Gümüşün Gizemli Gücü

Gümüş, sahibinin herhangi bir bilgisine ve duygusuna odaklanır, çok sayıda olumsuz duygu ve deneyimin yanı sıra hasta bir kişinin cildi ile temas ettiğinde kararır. Ancak kararmış gümüş her zaman bir tılsım işlevi görmüştür; ondan her türlü iksiri saklamak için kaplar yapıldı. Antik çağlarda, gümüşten yüzükler yapıldı ve içine de canlandırmak için değerli taşlar yerleştirildi.

Gümüş Enerji

Gümüş, farklı insanlar için farklı oranlarda siyaha döner. Bu bir kişinin astral doğasına ve ruhsal niteliklerine bağlıdır. Ezoterik bir bakış açısına göre gümüş, ruhun saflığının bir sembolüdür, çok gizli bir şeyle ilişkilendirilir.

Gümüşün özelliği – ince bir astral sıvıyı depolamak, astral kuvvetlerle çalışırken kullanılır. Gümüş ile iletişime geçilebilir. Ayrıca ölmüş ruhlarla temas kurmaya da yardımcı olur, yani manevi özelliklere sahiptir.

Gümüş Mücevher

Gümüş zincirler, kendinizi yönlendirmenize, kabul edilebilir yönler bulmanıza yardımcı olur.

Gümüş yüzük bilgelik kazanmaya yardımcı olur. Yüzükler ve zincirler özellikle kadınlar için faydalıdır.

Ama gümüşten yapılmış küpeler, biraz kafa karışıklığı yaratabilir.

Genel olarak, gümüşün sahibine çok alışkın olduğu, onu sevdiği ve sahibini değiştirmekten hoşlanmadığı unutulmamalıdır. Bu yüzden gümüş mücevher alırken bunlar dikkate alınmalıdır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Gümüş Temizleme

Tüm metallerin temizlenmeye ve dinlenmeye ihtiyacı vardır. Altın ve gümüş sadece şifa amaçlı kullanılıyorsa gereklidir. Altın ve gümüş için ‘dinlendirme yöntemi’ aynıdır. Ürünü suya koyup, dondurucuya koyun, sonra çıkarın ve kendi kendine çözülmesini bekleyin – olumsuz bilgiler bu şekilde ortadan kalkacaktır. Normal aşınma ile, bu metallerin temizlenmesi gerekli değildir.