Beşinci Boyutta Yaşamaya Başladığınızı Gösteren 8 İşaret

Dikkatini yükseliş çalışmalarına ve öğretilerine odaklayan birçok kişi, ruhsal bilgeliğe ve aydınlanmaya olan yolculuğumuzdaki çeşitli boyutlarda yükselme kabiliyetine aşinadır.

Bir boyuttan diğerine geçerken bilincimizde kabul edilmiş bir inanç grubundan diğerine geçerken bir değişim yaşarız.

Enerjimiz, titreşimlerle dünyayı ve evreni hareket eder. Bu titreşimler hem daha yüksek hem de daha hafif hale geldikçe, daha yüksek frekanslara ayarlanmamıza izin veriyorlar. Bu yüksek frekanslar, daha yüksek boyutlara yükselmemizi sağlar, bizi yeni gerçekliklere ve düşünce tarzlarına yönlendirir.

Dünyadaki yaşam, bildiğimiz gibi, üçüncü boyut, daha düşük ve daha yoğun bir titreşim olarak kabul edilir. Üçüncü boyutla ilişkili olan zihniyet korku ve ayrılıktan biridir, habersiz olanları geri tutan, onları bu dünyaya hapseden inançlar.

Dördüncü boyuta doğru ilerlerken, zihniyeti sevgi ve birliğin bir tanesine kaydırarak kalbin alemine giriyoruz. Dördüncü boyuttan geçen yolculuk, zihnimizin ve ruhumuzun üçüncü boyutun enerjisinden, beşinci boyuta yükselirken daha hafif bir titreşime geçmesine yardımcı olan bir arınma biçimi olarak çalışır.

Beşinci boyut, kozmik bilincin, saf sevginin ve gerçek bir çok boyutlu gerçekliğin diyarıdır. Gerçek bir “aydınlanmış gerçeklik” deneyimliyoruz burada. Bu, manevî aydınlanma ve anlayışın bir alanıdır, evrenin daha yüksek bir anlayışıdır.

Beşinci Boyuta Çıktığınızı Nasıl Bilirsiniz? Bu 8 İşareti İzleyin:

1.Gün geçtikçe aniden dünyanın hatırladığınızdan daha güzel olduğunu göreceksiniz. Bu, dünyayı tamamen yeni bir şekilde deneyimleyerek, duyularınızın her biri ile size gelecektir.

2.Perdenin incelmesini deneyimleyecek, meleklerden, ruh rehberlerinden, geçmiş atalardan ve daha yüksek bir düzlemde bulunan varlıklardan gelen rehberlik ve mesajları duyabileceksiniz. Bu, kendinizi güvende ve destekli hissetmenizi sağlar.

3.Günlük yaşamınız boyunca, içinde bulunduğunuz dünya için daha fazla mutluluk, neşe, sevgi, aydınlık ve takdir duygularını deneyimlemeye başladığınızı fark edeceksiniz.

4.Zaman duygunuz artık düzenli, somut bir kavram olarak varolmayacak, daha doğrusu su gibi, akışkan, aldatıcı ve ebedi olarak hissettirecek. Mevcut bedeninizdeki yaşamın sona ereceğini fark edecek ve kabul edeceksiniz, ancak sonsuza dek yaşamaya devam edeceksiniz.

5.Zaman ve mekanın sadece yanılsama olduğunu kabul etmeye başladığınızda inanılmaz şeyleri tezahür ettirebileceksiniz. Bu deneyim, fiziksel bir durgunluk deneyimlemek, zihninizle nesneleri hareket ettirmek veya elinizi sağlam bir yüzeyden geçirmek yoluyla gelebilir.

6.Bir zamanlar yüklendiğiniz ağır negatif sorunlardan özgürlüğü deneyimlemeye başlayacaksınız, aniden bu negatif enerjiyi serbest bırakmayı ve daha hızlı hareket etmeyi kolaylaştıracaksınız.

7.Evren size işaretler veriyor, nereye gideceğiniz ve bu hayatta ne yapacağınız konusunda rehberlik ediyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu, her şeyin mümkün olduğu büyülü bir yolculuktaymış gibi hissetmenizi sağlar.

Your Page Title

8.Etrafınızdaki tüm maddenin enerji ve bilinç olduğunu fark ettiğinizde bu, bedeninizle diğer dünyalara ve boyutlara zaman yolculuğu yapmanızı sağlayacak kapıyı açacaktır. Geçmişinizde veya gelecekte sizi bekleyen yaşamınızdaki herhangi bir olaya atlayabileceksiniz.