Uygulayacağınız Bu Güçlü Ritüel Tüm Hayallerinizi Gerçekleştirecek

Birçoğumuz için, bu ritüeller en derin dileklerimizi ortaya koyma etrafında dönebilir, ancak sonuçları her zaman göremeyebiliriz.

 

Hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, okumaya devam edin, çünkü bu uygulama tam olarak yapmanız gereken şey olabilir!

Çekim yasası tüm tezahürlerin köküdür ve ne olduğunu bilmeyenler için, temelde odaklandığımız şey ne olursa olsun, yaşamlarımızı içine çekebilmemizdir. Bu tür bir şey tamamen farkında olmakla ilgilidir.

Bunu kendi varlığınız içinde keşfetmek için, içinde gerçekten çalışmanız gerekir. Varlığınızın içinde henüz farkında olup olmadığınız konusunda çok fazla potansiyel var. Gerçek bir “varlık” duygusunu geliştirmek için gerçekten çalışmak zorundasınız.

Aşağıdaki ritüel neredeyse herkesin yapabileceği bir uygulamadır. Gerçek tezahür etmeye giden yolunuzda dev bir basamak taşı olacaktır. Bu ritüel düzgün yapıldığında hayal edebileceğiniz her şeyi getirecektir.

Bu Güçlü Ritüel, Sonunda İstediğinizi Almak için Size Yardımcı Olur:

Gerekenler:

1 Bardak Su
1 Yaprak Kağıt / Kalem
1 Adet Kavanoz
1 Adet Mum

Talimatlar:

Mumu yakın rahat bir yere oturun ve kağıdı yanınızda tutun. İstediğiniz her şey ve şu anki durumunuz üzerine meditasyon yapın. Gerçekten rahatlamanıza izin verin, ancak eldeki projeye odaklanmaya devam edin.

Kâğıt ve kalemi kullanarak, şu anda gerçekleştirmek istediğiniz bir şeyi yazın. Beklentileriniz konusunda gerçekçi olun ve günlük yaşamınızda size fayda sağlayacak bir şeyler gerçekleştirmek içinçalışın. Yazdıktan sonra kağıdı katlayın ve kavanozun içine koyun.

Şimdi, bu şeyi size getirmesi ve onu yaşamınıza tezahür ettirmesi için evreni ve tüm gücünü çağırın. Gerçekten onlardan yardımlarını isteyin ve her zaman onlara saygı duyun. İsteğinizi yüksek sesle söyleyin ve gerçek bir güç hissi verdiğinizden emin olun.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Kavanozun içine 1 bardak suyu koyun ve ağzını kapatın. Daha sonra toprağı küçük bir delik olcak şekilde kazın kavanozu açın ve su ile kağıdı bu deliğin içine dökün. Deliği kapatın ve hayal ettiklerinizin gerçekleşmesini bekleyin..