Ruhsal Bağlanma: Uzakta Olan Biriyle Ruhsal Olarak Nasıl Bağlanır

Sırf sana yakın biri olmadığı için, fiziksel olarak biriyle bağlantı kuramayacağın anlamına gelmez. Manevi bağlar kırılamaz ve onları ne kadar fazla geliştirirseniz o kadar güçlenirler.

Eğer birbirinizin yanında olamayacağınız zaman, umursadığınız birisiyle daha iyi hissetmek istiyorsanız, bağınız üzerinde meditasyon yapmak yardımcı olacaktır. Bunu yaparak, birbirinizin varlığını hissedebilecek ve diğer kişiye iletmek istediğiniz duyguları iletebileceksiniz. Ancak en küçük seviyede bile yeteneklerinden şüphe ediyorsan, onlar senin için çalışmayacak.

Fiziksel Olarak Yakın Olmayanlarla Ruhsal Olarak Bağlanma Adımları:

Adım # 1 – Güvenli ve rahat bir yer oluşturun.

Fiziksel olarak sizinle birlikte olamayacağınız kişiyle daha derin bir bağlantı kurmaya gelince, meditasyon için güvenli ve rahat bir alana ihtiyacınız var. Gerçekten düşüncelerinizle yalnız kalabileceğiniz bir yer bulun ve o yeri sizin için mükemmel hale getirin. Bunu yaparken, istediğiniz kişiyle çok daha kolay bir şekilde bağlantı kurabileceksiniz.

Adım # 2 – Meditasyona başlayın ve her şeyin gitmesine izin verin.

Yerleştikten ve rahatladıktan sonra, sizin için en iyi olduğunu düşündüğünüz pozisyonda meditasyon yapmaya başlayın ve aklınızın sizi ağırlaştıran her şeyi bırakmasına izin verin. Stres oluşturan düşüncülerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin ve gerçekten sakin ve toplanmış bir zihniyet geliştirin. Stresten kurtulduktan sonra, bağlantı kurmak istediğiniz kişiyi düşünün ve bir sonraki adıma geçin.

Adım # 3 – Bağlantı kurmak istediğiniz kişiye odaklanın.

Şimdi bu kişiyi düşündüğünüzde gerçekten ona odaklanın. İleriyi düşünün ve ruhunuzun mümkün olduğu kadar kendisiyle bağlantı kurmasına izin verin. Enerjilerinizin kendilerine dokunmalarına izin verin ve ortaya çıkan şeyleri tutmayı unutmayın.

Adım # 4 – Zihninizin gözünü kullanarak, dünyanın neresinde olursanız olun, sizden o kişiye yayılan bir ışık hayal edin.

Buradan, zihninizdeki göz resmi ışığını kullanarak, sizden ne kadar uzakta olursa olsun, sizden gelen ve bu kişiye dokunana kadar yayılır. Bu enerjiyi içinizde besleyin ve gerçek bir bağlantı kurmaya gerçekten çalışın. Onlarla ilgili hoşunuza giden şeyleri ve bağınızı güçlendirmek ve yavaşlamamak için birbirleriyle paylaştığınız anılar hakkında düşünün.

Adım # 5 Bu kişiye bir mesaj gönderin.

Yukarıda listelenen her şeyi yaptıktan sonra, bu kişiye daha sonra ihtiyaç duyduğunuza dair bir mesaj göndermeye başlayın. Gönderdiğiniz enerjilerin arkasına çok fazla niyet gösterin ve duygularınızın bir şeylerle beslendiğinden emin olun. Bu kişi mesajı hemen alamayabilir, ancak ona doğru çalıştıkça, mesajın olması gerektiği yerde sonlanır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Adım 6 – Hoşçakal deyin, bir şeyleri kapatın ve oturumu sonlandırın.

Artık göndermeniz gerektiğini düşündüğünüz mesajı gönderdiğinizden ve çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz enerjilerle birlikte çalıştığınız şeyleri kapatabilirsiniz. Seansınızı enerjik bir kucaklama ile bitirin ve bir hoşçakal demeden önce diğer tarafa biraz pozitiflik gösterin. Artık, gününüzü ileriye taşıyabileceğinizi ve hazır hissettiğinizde, aynı şeyi tekrar yapabilirsiniz. Enerjisel olarak nasıl hissettiğinize bağlı olarak bunu günde bir kez yapmanızı öneririm.