Ruh Ailenden Biriyle Tanıştığının 12 İşareti

Yeni tanışmış olsan bile, “sonsuza kadar” tanıdığını hissettiğin biriyle hiç tanıştın mı? Nedenini bilmeden hemen bağ kurduğun bir insanla karşılaştın mı?

Bazen bu insanlar sen daha bir şey söylemeden ne söyleyeceğini gerçekten biliyorlar.

Derin bir kalp seviyesinde bağlantı kurduğumuz bu insanlar “Ruh Ailemiz” veya “Ruh Grubumuz” olarak düşünülebilir.

Bir Ruh Ailesi, Ruhunun zihinsel, duygusal, fiziksel ve ruhsal düzeyde enerjisel olarak rezonansa girdiği bir grup insandan oluşur.

Bu insanlar seninle aynı grubun üyeleridir. Zaman ve mekanın ötesinde güçlü bir bağı paylaşırlar.

Sezgisel olarak, çoğu insan, hissedilen derin uyum nedeniyle bu bağlantıyı aynı “frekansı” veya “titreşimi” paylaşmak olarak tanımlar.

Böylesine derin ve uyumlu bir bağlantı, aynı kişilik zevklerini, hobilerini ve görüşlerini paylaşmanın ötesine geçer: bu yoğun bir manyetik ve ruhsal bağdır.

Ruh arkadaşları, Ruh eşleri, Karmik ilişkiler ve İkiz alevler geliştirebileceğin birçok farklı ruh grubu bağlantısı örnekleridir.

Aynı titreşim frekansına sahip iki kişi enerjisel olarak uyuştuğunda, benzer düşünceleri, duyguları, değerleri ve hayalleri paylaştığında bir Ruh bağlantısı gerçekleşir.

Farklı kültürlerden ve ırklardan geliyor olsan da, bu güçlü bağlantıyı hemen hissedeceksin.

Ruh Ailenin her üyesi sana bir ders vermek ve ruhsal uyanışını hızlandırmak için hayatında görünecektir.

Şimdi ruh seviyesinde seninle rezonansa giren biriyle tanışıp tanışmadığını anlamana yardımcı olacak işaretleri bulacaksın.

1. Göz Temasın Derin Ve İlgi Çekici

Onlarla uzun süreli göz teması kurmaktan korkmuyorsun – bu sana garip gelmiyor.

Göz teması kurduğunda, sanki ikinizin de paylaştığı tanıdık ve rahatlatıcı bir şey var.

Belki de göz teması kurduğunda, hem sessizce anladığın hem de paylaştığın daha derin bir gerçeğe dokunuyorsun.

2. Ego Merkezli Olmaktan Çok Ruh Merkezlidirler

Onlar şöhret, statü, para ve şan gibi ego merkezli arayışlarla ilgilenmeyecektir. Bunun yerine, daha çok ruh merkezli olacaklar.

Örneğin, bilinçli yaşam, meditasyon, sağlıklı beslenme, yoga, çevreye yardım etme ve benzeri şeylerle ilgilenebilirler. Kendi başlarına aşırı ‘ruhsal’ olmasalar bile, onların büyük kalbini anlayabileceksin.

3. Manyetik Olarak Onlara Çekiliyorsun

Görünür bir sebep olmaksızın, enerjilerine çekileceksin. Onlarla bağlantını kaybetsen bile, muhtemelen hayatında tekrar tekrar ortaya çıkacaklar.

4. Onlarla “Aynı Dili” Konuşuyorsunuz

Konuşurken, benzer düşünceleri ve içgörüleri paylaşıyorsunuz. Duygusal olarak “aynı sayfadasınız”. Sanki birbirinizin zihnini yansıtıyormuşsunuz gibi, aynı düşünceleri ve kelimeleri tekrar etmeniz alışılmadık bir durum değil.

5.Onları Tüm Hayatın Boyunca Tanıyormuş Gibi Hissediyorsun

Hayatın boyunca hiç bu kadar rahat ve başka biri tarafından anlaşılmamış hissetmedin! Derinlerde, bağlantın zamansız hissettiriyor. Ruh ailenden biriyle ilk tanıştığında, garip bir tanıma ve aşinalık duygusu hissettin.

6. Etraflarında Her Zaman Enerjik Hissedersin

Onlardan biriyle ne zaman vakit geçirsen, bitkin değil enerjik olarak yükselmiş hissedeceksin.

7. Rehberliğe En Çok İhtiyaç Duyduğunda Hayatında Görünürler

Mevcut korku katmanlarının ve sınırlayıcı inançlarının ötesine geçmeye açık olduğun an, Ruh ailenin bir üyesini ruhsal rehberlik için çekeceğin andır.

8.Onlarla Konuşurken Zaman Akıp Gidiyor

Onlardan biriyle konuştuğunda zaman tamamen görecelidir. Ruh ailenden biriye konuşmaktan o kadar keyif alıyorsun ki zaman hızla geçiyor ve sen farkına bile varmadan saatler geçmiş oluyor!

9. En İyi Niteliklerini Yansıtırlar

Ruh Ailen en iyi niteliklerini yansıtır, aynı zamanda en büyük kusurlarını görmen ve kucaklaman için sana meydan okur.

Bazen sana meydan okumak öğrenmen için zor koşullar yaratmayı veya sana karşı acımasızca dürüst olmayı içerecektir.

Durum ne olursa olsun, gerçek anlamda büyümene yardımcı olması için onlara güvenebilirsin.

10. Benzer Yaşam Deneyimlerini Paylaşıyorsun

Terk edilme, üzüntü, acı ve diğer mücadeleler gibi temalar sen ve Ruh ailen arasında paylaşılacaktır. Her yaşam teması, büyüme, tavsiye ve karşılıklı destek için bir temel olarak kullanılacaktır.

11. Ruhun Onların Varlığında Beslenmiş Hissediyor

Hayatta Ruhun üzerinde ağır bir yük gibi görünen bazı insanlar var – Ruh Ailen tam tersini yapıyor. Onlar tarafından her zaman görüldüğünü, anlaşıldığını, sevildiğini ve yükseldiğini hissedeceksin.

Your Page Title

12. Onlarla Kendin Benliğin Olabilirsin

Onların etrafında saklanmaya, numara yapmaya veya başka biri gibi davranmaya gerek yok. Seni hem kişilik düzeyinde hem de Ruh düzeyinde onurlandırır ve kutlarlar.