Evrenin Size Gönderdiği ve Asla göz Ardı Etmeniz Gereken 9 Uyarı İşareti

Evrenin bizimle iletişim kurmaya çalıştığını anlamak için ruhsal olarak aydınlanmış olmanıza gerek yoktur. Evrenin bize gönderdiği mesajlar her yerde olabilir.

Bir şekilde, bizler bu evrensel bilginin parçalarıyız. Her şey her şeyle bağlantılıdır ve her şey aynı kaynaktan gelir.Hayatlarımızı yaşama şeklimiz, bizi kalplerimizde tuttuğumuz evrensel amaçtan uzaklaştırabilir.

Bu nedenle, bazen, evren, bizi kalbimizin amacına doğru yönlendirecek mesajlar ve uyarı işaretleri gönderebilir. Doğru karar verebilmek ve doğru yolu izleyebilmek için evrenin bize gönderdiği bu uyarı işaretlerini asla göz ardı etmemeliyiz.

1. Beklenmeyen gecikmeler

Beklenmeyen gecikmelere ve ertelemelere dikkat edin. Hayatınızda, muhtemelen bir kez trafikte sıkışmış, otobüsünüzü kaçırmış ya da uçakta boş koltuk olmadığını fark etmişsinizdir. Bazı rastgele olayların tüm planlarınızı yok ettiği zaman bu durumu hatırlayın.

Tüm bu engellerin belli bir hedefe ulaşmanızı engellediğini görebileceğiniz gibi, sonuçta sizi tehlikeden veya zaman kaybından koruduklarını da göreceksiniz.

2. Aniden Gelen İlhamlar

İlham, bir şeyler yapmak, bir şeyler yaratmak için zihinsel bir teşviktir. Genellikle tutkulu bir konuyu incelemeye başladığınızda gelir. Ani bir ilham, sizi, amacınıza geri götürecek bir şey yapmaya teşvik ettiğinde, evrenin size mesaj yolladığının kesin bir işaretidir.

3. Sık sık hastalanırsınız

Çoğu zaman, yapmak istediğiniz bir şeyleri yapmanıza engel olmak için bir hastalık oluşur. Kronik baş ağrıları, sık soğuk algınlığı veya yavaşlamanızı gerektiren başka hastalıklarla karşılaşabilirsiniz.Bu durum evrenin sizi tehlikelere karşı uyardığı bir işaret olabilir.

4.Rüyalar

Bazı efsanelere göre, rüyalarda ruhun bir kısmı başka bir dünyaya girer. Bu rüya dünyası, şuursuz zihin ve gerçek arasında bir dünya. Rüyada kendi bilinçaltınızdan ve evrenden önemli mesajlar alabilirsiniz. Yeni fikirler, anlayışlar ve yapmak istediğiniz şeylerle ilgili tavsiyeler aldığınız rüyalar görmeniz, evrenden mesaj aldığınızın bir işaretidir

5.Küçük kazalar yaşarsınız

Çeşitli küçük olaylar, yönünüzü değiştirmenin zamanı olduğuna dair büyük bir işarettir. Örneğin, patronunuza keskin bir şekilde cevap verebilirsiniz, bu yüzden iş seyahatinizi kaybedersiniz.

Ya da başka bir durum düşünün: küçük bir kazaya girdiniz veya bacağınızı bükdünüz, bu yüzden birkaç gün veya hafta boyunca evde kalmak zorundasınız. Tüm bunlar sizi daha büyük tehlikelerden kurtarabilir veya doğru yolda olup olmadığınızı merak etmenizi sağlayabilir.

6.Bilinçaltı Sinyalleri

Son zamanlarda merak ettiğiniz bir soruyu yanıtlayan bir şeyi aniden duyduğunuz bir film izlemek, bir mesajı dinlemen gerektiğini hissettiğiniz bir şarkıyı duymak, kendinize sorduğunuz bir şeyle ilğili sokaktaki bir tabelayı okumak; bütün bu örnekler, evrensel mesajların bilinçaltınızla iletişim kurmaya yönlendirdiği yollardır.

“Evrenin size ne söylemeye çalıştığını dinleyin ve ona kulak verin!

7.Sizi Kendine Çeken Fikirler

Yeni bir kitap yazıyor veya yeni seriler izliyor olabilirsiniz, arkadaşlarınızla konuşuyor veya kendi düşüncelerinizde dolaşıyor olabilirsiniz, ancak burada ne yaparsanız, kafanızda dönmeye devam eden belli bir düşünce var. Her ne yaparsanız yapın, bir kere bu fikre kapılmışsınız.

Evren de odaklanmanız gereken bu şeye dikkatinizi çekmek istiyor. Bu yüzden bu fikir sizi sürekli kendine çekiyor.

8.Duygu Yoğunluğu Yaşarsınız

Bilgi sadece akılcı düşünce biçiminde gelmez. Bazen bilgiler soyut ve duygusaldır. Bu tür bilgiler bize en derin cevapları verir. Birçok faktörün sonucu olarak duygularınızı yoğun bir şekilde yaşayabilirsiniz. Ancak ani bir duygu dalgalanması, genellikle açıklık ve motivasyon hissi eşliğinde, evrensel bir amaç alma yönündeki kesin bir işarettir.

9. Açıklanamayan zorluklar ve problemler.

Bazen, en iyi çabalarımıza rağmen, olaylar istenilen şekilde gerçekleşmez. İstediğiniz şeyi almanızı engelleyen engeller ve zorluklarla karşılaşmaya devam edersiniz.

Bir adım ileriye giderken, iki adım geri adım atmaya zorlayan bir sorun ortaya çıkar. Belki de durup hareketlerinizi ve düşüncelerinizi bir kez daha düşünmelisiniz. Gözlerinizi işaretlere daha çok açarsanız, bu işaretler daha belirgin ve büyük olurlar.

Sezgilerinizi ve bedeninizde ortaya çıkan hisleri dinleyin. Eğer bir ağırlık hissi yaşarsanız, bir şeyi değiştirmeniz gerektiği anlamına gelir. Eğer, hafiflik ve neşe hissi, yaşarsanız her şeyi doğru yaptığınızı gösterir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Ne değiştirmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, işaretlere daha çok dikkat edin. İşaretler göründüğünde herhangi bir eylemi düşünmüş, planlamış veya yapmış olabilirsiniz. Bu, onları daha iyi anlamanıza ve kendiniz için en iyi yolu seçmenize yardımcı olacaktır.