Birinin Senden Hoşlandığının Ama Bunu Saklamaya Çalıştığının 7 İşareti

Hayatında sana sürekli karışık sinyaller gönderen biri var mı? Senden hoşlandığını hissediyorsun ama o kadar da emin değilsin…

Belki de sadece arkadaşça davranıyor? Ya da her şey senin kafanın içinde. Peki bunu nasıl bileceksin.

Bu sorular seni çıldırtıyorsa, burada birinin senden hoşlandığını ancak bunu saklamaya çalıştığını gösteren işaretler bulacaksın.

1. Kalpten Gülmek

Mizah anlayışın ne kadar iyi veya kötü ? Ne tür şakalar yapıyorsun ve yaptığın her şakaya her seferinde gülüyor mu?

Mizah üzerine çalışan araştırmacıların belirttiği şu, “Eğer biri seninle ilgileniyorsa, objektif olarak o kadar komik olmasan bile seni mizahi olarak algılaması ve gülmesi daha olasıdır. Bu muhtemelen senden hoşlandığı anlamına gelir!

Ayrıca, seninde ona gülüp gülmeyeceğini görmek için yanındayken bazı şakalar yapmayı deneyebilir. Bir grup başka insanla birlikteyseniz, şaka yaparken genellikle sana daha çok bakıyorsa senden hoşlandığının bir işaretidir.

2. Gözler Ruha Açılan Pencerelerdir

Sıklıkla, onun sana baktığı anda sende ona bakıyor musun? Muhtemelen seni zaten izliyordu. “Gözlerimi senden alamam” sözlerinin aslında oldukça sağlam bir psikolojik geçmişi var – hoş bir şeye ya da hoşuna giden bir şeye baktığında başka yere bakamazsın.

Ama gerçekten duygularını saklamaya çalışıyorsa, bakmamaya dikkat edebilir. Belki gözünün ucuyla bakışlarını yakalarsın ama ona baktığını anladığı anda çabucak başka tarafa bakar.

Her iki durumda da gözler yalan söylemez, bu yüzden gözlerine dikkat et!

3. Onun Sesi Sana Şunları Söyleyebilir

Sana karşı olan ilgisini ne kadar gizlediğini düşünürse düşünsün, onu dinleyerek aslında aklında ne olduğunu kolayca öğrenebilirsin.

Seninle konuştuğunda ses tonu farklı mı? Erkekler, hoşlandıkları biriyle konuştuklarında, ses tonu daha düşük yani daha erkeksidir. Kızlar ise daha yüksek ses tonuyla daha kadınsı konuşma eğilimindedir. Ayrıca, aniden normalden daha hızlı konuşuyor olabilir. Çünkü senin yanında olduğu için heycanlanmıştır.

Birinin senden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmek istiyorsan, onu dikkatlice dinlemelisin!

4.İletişimde Kalmaya Çalışmak

Seninle iletişimde kalmak için gerçekten çok mu uğraşıyor? Sadece arkadaş canlısı olduğunu düşünebilirsin, ancak bazen bu, seninle her fırsatta konuşmak istediği anlamına gelebilir.

Telefonun çalıyor ve ondan bir mesaj geliyor. YouTube’dan sana göstermek istediği komik bir video ya da ona seni hatırlatan ve kesinlikle duyman gereken harika bir şarkı…

Neyse ki onun için sosyal medya, seninle sohbet etmek için bir bahane bulmasını çok kolaylaştırdı ve senden hoşlanıyorsa bu fırsatı değerlendireceğinden emin ol!

5. Vücut Dili Onu Ele Veriyor

Belki duygularını saklamaya çalışıyordur, ancak beden diline çok dikkat etmezse, seni gördüğünde vücudunun ve yüzünün nasıl tepki verdiğini gerçekten gizleyemez.

Genel olarak, birinden hoşlandığında, vücudun ona doğru çevrilir. Bu nedenle, yüzü ve ayakları sana bakacak şekilde vücudunun her zaman sana dönük olup olmadığını görmeye çalış.

Bir diğer işaret de sana yakın olmak istemesidir. Belki bir konuşma sırasında sana daha yakın durur veya arkadaşlarınızla bir ortamdayken yanında oturmak ister.

Ayrıca seni gördüğünde kızarır. Sen onun yanındayken yüzü pembemsi bir ton alıyorsa, bu muhtemelen kalbinin heyecandan çok hızlı atmasındandır!

6. Hakkındaki Her Şeyi Bilmek İster

Elbette, birinden hoşlandığında, hayatı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istersin.

Eğer hayatınla ilgili ayrıntılarla ilgileniyorsa, muhtemelen sana aşıktır. Ailen, en sevdiğin şeyler, nerelere gitmek istersin veya ne yapmaktan hoşlanırsın gibi…

Kısacası seninle ilgili her şeyi bilmek ister!
Eğer gerçekten en sevdiğin bir şey hakkında konuşurken küçük bir ayrıntısını bile hatırlarsa bu senden hoşlandığının kesin bir işaretidir.

7. Dokunmaktan Kaçınmak

Hafif ve kazara dokunuşlar genellikle bazı duygular olduğunda meydana gelir. Sırtında bir el, omzuna bir dokunuş, yüzündeki saçları almak gibi

Ama bu sana dokunmadığı zaman seninle ilgilenmediği anlamına gelmiyor. Dokunmak çok samimi olduğundan, sana dokunduğunda kendini kaptırmaktan korkabilir. Belki de heyecandan titrediğini, kızardığını ya da kalbinin daha hızlı attığını gizleyemeyeceğini hissediyor.

Your Page Title

Bir dahaki sefere onu gördüğünde bu işaretlere dikkat et! Bu işaretler onun gizli duygularını anlamana ve harekete geçmene yardımcı olacaktır.