Başkalarının Yapamayacağı Şeyleri Görüyorsunuz: Enerjiye Karşı Son Derece Hassas Olduğunuzu Gösteren 8 İşaret

Empat bir kişi, başkalarının zihinsel ve duygusal durumlarını kavrama yeteneğine sahip bir kişidir. Bu insanların yüksek bir sosyal zekası vardır ve diğerlerinin sorunlarına çözüm bulmalarına yardımcı olmakta çok iyidirler.

Enerjinize karşı hassas olduğunuzu fark edeceğiniz bir konumda olmak önemlidir, çünkü genellikle uğraştığımızın ve hissettiğimiz şeyin içimizde yaratıldığını düşünürüz. Ya bazı düşüncelerimiz ve duygularımız bizimle aynı odada olan insanlardan geliyorsa? Ya da bize yakın olan insanlardan geliyorsa?

İşte empat ve enerjiye duyarlı insanların sahip olduğu 8 ortak özellik:

1. Etrafınızda değilken bile diğer insanların duygularını hissediyorsunuz.

Eğer empat bir insansanız, çevrenizde olmadıklarında bile başkalarının enerji alanını hissedebilirsiniz. Şehrin veya ülkenin diğer tarafında olabilirler, ancak hala duygularını hissedebilirsiniz.

Eğer enerjiye duyarlı bir insansanız başkasının enerji alanı yüzünden veya kendinizden dolayı kötü hissedip hissetmediğinizi fark edersiniz ve kendinizi çok fazla acı çekmekten kurtarabilirsiniz.

2.Kalabalık yerlerde kendinizi boğulmuş hissedersiniz.

Küçük kalabalıkları ya da tek başına olmayı, başkalarının tüm olumsuzluklarını kendi başınıza alabileceğiniz büyük bir grup insandan ziyade tercih edersiniz.

3.Bir şeyler biliyorsunuz, ama kanıtınız yok

Bazı şeyleri biliyorsunuz, ama mantıksal bir kanıtınız yok. Başka bir deyişle, çok güçlü sezgileriniz var ve diğer insanların göremediği şeyleri siz yorumlayabiliyorsunuz. Eğer enerjiye karşı duyarlıysanız, birine bakabilir, iyi veya kötü olup olmadıklarını ve kaçınılması gerekip gerekmediklerini görebilirsiniz.

Belki arkadaşınıza partneri hakkında içinizde kötü bir his olduğunu söylediniz ve sonra arkadaşınızın aldatıldığını öğrendiniz.

4.İnsanlar çok duyarlı olduğunuzu söylüyor.

Etrafınızdaki insanlar çok hassas olduğunuzu söylüyor. Daha fazla hissedin, daha çok düşünün ve hisleri çoğu insandan daha derin bir seviyede deneyimleyin.

5.İnsanların size yalan söylediğini bilirsiniz.

İnsanların vücut dilini çok iyi okuyabilirsiniz, aynı zamanda başkalarının duygularını ve psikolojik durumlarını zihinsel olarak görüntüleyebilirsiniz. İnsanlar size yalan söylediğinde, enerji alanlarındaki değişimi ve seslerinin tonunu fark edebilirsiniz. Onların yalan söylediklerini biliyorsunuz ve enerji alanlarında tam olarak neler olduğuna dair iyi bir fikriniz var. Empatik olmanız size güçlü bir yalan dedektörü olma özelliği verir.

6.TV’de şiddeti izlemekten hoşlanmazsınız.

Zaman zaman TV’lerde ya da filmlerde şiddeti izlerken kendinizi kötü hissediyorsunuz, çünkü kendinizi başkalarının konumuna koyan bir kişi olduğunuz için ve benzer bir şeyle karşılaşıyor olsaydınız bunun nasıl olacağını düşünürsünüz. Bu sadece bir hareket olsa da, gerçek hayatta olduğu gibi psikolojik ve duygusal alana giriyorsunuz.

7.Işığa, Seslere, Kokulara Ve Dokunuşlara Karşı Duyarlısınızdır

Parlak ışıklardan hoşlanmıyorsunuz ve keskin bir tat, dokunma ve koku hissine sahipsiniz. Empat olmak, zihninizin ve bedeninizin birbirine bağlı olduğu ve doğası gereği sizi genel olarak tüm enerjilere, hatta elektromanyetik enerji ve duyusal bilgilere karşı daha duyarlı hale getirdiği anlamına gelir.

8.İçgüdüsel Olarak Enerji Vampirlerini Önlersiniz

İnsanları ve enerjiyi emen insanlarla ilişkilerden sakınırsınız. Geçmişte enerji vampirleriyle deneyimleriniz olduğundan, onları nasıl tanımlayacağınızı biliyorsunuz. Enerji alanınız bir çeşit kalkan geliştiriyor ve içgüdüsel olarak onlarla buluşmanızı önlüyor.

Your Page Title

Empat olarak yaşamak kolay bir şey değildir. Ancak, bir enerji süngerinden daha fazlasısınız. Gücün, iraden ve seçimin var. Bu gücü kullanmaktan ve enerji alanınızın kontrolünü geri almaktan korkmayın.