Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyinde Olan İnsanların Bu 5 Ortak Noktadan Etkilenir

Daha yüksek bir bilinç düzeyi, bir insanın üç boyutlu dünyaya adaptasyon sürecidir ve diğer boyutlar son derece zor bir süreçtir. Bu süreçte her bireyin kendine odaklanması ve çalışması gerekir.

İlk ve en önemli adım kendinizi tanımaktır. Bu çok şey ifade ediyor ve tüm klasik felsefenin temelini oluşturuyor. Bu elde edildiğinde, “üçüncü gözü açma” ile ilgili olumsuz / yan etkilerden kurtulacaksınız. Bir sonraki adım çakralarınızı açmak veya gerçek bir ruhsal bağlantı bulmaktır.

Tamamen “uyandığınız” zaman, sizin için hiçbir şeyin aynı olmayacağını göreceksiniz. Her şeye bakış açınız değişecek.

Bu yazıda, daha yüksek bir bilinç düzeyine ulaşıp ulaşmadığınızı veya manevi temizliği aramak için doğru yolda olup olmadığınızı bilmenize yardımcı olabilecek 5 davranış özelliğinden bahsedeceğim.

1. Olumsuz Davranışlarla İlgilenmezler

Çoğu insan er ya da geç hata olarak görülen geçici zevklere ve tatminlere çekilir. Bununla birlikte, her insanın fiziksel yanı psikolojik taraf tarafından kontrol edilir.

Daha yüksek bilince ulaşırsanız, bu artık “suçlu zevkler” ve sapkın davranışlarla ilgilenmediğiniz anlamına gelir. Bir noktada “büyüleyen” bazı insanlar daha sonra hayatlarımızı mahvedebilir, Sigmund Freud öğrencilerine bunu öğretti.

2. Kendilerini Çalışmaya Ve Yaptıklarından Zevk Almaya Adamışlardır

Daha yüksek bir bilinç seviyesindeyseniz, hem kendiniz hem de aileniz için üretken olmanın sevincini zaten hissediyorsunuz.

Çok üretkensiniz çünkü bu dünyada işlerin nasıl yürüdüğünü biliyorsunuz. Kendinizi daha verimli, odaklanmış ve sorumlu hissediyorsanız, bu, ruhsal olarak güçlü bir kişinin başka bir özelliğine sahip olduğunuz anlamına gelir.

3. Onlar İçin Dedikodu Artık İlginç Değildir

Şüphesiz dedikodu ve zehirli sohbetler sizin için kabul edilemez. Çevrenizdeki insanların enerjisini hissetmeye başlayacak ve kimin olumlu kimin olumsuz olduğunu yargılayabileceksiniz.

Yüksek frekanslara çıkıyorsanız, düşük frekansların ve olumsuzlukların kaynağı olan insanlara sadık kalamazsınız.

4. Etraflarını Saran İnsanları Daha Çok Önemserler

Daha önce de söylediğimiz gibi, yüksek frekanslı enerjiyle çevriliyseniz, bu, anlayışlı olduğunuz ve güçlü sosyal bağları nasıl koruyacağınızı ve yaşamınızdaki olumsuzlukların kaynağı olanlardan nasıl kurtulacağınızı bildiğiniz anlamına gelir.

Manevi arınmanız için doğru yoldaysanız, en çok sevdiğiniz insanlarla ilgilenecek ve aynı zamanda işinizdeki insanlarla daha iyi çalışacaksınız.

5. Çevrenizdeki Şeyleri Takdir Etmeye Başlarlar

Çevrenizdeki şeyleri farklı gözlerle görmeye başlayacaksınız. Dünyadaki her günün tadını çıkaracak ve pozitif enerjinizi etrafınızdaki insanları etkilemek için kullanacaksınız.

Your Page Title

Ayrıca, minnettarlığınızı mümkün olan en iyi şekilde nasıl göstereceğinizi de bileceksiniz.