Ayna tarihi 12.12: Aralık 2020’de İsteklerinizi Nasıl Yerine Getirebilirsiniz?

Ayna tarihleri, yılın en güçlü günlerinden biridir. 12 Aralık, giden 2020’nin son ayna tarihidir. Bu yazıda bu günün arzularınızı yerine getirmenize nasıl yardımcı olacağından bahsedeceğim.

İnsanların önemli hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan uygulamalar var. Ayna tarihinde, onları kullanmaya başlamanız gerekir, çünkü bunun için en iyi zaman yoktur. Sihri hissetmek için Yeni Yılı beklemek zorunda değilsiniz.

Enerji 12.12

Başlangıç ​​olarak, bu günün genel olarak neye benzediğine karar vermelisiniz. İnsanın manevi prensibini, uzay ve Evren ile bağlantısını sembolize eden 3 sayısı tarafından yönetilecektir.

Bu gün kendine inanan, zorluklara rağmen hayallerine giden insanları büyük şanslar bekliyor. Bu, zihninizi güvensizliklerden ve korkulardan arındırmak için harika bir zaman.

12 Aralık’ta Arzuların Yerine Getirilmesi Nasıl Hızlandırılır

12.12 de Manevi gelişime odaklanmak çok önemlidir. Meditasyon yapabilir, şansla ilgili olumla cümleleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

12 Aralık’ta tüm enerjinizi hedefler belirlemeye yönlendirmeniz gerekiyor. Önceliklerinizi yeniden gözden geçirmeniz ve kendinize şunu söyleme cesaretine sahip olmanız gerekir: ‘Hedeflerime ulaşabilirim.’ Aynı zamanda ortalıkta dolaşmamak, tam da bugün bir hayale doğru ilerlemeye başlamak irade gerektirecektir.

12 Aralık’ta yeni başlangıçların çok önemlidir. Motivasyon ve coşku için yeni bir şeye başlamak zorunludur.

Numerologlar ayrıca, bu gün arzularınızı doğru bir şekilde formüle etmeniz gerektiğini de not eder. Bunları bir kağıda veya bilgisayarınızdaki bir dosyaya yazabilirsiniz. Onları görselleştirmeye çalışın.

Bu, istediğinizi elde etmeye çalışırken hem bağımsızlık gösterebileceğiniz hem de başkalarından yardım isteyebileceğiniz anlamına gelir.

Hayal etmekten korkmayın. 12 Aralık’ta önümüzdeki birkaç hafta için bir plan yapmanız gerekiyor. Bu gün, Evren sizi güvenle dolduracak ve düşüncelerinizi doğru yöne yönlendirmeye yardımcı olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu gün hayatınızı değiştirme fırsatını kaçırmayın. Bir rüya gerçekleştiğinde değişim gerçekleşmez, ancak ikinci sırada şanslı olacağınızdan şüphelerinizi bir kenara bıraktığınızda. Yıl sonu sizin için büyülü bir zaman olabilir.