabilir.

4. Sayı Kalıpları

Sayıların kendisi bir insan yapısı olsa da, yine de evrenden gelen bir iletişim biçimi olabilirler. Örüntüler aramalısınız, çünkü mesajlar bunların içinde bulunabilir.

11:11 gibi tekrar eden sayılar veya 1, 2, 3 gibi ardışık sayılar gizli anlamlar taşıyabilir; Tek yapmanız gereken onları deşifre etmektir.

5. Eşzamanlılık

Şüphesiz bunu birçok kez deneyimlediniz – birini aramadan hemen önce düşündüğünüzde, mesaj attığında ya da onunla yüz yüze karşılaştığınızda.

Çoğu zaman, bu doğru yolda olduğunuzun bir işaretidir. Bu, düşüncelerinizin gelecekteki realiteniz ile mükemmel bir şekilde uyumlu olduğunu size doğrulamanın bir yoludur. Doğru yönde ilerlediğinizi onaylamak için size büyük bir ‘evet’ veren evrendir.

6. Nesneleri Kaybetme / Bulma / Kırma

Sahip olduğumuz şeylerle ilişkimiz güçlüdür; Kendimizi ve hayatımızı birlikte yaşadığımız nesneler arasında görüyoruz.

Bu nedenle, evrenin bu belirteçler aracılığıyla mesajlar gönderebileceğini öğrenmek sürpriz olmamalı. Bir şeyi kaybettiğimizde, bulduğumuzda veya bir şeyi kırdığımızda, bu farklı şeyleri ifade edebilir.

Bir şeyi bulmak genellikle zihninizde bir anıyı canlandırmak için tasarlanırken, bir şeyi kırmak genellikle geçmişi bırakmanız gerektiğinin bir işareti olarak görülür.

7. Yinelenen Kelimeler / İfadeler

Kısa bir süre içinde tekrarlanan deneyimlerin meydana gelmesi gibi, belirli bir kelime veya kelime öbeğiyle arka arkaya tekrar tekrar karşılaştığınızda, genellikle bir anlamı vardır. Çok özel bir mesaj veya biraz daha incelikli bir şey olabilir, ancak bu kelimeleri çözülmesi gereken ipuçları olarak düşünün.

8. Ağrı Ve Hastalık

Ağrı her zaman doğrudan belirli bir olaydan kaynaklanmaz ve hastalıkların mutlaka bariz bir kaynağı olmayacaktır. Yine de, her ikisinin de hayatınızda başka bir şeyi sembolize etmesi alışılmadık bir durum değildir.

Ağrının ya da hastalığın türünün gizli bir anlamı olabilir, bu da çok dikkat etmeniz gereken bir şeydir.

9. Şarkılar / Müzik / Sözler

Hiç uyandığınızda, anında kafanızda çalan bir şarkı oldu mu? Ya da birden bire belirli bir müzik parçasını duyduğunuzda heyecanlanmaya mı başlıyorsunuz?

Zihinlerimiz genellikle müzik ve duygularımız arasında karmaşık ilişkiler kurar. Evren daha sonra size önemli bilgileri iletmek için belirli şarkıları, melodileri veya şarkı sözlerini kullanabilir.

10. Hava Durumu

Belirli bir bölgedeki hava, birçok insanın aynı anda deneyimlediği bir şeydir, bu yüzden bunun evrenden bir mesaj olabileceğini merak ediyor olabilirsiniz.

Önemli olan genel olarak hava değil, ne fark ettiğiniz ve ne zaman fark ettiğinizdir. Dolayısıyla, pencerelerinizdeki dolu sesiyle konsantrasyonunuz bozuluyorsa, yaptığınız her şeye ara vermeniz gerektiğinin bir işaretidir.

Benzer şekilde, belirli bir hava türüne özlem duyuyorsanız, size zihin durumunuz hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin bir fırtınayı özlüyorsanız, son olaylardan arınma ihtiyacı duyduğunuzu gösterebilir.

11. Beklenmedik Toplantılar

Kendinizi şimdiki durumunuz için ideal kişi olan biriyle karşılaşma şansının içinde buldunuz mu? Belki de bir arkadaşınızın partisinde birkaç yıl önce aynı şeyi yapan biriyle tanıştığınızda kişisel antrenör olmak için işinizden ayrılmaya karar vermişsinizdir.

Bu tür bir oluşum, genellikle sizin için neyin doğru yol olup olmadığını onaylayan evrendir (diğer kişinin verdiği tavsiyeye bağlı olarak).

12. Yersiz Duygular

Duygularımız çok önemli haberciler olabilir, ancak konu evrenden yönlere geçmeye geldiğinde, en önemlisi yersiz görünen duygulardır.

Bu nedenle, örneğin, güvenli bir yerdeyseniz, ancak birdenbire açıklanamayan korku ve endişeyle üstesinden gelinmiş hissediyorsanız, ekstra tedbirli olmak için iyi bir neden olabilir.

13. Sıradışı / Yeni Kelimeler

Evren size belirli bir mesajı iletmek için mücadele ediyor olabilir ve bu nedenle sizi izlerinizde durmanıza neden olan alışılmadık, yeni veya alışılmadık kelimelere maruz bırakmayı seçebilir.

Anlamını bilmediğiniz bir kelimeyle karşılaştığınızda ya da çok uzun zamandır söylendiğini duymadığınız bir kelime duyduğunuzda, bu, dikkat etmeniz gereken bir işaret olabilir.

14. Kokular

Zihnimiz, hayatımız boyunca belirli insanları veya olayları çeşitli farklı kokularla ilişkilendirmeye başlayacaktır. Aklınızda güçlü bir görüntü bırakan beklenmedik bir koku ile karşılaşana kadar bu bağlantıların var olduğunun bile farkında olmayabilirsiniz.

Bu alışılmadık kokularla karşılaştığınızda, size şu anda karşılaştığınız bir durumla özel bir ilgisi olan bir şeyi veya birini hatırlatmaya çalışan evren olabilir.

15. İçten Duygular

Bilinçsiz zihninizin evrensel titreşimlerle bilincinizden çok daha fazla uyum içinde olduğunu tekrarlamakta fayda var. Bu nedenle, içgüdülerinizin yakından ilgilenmeniz gereken başka bir potansiyel haberci olduğunu öğrendiğinizde, bu sadece doğal görünmelidir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

İçgüdüleriniz ve sezgileriniz genellikle kendilerini içgüdüsel bir hisle ifade eder ve bu hisler, öteden bir mesaj ileten aktif bir bilinçsiz zihnin ürünleridir.