Maddi Durumunuzu Kısa Sürede İyileştirebilen 7 Basit Ritüel

1. Pazartesi günü metalin büyüsünü kullanacağız. 13 tane madeni parayı, tam olarak on üç kez sayıp ve hepsini bir saat içinde tek başına harcamak gereklidir. Bu ritüel bir insanı daha rasyonel hale getirebilir.

2. Salı Bu günde bir para tılsımı almalısınız. Bunu yapmak için, beş, elli, yüz tl kağıt cinsinden parayı, kırmızı bir kurdele veya yün iplik ile bağlayabilir ve cüzdanınızın boş bir bölmesine koyabilirsiniz. Bunu yapmanız halinde sahibine parayı kendinize çekeceksiniz.

3. Çarşamba günü, 5 tl yi madeniş paraya çevirip yoksullara dağıtılmalıdır. Bu ritüel, nakit problemlerinden kurtulmanıza ve nakit akışlarını temizlemenize yardımcı olacaktır.

4. Perşembe günü, evden ayrılmadan önce, 10 TL’lik banknotunu ikiye katlamak ve isteğinize zihinsel olarak konsantre olmak gerekir. Yüksek kuvvetlerine yardım ve koruma talebinde bulunun. Böyle bir ritüel parasal meselelerde patronların ilgisini çekmeye ve tüm istekleri Evrene göndermeye yardımcı olacak, bundan sonra talepler yerine getirilecektir.

5. Cuma günü kar büyümesi için bir ritüel yapılır. Bunu yapmak için, herhangi bir ev çiçeği filizi satın almanız gerekir. Kalın ve büyük yaprakları olan bir bitki olması daha iyidir. Bitki eve getirilmeli ve yeni bir tencereye nakledilmelidir. Bu eylemler sırasında, bir çiçeğin para sermayesi olduğunu hayal edin. Eğer iyi bakılırsa, beslenir ve sevilirse, büyüyecek ve çiçeklenecektir. Parayla aynı olacaktır.

6. Cumartesi günü, bir paket alın ve içine herhangi bir miktarda para koyun. Paket, diğer insanlar için erişilemeyen bir yerde mutfakta saklanmalıdır. Bu ritüel ile para yardımını çekebilirsiniz.

7. Pazar günü, sonunda para çekmek için tüm büyülü mekanizmayı harekete geçirebilecek son bir ritüel var. Bunu yapmak için gece yeşil veya altın renginde bir mum yakmak ve parasızlığın artık evden çıktığını ve para akışının hemen takip edileceği düşüncesiyle yatın. Böyle düşüncelerle uyumanız gerekir.

Your Page Title

Sekizinci günde, bir kişinin parasal enerjisi daha güçlü ve daha çekici hale gelecektir.