Ruhsal Uyanış Yaşadığınızı Gösteren 25 İşaret

Ruhsal Uyanış, genellikle büyük değişimlerin bir sonucu olarak ortaya çıkar. Tecrübeler sayısız olabilir ve her biri sizin için yeni bir kapı açar.

Çoğu durumda, Ruhsal Uyanış, bireyler için yaptığımız ilerlemenin bir işaretidir. Yaptığımız her şeyde barış ve sevgi arayışı içinde büyüdüğümüzü gösterir.

Asıl hayati öneme sahip olan, Ruhsal Uyanış’ın sizi diğerlerinin üstünde tutacak bir şey olmadığı gerçeğidir.

Dahası, size hepimizin eşit olduğunu ve aynı kaynaktan geldiğini öğretecektir. Özgünlük ve alçakgönüllülük getirir.

Ruhsal bir uyanış geçirdiyseniz veya şu anda süreçte yaşıyorsanız, burada yaşayabileceğiniz en önemli işaretlerden bahsedeceğim.

1.DUYGUSAL VE FİZİKSEL OLARAK DAHA İYİ OLMA

Uyanıklık bize paha biçilmez bir özellik sunar. Hayat aniden bir rüya olmasa da, ruhsal uyanış yaşayanlar her anlamda daha iyi durumdadır.

Kaygı ve belirsizlikten kurtulmanıza yardımcı olur. Sıkıntı, nefret ve öfkeyi geride bırakarak daha olumlu duygular yaşarsınız.

Uyanıklık aynı zamanda hepimize ilham verir, üzüntü duyduğumuz zamanlarda bile sahip olduklarımız için şükrederiz.

2.HAYATLA BİRLİK İÇİNDE OLMA

Doğa ile birlikte olmak ve ona saygı duymak gerektiğini hissediyorsunuz. Sadece insanlık değil, her şeyin canlı olduğunu anlıyorsunuz.

Artık bir örümceği veya bir böceği öldürme gereğini hissetmeyebilirsiniz. Bunların ekosistemimizin bir parçası olduğunu ve size öğrenme fırsatı sağladığını fark ediyorsunuz.

Bunların daha önce canlı varlıklar olduğunu biliyor olsanız da, bir şeyler değişti. Onların gezegenimizde büyük bir rolleri olduğunu biliyorsunuz ve onlara daha fazla saygı duyuyorsunuz.

İnsanlığa gelince, yanlış işler yapan, yanlış olduklarını bilenler için daha fazla merhametiniz var, ancak artık onları aynı şekilde yargılamıyorsunuz.

3.İLGİSİZLİK

Hayat artık aynı hissettirmiyor. Neye ihtiyacınız olduğunu tam olarak anlamıyorsunuz, ancak bunun heyecan olmadığını biliyorsunuz. Böylece, odanızda oturup sizi mutlu edecek şeyin ne olduğunu merak edebilirsiniz.

Bir ilişkiniz varsa, bunu sorgulayabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa, gerçekten bir ilişki istemezsiniz.

Bunların normal duygular olduğunu bilin. Ruhunuzun ilahi olanla daha derin bir bağlantı istediğini anlamalısınız.

4.VÜCUDUNUZA NE OLDUĞUNU İZLİYORSUNUZ

Aniden, ne yediğinizin önemli olduğunu fark edersiniz. Size bunu yemenizi söyleyen bir diyet yüzünden değil, vücudunuzun farkında olduğunuz için.

Şekerler, işlenmiş ürünler ve daha önce çekici olan diğer yiyecekler artık listenizdeki temel unsur değildir. Bedeninize dikkat etme arzunuz var, çünkü bunun ruhunuz kadar özel olduğunu biliyorsunuz.

5. ARTAN ALGI

Ruhsal olarak uyanık olan bir kişi, bildiğimiz gibi dünyanın daha net ve daha saf bir versiyonunu yaşar. Özellikle doğayı ve dünyamızın sağlaması gereken doğal harikalar takdir edilir.

Ruhsal olarak uyanık bir kişi hayvanlar ve dünya ile güçlü bir bağlantı hissedebilir. Bu, bir kişinin duyarlılığını arttırır. Ayrıca ruhsal olarak uyanmış insanlar “kendilerini daha canlı” hissetmeye başlar.

6.YENİLENMİŞ GENÇLİK

DNA’daki değişiklikler, kırışıklıklar, gri saçlar ve eklem problemleri gibi en belirgin yaşlanma belirtilerini tersine çevirmeye başlar.

7.YALNIZ OLMADIĞINIZI HİSSEDİYORSUNUZ

Yalnız hissetmenize rağmen, yalnız olmadığınızı anlarsınız. Onları göremeseniz de, orada olduklarını biliyorsunuz.

Birinin sizi dinleyip dinlemediğini merak ettiğiniz yerde, artık onların dinlediğini biliyorsunuz ve başkalarına deli gibi görünüp görünmediğiniz umrunuzda değil.

Hatta size kendilerini göstermelerini istemeye bile cesaret edebilirsiniz, ancak hala insan olduğunuzu ve hala korktuğunuzu bildikleri için kendilerini göstermeyebilirler. Ancak, bir gün sadece merhaba diyebileceklerini bilerek, güven ve cesaretiniz artar.

8.BAŞKALARINA HİZMET

Belki uyanmaya, sonra spor salonuna gitmeye ve çalışmaya alışkınsınız. Belki de bu değişmemiştir. Değişen, şimdi dünyanızı nasıl gördüğünüzdür. Çalışmak ve bu parayı kazanmak yerine, müşterileriniz ve diğerleri için neler yapabileceğinizi soruyorsunuz.

9. YENİ ALERJİLER VE GIDA İNTOLERANSI

DNA’daki değişiklikler alerjilerin ve intoleransların ortaya çıkmasına veya kötüleşmesine neden olabilir.

10.SEZGİSEL FARKINDALIĞI HİSSEDİYORSUNUZ

Sadece yalnız olmadığınızı değil, aynı zamanda sezginizin sizinle içinizdeki bir his aracılığıyla konuştuğunu da fark ettiniz.

Soruları sorduğunuzda, cevabı “düşünmek” yerine, cevabı kendi içinizde “hissedersiniz”. Cevap vermeden önce birkaç saniye daha almak için durup belki de hiç olmadığı kadar sık ​​nefes alıyorsunuz.

Kelimelerin etkili olabileceğini ve herhangi bir duruma tepkinizin alıcı üzerinde bir izlenim bırakacağının farkındasınız. Bu nedenle, önce sezginiz yoluyla içsel varlığınızın bilgisine dokunarak iletişim kurmanın en merhametli yolunu ararsınız.

11.HAYATTAKİ AMACINIZI BULMAK İÇİN ACI ÇEKİYORSUNUZ

Hayattaki amacınızı bilmek için acı çekiyorsunuz. Başkalarının tavsiyelerine bağımlı olmadığınız sürece bu iyidir. Cevapların daima içinizde olduğunu, kalbinizde kilitli olduğunu unutmayın. Anahtarın sahibi sizsiniz ve amacınızı bilmek için istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Bazı insanların hayatta birden fazla amacı olduğunu da unutmayın. Sadece birini aramak, hayatınızdaki diğer tüm harika amaçları kaçırmanıza yol açabilir.

12.UYKU DÜZENLERİ VE ALIŞKANLIKLARINDAKİ FARKLILIKLAR

Pek çok insan uykusuzluktan muzdariptir, özellikle fiziksel ve manevi dünyalar arasındaki perdenin en ince olduğu saat 3’te uyanmak gibi.

13.HAYATINIZI BAŞKALARININ YÖNLENDİRDİĞİNİ FARK ETMEYE BAŞLADINIZ

Ruhsal yolculuğunuzda uyanışa geçtiğinizde hissettiğiniz şeylerden biri de artık her şeyin kurguymuş gibi gelmesidir. Çevrenizin ve toplumun çizdiği bir şablon üzerinde yaşadığınızı fark edersiniz.

14.KİLO KAYBI VEYA ARTIŞI

İştah, özellikle uyanmada, bazılarında azalmaya neden olurken bazılarında artmaya neden olur. Her iki durumda da kök neden aynıdır.

15. DÖKÜNTÜLER, SİVİLCE VE DİĞER CİLT HASTALIKLARI

Herhangi bir doktorun size söyleyeceği gibi, stres genellikle herhangi bir yerden önce cildinizde kendini gösterir ve ruhsal uyanma sırasındaki vücut, içine dökülen tüm yeni enerjiden büyük stres altındadır

16.CANLI RÜYALAR

Rüyalar zihnimizi birkaç saat astral düzleme taşır. Uyanma sırasında, astral benliğiniz fiziksel olarak tezahür etmeye hazırlanırken bu artar.

17. ZAMAN DAHA AZ ANLAMA SAHİPTİR

Ruhsal olarak uyanık olduğunuzda, zamana odaklanmanız değişir. Geçmişe ve geleceğe daha az odaklanmanızı ve şimdiki zamanda daha fazla yaşamanızı sağlar.

Uyanış geçmiş hatalardan ders almanızı sağlar ve hayatı sınırlandırmadan ya da dağılma korkusu olmadan yaşamanıza izin verir. Bu duygu ile, zaman unutulur ve daha az önemli hale gelir.

18.HAYAT DEĞİŞTİREN OLAYLAR

Bu süre zarfında çok fazla eşzamanlılık yaşabilirsiniz ve orantısız şekilde çok sayıda insan yaşam tarzlarında keskin değişiklikler yaşıyor.

19.BAŞ DÖNMESİ

Üçüncü Göz ve Taç çakralarından geçen enerji dalgası, algıda pek çok değişikliğe neden olur, aynı zamanda çok hızlı bir şekilde ortaya çıktığında baş dönmesine neden olabilir – aynen baş ağrısına benzer, ancak daha uzun sürelidir.

20.İÇ BARIŞ

Her zaman zihinlerimizi gereksiz şeylerle dolduruyoruz ve odaklanmada olumsuz düşüncelere ve zorluklara yol açabiliyoruz. Ruhsal olarak uyanmış bir kişinin zihnindeki tüm sesler azalır ve huzurlu bir şekilde sessizliğe yol açar.

21.ARTAN EMPATİ

Manevi uyanışın güzelliklerinden biri, genellikle keşfedilen daha yumuşak tarafımızla olan bağlantıdır. Ruhsal bir uyanıştan sonra, bu duygularla temasa geçip pozitifliği kanalize etmek için kullanırız. Diğerlerinin duygularına karşı daha cömert, daha şefkatli ve daha anlayışlı hale geliriz.

22.BAŞKALARINDAN FARKLI HİSSEDİYORSUNUZ

Manevi uyanış süreci, evrimleşmiş olanları uykuda kalanlardan ayırır ve bu da insanların kitleden ayrı hissetmelerini sağlayabilir.

23.REHBERLİK

Öğretmenler tam da ihtiyaç duyulduğunda rehberlik ederek manevi yolculuğa yardımcı olmak için doğru zamanda gelirler. Bu bir eşzamanlılık örneğidir.

24.İLİŞKİLER DEĞİŞİR

İnsanlar, arkadaşlarını veya aile üyelerini ruhsal olarak uyanık buldukları zaman yeni yollarla tepki verirler. Bazıları, yeni uyanmış arkadaşlarıyla daha derin ve anlamlı bir ilişki yaşarken, bencilce yaşamanın bencilce bir yolu olduğuna inanıyor.

Bu, ruhsal olarak iyileştirilmiş bir kimsenin empati, çatışmaların üstesinden gelme ve daha iyi bir yaşam sürdürme yeteneklerinden kaynaklanmaktadır.

25.BİR YOL KENDİNİ GÖSTERİR

Herkesin kendileri için doğru olan bir yolu vardır ve uyanma sırasında bu yol daha da belirginleşir.

Burada anlattığım ruhsal uyanış belirtileri, yalnız olmadığınızı bilmenize yardımcı olmak içindir. Bu çoğumuza oluyor. Bu gezegenin, şimdi dünyamızdaki görevlerini yerine getirmek için uyanan insan formunda ustaları ve öğretmenleri var.

Your Page Title

Hissettikleriniz garip olduğunuz için değil, ruhsal olarak uyanık olduğunuz içindir..