Koruyucu Meleğinizin Sizi Tehlikelere Karşı Uyardığı 4 İşaret

Bilinçli bir seçim yaptığınızda ve melekler ile çalışmaya karar verdiğinizde, periyodik olarak size doğru yolda olduğunuzu anlamanıza yardımcı olacak veya size rehberlik edecek işaretler verirler.

Melekler ayrıca, çevremizde olup bitenlere dikkat etmemiz gereken bir tehlike veya uyarı sinyali de verir.

Meleklerin sizinle iletişim kurmak için kullanabileceği 4 uyarı işareti!

1. Yüksek Sesle Sesler

Birçok insan, meleklerinin küçük seslerini duymak istediklerini söyler, onlara hangi yoldan gidileceğini, ne yapılacağını ya da yapılmamasını söyler! Genellikle yüksek sesli bir ses, meleklerden bir şeyin meydana geleceği ve genellikle bir şeyden kaçınmanız gereken bir uyarıdır.

2. Düşler veya Önseziler

Meleklerimizin bizimle iletişim kurmasının en kolay yollarından biri de rüyalarımızdır. Biz egomuzun uyuduğu ruha ait mesajlara genellikle daha açığız.

Bir olayın gerçekleşmesinden önce rüya görüyorsanız – örneğin, uçak kazası gerçekleşmeden önce veya “kötü” bir şeyin olması gerektiği konusunda güçlü bir önseziniz varsa karışıklığa neden olabilirsiniz. Ayrıca, öfke güçlü içsel kaygı nedeniyle endişeye neden olabilir, çünkü tehlikede olduğunuzu düşünebilirsiniz!

Uçak kazasında hayatta kalanların çoğu, kazadan birkaç hafta önce kabus görüyor.

Duygusal olarak güçlü rüyalarınız varsa veya kötü bir hisiniz varsa, buna dikkat etmeniz gerekir. Bu, meleklerden başka bir ortak uyarı işareti olabilir.

Rüyalar ve önseziler, düşüncelerinizi ve hislerinizi anlamanıza yardımcı olacak ve daha sonra hangi eylemleri yapacağınıza karar verecek şekilde tasarlandmıştır.

3. Garip Gecikmeler veya Mekanik Arızalar.

Açıklanamayan mekanik arızalar, meleklerin dikkatinizi çekmek için kullandığı en yaygın uyarı işaretlerinden biridir.

Melekler sizi yavaşlatmak ve dikkatinizi çekmek için gecikme taktiklerini kullanırlar. İş, okul vb. Gezilerinizi yavaşlatan araba kazaları, bazen bir tür felaketten kaçınmak için varış noktanıza zamanında ulaşamayacağınız şekilde gerçekleşir. Bütün bunlar meleklerinizden uyarı işaretleri olabilir.

Rahatlamak ve daha derin bir anlam bulmak için tüm bu işaretleri veya olayları kullanın.

4. Ani Hastalıklar

Melekler genellikle sizi olası tehlikelere karşı uyarmak için başkalarını kullanırlar; arkadaş, aile ya da yabancı olabilir. Birisi sizi belirli bir rotadan caydırabilir. Birisi size yeni erkek arkadaşın ya da kız arkadaşın hakkında endişeler verebilir. Bu işaretleri kabul edin!

Your Page Title (#satışortaklığı)

Meleklerinizden bir uyarı işareti aldığınızda endişelenmeyin! Durun ve düşünün. Bu meleklerden gerçek bir hediyedir. Bu mesaj yakın tehlike ile ilgili ise, hemen harekete geçin. Melekleriniz sizi şaşırtmak ya da yaşamınızı zorlaştırmak istemez, sizi desteklemek ve en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olmak için var olurlar!