Astral Bedeniniz Ruhsal Sağlığınızı Nasıl Etkiler?

Astral Bedeniniz, bedeninizin duygusal durumunun yansımasıdır. Tamamen enerjiden oluşan bu beden, yüzeyi sürekli değiştiği için en dinamik beden olarak bilinir. Kişinin ruh haline bağlı olarak renkleri sürekli hareket eder ve değişir.

Aslında, herhangi bir durugörür muhtemelen iki insanın Astral bedenlerinde tam olarak aynı kalıplara sahip olmadığını söyleyecektir.

Bununla birlikte, Astral Bedenin hareket etmeyi bıraktığı zamanlar vardır ve bu zamanlarda, duygusal olarak hasta olma veya dengesiz enerjilere sahip olma riskine girmemek için bir adım geri atmanızı ve tekrar hareket etmeye başladığını kontrol etmenizi öneririm.

Astral Beden Nedir?

Astral Beden, auranızın doğrudan mevcut duygusal durumunuza karşılık gelen katmanıdır. Bu, durugörürlerin en aktif buldukları, renklerini mevcut ruhsal iyiliğinize göre sürekli olarak değiştiren aurik katmandır.

Bu aynı zamanda, bir kişinin enerji bedenlerinin görünümünü tasvir eden sanatçılar tarafından en güzel kabul edilen aura katmanıdır, çünkü yüzeyinde birleşen ve dönen binlerce renk bulunur.

Astral Vücut Renklerini Nasıl Kaybediyor?

Hayatınızda kendinizi üzgün veya depresyonda hissettiğiniz zamanlar vardır. Ressamlar ve yarattıkları resimler gibi, Astral Beden’deki renkler de ruh halinizi yansıtır. Kendinizi çok olumlu hissediyorsanız, Astral Bedeniniz canlı renkler göstermeye ve titreşmeye başlayacaktır. Öte yandan, negatif enerjiye dalmışsanız, Astral bedeninizin renkleri solmaya başlayacaktır.

Sonunda, etrafınızda yeterli negatif enerji varken, Astral Bedeniniz o kadar ağırlaşır ki, renklerini tamamen kaybetmeye başlar. Bunun olduğunu gördüm ve bu aurayı gördüğüm insanlar ya aşırı derecede hasta ya da depresyondaydı. Hatta bazıları çok mutsuz görünüyordu.

Astral Vücut Nasıl Sağlıklı Tutulur

Astral Bedeninizi sağlıklı tutmak bir disiplin meselesidir. Birincisi, birkaç günde bir auranızı düzenli olarak temizlemenizi gerektirir. Bu, enerjinizin olumsuzluk tarafından baskılanmamasını sağlar ve bu da Astral Bedeninizi canlı tutar.

Bunu sadece meditasyon yaparak veya kendinizi doğanın yakın olduğu yerler gibi pozitif enerjiyi besleyen ortamlara daldırarak kolayca yapabilirsiniz. Park boyunca yürüyüş yapmak, bunu yapmanın pratik yollarından biri ve aynı zamanda bir sahil şeridi boyunca yürüyebilirsiniz.

Your Page Title

Ruh Rehberleriniz ile düzenli olarak iletişim kurmak, Astral Bedeninizin sağlıklı ve canlı kalmasına yardımcı olur, Ruh Rehberleri tarafından yayılan enerji doğada doğal olarak temizlenir. Bunları aklınızda tutarak, Astral Bedeniniz kesinlikle olabildiğince sağlıklı olacaktır!