02.02.2020 Ayna tarihinden “Kader Kapısı” Nasıl Geçilir ve Nasıl Dilek Tutulur

Numeroloji açısından 2 sayısı dikkat çekiyor. Tüm astrologlar, medyumlar, büyücüler ve psikologlar tek bir sesle ikinin sadece maddi enerjilerin bir rakamı değil, aynı zamanda beynin ve ruhun enerjisi olduğunu söylüyorlar. Doğum tarihinizde ikiye sahip olmak, sezginizin güçlü olduğunu gösterir. 2 rakamının, psişik yetenekleri güçlendiren Ayın rakamı olduğunu unutmayın.

Toplamda, bu ikililer sekiz rakamını verir. Ve sekiz, tersine çevrilmiş bir sonsuzluk işaretidir. Ayrıca, iki sıfır da sonsuzluk işareti verir. Sadece bu değil, “8” bir para figürüdür. Bu, doğru davranışla, nakit akışına ve maddi arzularınızın yerine getirilmesine başlayabileceğiniz anlamına gelir.

Bu gün ne yapılamaz?

Sorunlardan kaçmak, sorunların çözümünü daha sonraya ertelemek imkansızdır. En azından sizi endişe içinde tutan ve rahatsızlık yaratan sorunları çözmek için bir plan yapın.

Neler çözülebilir, hemen karar verin

1.) Sakin bir ortamda, son zamanlarda yaşadığınız durumları düşünün. Bu durumu etkileyen gizli faktörleri arayın. Bunun neden olduğunu, neden gerekli olduğunu düşünün, hayatımızda tesadüf yoktur.

2.) Sezginizi geliştirin, mevcut duruma göre geleceği cesurca tahmin etmeye çalışın. Planlarınızı ve hayallerinizi paylaşmayın. Onları gizli tutun. Sadece yakın, pozitif fikirli insanlara neyi başarmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Unutmayın, korkuları, şüphecilik ve inançsızlığı ile insanlar genellikle arzuları ve planları yerine getirmeyi amaçlayan enerjilerimizi ihlal ederler.

3.) Borçları dağıtmak, sadece maddi değil aynı zamanda kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Gerçekten ne istediğinizi hatırlayın, ama bu bir rüya olarak kalmamalı. Bazı hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atın.

Ne zaman dilek tutulur?

Tabii ki, çok şey ruh halimize bağlıdır. Eğer gerçekten bir şey istiyorsak, o zaman bu kadar önemli bir saatte evreni desteklemeye güvenerek başarıya ulaşabilirsiniz.

22:22 02.02.2020 yılında bir dilek dileme seçeneği vardır. Genel olarak, bu tarih bir bütün olarak “7” sayısını verir. Numerolojide 7, akıl, insanları ve koşulları hedeflerine boyun eğdirme yeteneğinden sorumludur. Bir şey bana, bu noktada arzunun benzersiz yeteneklerini tanımlamaya ve becerilerini geliştirmeye yönlendirilmesi gerektiğini söylüyor.

Your Page Title (#satışortaklığı)

20:20 02.02.2020 veya 02:02 02.02.2020 saatlerinde bir dilek tutarsanız, bu tarih ve saatin toplamında “3” rakamı verilir. Ve 3 de bir para figürüdür. Bu nedenle, bu saatlerde maddi bir dilek tutabilirsiniz. Çünkü bu gün, evrenin bolluğuna erişeceksiniz.