Ruhunuzun Geçmiş Bir Yaşamdan Reenkarne Olduğunun 8 İşareti

Herkes reenkarnasyona inanmasa da, her yerde bunun belirtileri vardır. Hiç hayatınız boyunca tanıdığınız biriyle karşılaşmış gibi hissettiniz mi? Günlük yaşamımızda bu tür şeylere işaret eden çok sayıda küçük şey var ve onları kabul etmeye istekli olmalıyız.

Bu gezegende daha önce kaç tane yaşam yaşadığınızı asla tam olarak bilemezsiniz, ancak reenkarnasyon belirtilerini arayabilirsiniz. Aşağıda bazılarının üzerinden geçeceğim ve size uygun olduklarını düşünüyorsanız, belki de bu, hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyeceğiniz bir şeydir. Bu gezegene her geldiğimizde bir amaç ile geliriz ve oradan daha doğru bir şekilde büyüyebilir ve ruhumuzu sonunun geleceği yere ilerletebiliriz.

Ruhunuzun Daha Önce Burada Bulunduğuna Dair 8 İşaret:

1. Hayatınız Boyunca Bildiğinizi Düşündüğünüz İnsanlarla Tanışırsınız.

Bu dünyada ilerlerken bazen daha önce tanıştığımız insanlarla iletişim kurarız. Şimdi kim olduklarını bilmiyor olabiliriz ama ruhumuz onları tanıyor çünkü onları önceden biliyorduk. Böyle hissediyorsunuz çünkü teknik olarak bilmeseniz bile ruhunuz bu insanların kim olduğunu biliyor.

2. Şu Anda Yaşamakta Olduğunuz Hayata Uymayan Anılarınız Var.

Bazen geçmiş yaşamlardan küçük hatıralarla baş başa kalırız. Açıklayamayacağınız bir şeyi deneyimlemeye devam ederseniz veya içinde uymayan bir şey varmış gibi hissederseniz, bu onu açıklayabilir. Önceden anlayamayabilirsiniz ama zaman geçtikçe daha anlamlı hale gelmeye başlayacaktır.

3. Deja Vu Yaşarsınız.

Deja Vu, bu dünyayı pek çok kez ziyaret edenlerde çok yaygın olan bir şey. Daha önce bir şey deneyimlemiş gibi hissedebilirsiniz. Başka bir hayatta, benzer bir şey yapmış olabilirsiniz ve sadece bir an için bile olsa, bunu bir an için yakalayabilirsiniz.

4. Sebepsiz / Açıklayamayacağınız Şeylerden Korkuyorsunuz.

Bazen başka yaşamlarda belirli nedenlerle korktuğumuz şeyler mevcut yaşamlarımızda da gözükmeye başlar. Örneğin, bu hayatta açıklayamayacağınız bir köpek korkunuz olabilir çünkü başka bir hayatta biri tarafından ısırılmışsınızdır. Biliyorum, bu saçma gelebilir ama çok mantıklı.

5. Ruh Eşinizi Bulabilirsiniz.

Ruh eşinizi bulduğunuzda, sanki zaten yanınızda olan biriyle tanışmış gibi hissedeceksiniz. Çünkü öyleydiler. Başka bir hayatta, bu kişi tam şimdi olduğu gibi sizin için oradaydı ve başka yaşamlarda da olacak.

6. Rüyalarınız Çok Canlı Ve Fazlasıyla Gerçek.

Bazen geçmiş yaşamlarımızda olan şeyleri hayal ederiz. Çok canlı ve her şeyden daha gerçekçi bir rüya görüyorsanız, önceki yaşamlarınızdan birine bir bakış olabilir. Geçmişin parçaları her birimizin içinde yaşıyor.

7. Buraya Ait Olmadığınızı Hissediyorsunuz Veya İlk Kez Gördüğünüzde Çok Tanıdık Gelen Yerler Buluyorsunuz.

İlerledikçe, buraya ait olmadığımızı hissetmeye başlıyoruz çünkü bütün yaptığımız her şey başka bir yere ait. Bu gezegende daha önce yaşamış olduğunuz yerlere de rastlayabilirsiniz ve bu kendi içinizde bir şeyi tetikleyebilir. Biliyorum, kulağa tuhaf geliyor ama bunu yaşarsanız, tam olarak neden bahsettiğimi anlayacaksınız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

8. Sezginiz Son Derece Güçlüdür.

Bu dünyada ne kadar çok hareket edersek ve farklı hayatlar yaşarsak o kadar sezgisel oluruz. Son derece sezgisel bir kişiyseniz, muhtemelen burada, Dünya’da defalarca reenkarne oldunuz. Ruhunuz oldukça yaşlı.