Gerçek Ruhani Bağlantınızın Olduğunu Gösteren 9 İşaret

Manevi bağlantılar, düşündüğünüzden çok daha yaygındır. Gerçek şu ki, çoğumuz yüz yüze olduğumuzu gerçekten anlamamız için çok kapalıyız.

Bazen bizim yaptığımız gibi bizimle aynı seviyede rezonansa gelen insanlarla karşılaşırız ve bu olduğunda ruhumuz onları tanıyacaktır.

Bu yazıda birini bulduğunuzda ruhsal bir bağlantıyı tanımanıza yardımcı olabilecek bazı işaretlerden bahsedeceğiz. Bazen onları doğruca tanımlarken, diğer zamanlar, bilincimiz için hissettiklerimizi anlamlandırmak biraz zaman alır.

Gerçek Bir Ruhani Bağlantınız Olduğunu Gösteren 9 İşaret

1. BU KİŞİ GÜVENİLİR OLUR.

Ruhsal bir bağlantınız var ve bu her zaman onların yanında güvende hissetmenizi sağlayacak. Siz de açık ve özgür hissedeceksiniz ve istediğiniz herşeyi söyleyebileceksiniz. Bu kişiyle birlikteyken güvende olduğunuzu bileceksiniz.

2. BU KİŞİYLE AKLINIZDAKİLERİ KONUŞMAKTAN ÇEKİNMEYİN.

Ruhsal bağlantınız olan bir kişi her zaman size karşı dürüst olacak ve aklınızdan geçenleri konuşmaktan çekinmeyeceksiniz. İstediğiniz bir şeyi söyleyebilecek gibi hissedeceksiniz ve sizi yargılamayacaklar. Çünkü ikiniz de aynısınız.

3. BU KİŞİYE HİÇ DÜŞÜNMEDEN GÜVENİRSİNİZ.

Bu kişi, son derece güveneceğin biridir. Onları körü körüne karanlığa doğru takip edersiniz, çünkü gecenin sonunda, diğer insanların çoğundan daha iyi olduklarını alırsınız.

4.KONUŞMAK İÇİN KELİMELERE İHTİYACINIZ YOK.

Bu kişi ile manevi bağlantınız o kadar derindir ki, aslında birbirinizle kelimelerle konuşmanıza gerek yoktur. Sadece göz temasıyla bile ne söylemeye çalıştıklarını anlıyorsunuz.

5. BİRBİRİNİZİ TANIYORMUŞSUNUZ GİBİ HİSSEDİYORSUNUZ.

Birisine ruhsa olarak bağlı olduğunuzda, onları tüm hayatınız boyunca tanıyormuşsunuz gibi hissedersiniz. İlk kez karşılanmak yerine sadece yeniden ortaya çıkıyorlarmış gibi. Anında bağlandığınız insanlardır.

6. BU KİŞİYE ÇEKİLMİŞ HİSSEDİYORSUNUZ.

En başından beri bu kişiye çekildiğinizi hissediyorsunuz. Yukarıda bahsettiğim gibi, ilk kez karşılanmaktan ziyade hayatınıza yeniden giriyorlar. Onları önleyemezsiniz ve sonunda birbirinize doğru çekilirsiniz.

7. BU KİŞİ SİZİ KOLAYLIKLA SAKİNLEŞTİREBİLİR.

Bu kişi sizi en kötü anlarınızda bile sakinleştirebilir. Ne kadar karşı karşıya olursanız olun, sizin için oradalardır. Bu insanlar kim olduğunuzu görebilir ve aklınızda olan şeyleri gerçekten anlayabilir.

8.BİRLİKTEYKEN ZAMAN HIZLICA AKIP GİDER.

Birlikte olduğunuz da zaman tam anlamıyla akıp gider. İkiniz de birbirinizin etrafında olduğunuzda düşünceleriniz derinleşiyor. Konuşmalarınız, hayatı ve bu dünyanın her şeyini açıklayan şeylerin yanına yönelme eğilimindedir. Sığ konuşmalar size göre değil.

Your Page Title (#satışortaklığı)

9. BU KİŞİ ETRAFINIZDA OLDUĞUNDA KENDİNİZİ DAHA ENERJİK HİSSEDERSİNİZ.

Bu kişi sizi yanınızda olduğunda kendinizi fazla enerjik hissetmenizi sağlar, ikiniz birbirinizi beslenirsiniz. İkiniz de birbirinizin etrafında olmanız sayesinde enerji yaratırsınız. Bu çok güzel bir şeydir.