432 Hz – Evrensel Frekans ve Titreşimin Gizli Gücü

432 Hz, evrenle matematiksel olarak tutarlı olan alternatif bir ayardır. 432 Hz’yi temel alan müzik, yararlı şifa enerjisi iletir, çünkü doğa için temel olan bir matematik tonudur.

Şimdiye dek ortaya çıkarılan Arkaik Mısır enstrümanları, büyük ölçüde 432Hz’e ayarlanmış. Eski Yunanistan’da enstrümanları ağırlıklı olarak 432Hz’e ayarlandı. Arkaik Yunan Eleusen Gizemleri içinde Orpheus, müzik, ölüm ve yeniden doğuşun tanrısıdır ve Ambrosia’nın ve dönüşüm müziğinin bekçisidir (enstrümanları 432Hz’de ayarlandı)

440 Hz’e dayalı müziğin mevcut ayarı, kozmik hareket, ritim veya doğal titreşime karşılık gelen hiçbir seviyede uyum sağlamıyor. 1940’larda Amerika Birleşik Devletleri dünya çapında 440 Hz tanıttı ve nihayet 1953’te ISO 16 standardı oldu. 432 Hz’yi 440 Hz olarak değiştirmenin nedeni Müzikal Kültür Kontrolü: Rockefeller Vakfı’nın A = 440 Hz Standart Tuning Uygulamasıyla Bilinç Savaşını anlatıyor.

440 Hz, doğal olmayan standart bir ayar frekansıdır ve 440Hz frekansında müzik, insan enerji merkezleriyle çakışmaktadır. Müzik endüstrisi, insanları daha fazla saldırganlığa, psiko sosyal ajitasyonuna ve duygusal sıkıntıya sokan ve bu tür insanlar arasında fiziksel hastalığa neden olan ve insan bilincinde sağlıksız bir etki ya da anti-sosyal davranış yaratabilen “sıkıntı” oluşturan bu frekansı içeriyor.

Your Page Title

Cymatics (görünür ses ve titreşim çalışması) bilimi, bu gezegendeki tüm maddenin ve yaşamın yaratılmasında frekans ve titreşimin ana anahtarlar ve örgütsel temel olduğunu kanıtlar. Ses dalgaları fiziksel bir ortamda (kum, hava, su, vb.) Hareket ettiğinde, dalgaların frekansı, ses dalgalarının insan vücuduna benzer belirli bir ortamdan geçerken oluşturduğu yapılar üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. % 70’in üzerinde sudan yapılır!