Evinizdeki Negatif Enerjileri Değiştirmenin 7 Yolu

Yeni pozitiflikler getirmiyorsanız evinizde enerjiler hızlı bir şekilde durgunlaşabilir. İşler henüz aşırı derecede olumsuz olmadığı için, sizi tüketmeye başlamadıkları anlamına gelmez.

 

İyi enerjilerle dolu bir ev, sizi taze ve rahatlatıcı hissettirecektir, ancak olumsuzluk veya nötr enerjilerle dolu bir ev, kendinizi bunalmış ve boğuluyormuş gibi hissetmenize neden olabilir. Aşırı stres altındaysanız, ve huzur bulamıyorsanız, negatif enerjileri değiştirmek için çalışmanız gerekebilir.

Negatif enerjilerin evinizdeki etkisini hissediyorsanız, onları daha hızlı temizleyebilirsiniz. Öncelikle bir su testi yapabilirsiniz. Bunun için temel olarak bir bardağa beyaz sirke, tuz ve su ile doldurun. Bardağı evinizde en kötü hissettiğiniz yere yerleştirin. Eğer 24 saatlik bir periyottan sonra sudaki değişiklikleri fark ederseniz bir temizlik yapmanız gerekir. Su açıksa, stresiniz başka bir yerden geliyor olabilir.

Buğün evinizi temizleyebilmeniz için bazı yollardan bahsedeceğiz. Bu tür bir şey, enerjiler akıp geçemediğinde veya aşırı derecede negatif olduğunda yapılmalıdır. Evinizin rahat ve güvende hissedebileceğiniz bir yer olmasını sağlamak için bunu en az 2 haftada bir tekrarlayın.

EVİNİZDE ENERJİLERİ POZİTİFE ÇEVİRMEK İÇİN EN İYİ 7 YOL

1.Pencereleri ve Kapıları Açmak

Yapmanız gereken ilk şey tüm pencereleri ve kapıları açmak. Bu, temizlemeyi sürdürürken, dışarı çıkması gerekmeyen enerjileri ve pozitif olanların doğru bir şekilde akmasına izin verir.

Bu, sıklıkla yapılırsa, enerji akışının durma noktasına gelmesini önlemeye yardımcı olabilir.

2.Dağınıklığı Bırakın

Dağınık olmayı bırakın ve işlerin iyi gitmesine izin verin. Evinizin içindeki gereksiz şeyleri azaltın ve yeniden düzenleyin. Bu oldukça sık yaptığınız bir şey olmalı. Sık sık, bazı şeylerin hayatlarımızda ne kadar hızlı bir şekilde oluştuğunu unutuyoruz.

Etrafınızdaki şeylerin “çok fazla” olduğunu hissediyorsanız, bir miktar çığlık atmak için gecikmişsiniz demektir. Dağınıklıktan kurtulmak için yardıma ihtiyacınız varsa, birisinden yardım istemekten korkmayın. Bunu birkaç gün sürse bile yapabilirsiniz.

3.Adaçayı

Evinizi her iki haftada bir beyaz adaçayıyla tütsüleyin. Siz ve eviniz için en iyi olacağını düşündüğünüz bir adaçayı seçmeniz çok önemlidir.

Her odadan geçerek pencerelerinizi ve kapılarınızı açın, devam ettiğinizde her şeyi temizleyin. Evrenden tüm bu negatif enerjileri ortadan kaldırmasını ve onları dağıtmasını isteyin.

4.Evinizdeki Herşeyi Tuz İle Yıkayın

Tuz ile ılık suyu karıştın ve her şeyi yıkayın. Tozu temizlemek ve evinizin etrafındaki şeyleri yeniden çözmek için bunu kullanın. Bunu yaparken eşyalarınıza yapışabilecek her türlü olumsuzluğu ortadan kaldırırsınız.

5.Himalaya Tuz Lambaları Kullanın

Himalaya Tuzu lambaları güzel ve faydalıdır. Birçoğu kullanımları hakkında şüpheci olsa da, her odada bir tane olması gerekir.

Bu tuz lambaları etrafınızdaki havanın negatif iyonları toplamak ve daha rahat bir ortam sağlamak için çalışacaktır.

6.Eviniz Değerli Taşlardan Bulundurun

Seçebileceğiniz birçok farklı taş / kristal çeşidi vardır. Her odada birkaç koruma kristali bulundurmaya özen gösterin.

Bunlar harika görünecek ve her odaya benzersiz bir his verecektir ve hareket eden enerjilerin değişmesine yardımcı olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

7.Evinize Negatif İnsanları Almamaya Çalışın

Negatif insanların enerjilerini evinize getirmelerine izin verilmemelisiniz. Eviniz sizin kalenizdir ve her şeyin üstünde olduğunuz bir yer olmalıdır. Bu tür bir enerjinin dışarıda kalması gerektiğinden, sizi evinizin etrafına negatif enerji getirecek kimseye izin vermeyin.