Yeni Yıldan Önce Borçlarınızdan Kurtulmak ve Mali Durumunuzu İyileştirmek İçin Uygulayabileceğiniz Ritüeller

Popüler inanca göre, yeni yıla borçsuz olarak girilmelidir. Aksi takdirde borçlar çoğalacak ve birçok soruna yol açacaktır. İşlerin yoluna koyulması ve şansın her şeye eşlik etmesi için 31 Aralık’a kadar borçlarınızdan kurtulmanız gerekir.

Borçlarınız, sevdiklerinizle olan ilişkilerinizi bozmaz ve hedeflerinizin gerçekleşmesine engel olmaz, bu yüzden yeni yıla girmeden önce onlardan kurtulmanız gerekir. Mali durumunuzu hane halkı büyüsü ile çözebilirsiniz. Geçen yılın enerjisiyle güçlendirilen ritüeller geçmişteki tüm sorunları geride bırakacak ve gelecekte bu sorunların oluşmasını önleyecektir.

Mali Durumunuzu İyileştirmek İçin Uygulayabileceğiniz Ritüeller

1.Beyaz renk adalet, yenilenme, mutluluk ve refahı simgeler. Bu ton kar kadar temizdir. Bu yüzden baştan başlamak, sorunlardan kurtulmak, yolunuzu bulmak için size bir fırsat sunuyor. Ritüeli gerçekleştirmek için beyaz bir mum ve cüzdanınıza ihtiyacınız olacak.

Ritüeli gece yatmadan önce uygulayın. Ritüeli tamamen yalnız ve sessiz bir ortamda gerçekleştirin. Masada oturun, önünüze beyaz bir mum koyun ve mumu sol elinizle yakın. Cüzdanınızı alın ve içindeki her şeyi çıkarın. Paralar, kartvizitler, kartlar, madeni paralar. Daha sonra şu cümleyi tekrarlayın: “Cüzdanımı temizliyorum, borçlarımdan kurtuluyorum.” Cüzdanınızın içini boşaltana kadar bu cümleyi tekrar edin. Daha sonra cüzdanınızı bütün gece açık ve boş bırakın ve mumu söndürün. Siz uyurken, cüzdanınız para akışını önleyen negatif enerjilerden temizlenir. Sabah uyandığınızda her şeyi cüzdanınızın içine tekrar yerleştirin ve cüzdanınızı her zamanki gibi kullanın.

2. Para tılsımları, maddi gelişimin durma faktörleri de dahil olmak üzere gereksiz her şeyden kurtulmaya katkıda bulunur. Bu ritüelde para tılsımı oluşturacağız.

Herhangi bir madeni para bu ritüel için uygundur. Ayrıca beyaz bir mum ve suyla birlikte derin bir kaba ihtiyacınız var. Ritüeli uygularken tek başınıza olmanız gerekir eğer biri sizi sürecin arkasından fark ederse, uygulamayı baştan tekrarlamanız gerekecektir.

Suyun içine bozuk parayı atın. Yanan mumu suyun üzerine yatırın ve akan mumu suyun üzerine damlatın, fısıldayarak şu cümleyi tekrar edin. Parayı hayatıma çekiyorum, zengin oluyorum. Daha sonra mumu suda söndürün ve suyun içine koyduğunuz madeni parayı suyun içinden alıp, cüzdanınızdaki ayrı bir bölüme yerleştirin ve her zaman yanınızda bulundurun.

3. Beyaz bir kağıda siyah renk kalemle tüm borçlarınızı yazın. Ne kadar olduğunu ve kime olduğunu belirtin. Bir beyaz mum yakın ve mum yanarken, şu cümleyi tekrar edin “Borçlarımdan kurtuluyorum. Güçlüyüm,başarılıyım ve zenginim. Daha sonra yazdığınız kağıdı mumun alevinde yakın ve külleri pencereden dışarı atın.

Bu ritüeller, borçlar ve finansal problemlerle başa çıkacak güçlü bir enerji akışı ile sonuçlanacaktır. Yeni Yıldan önce borçlara veda etmek için acele edin.

Your Page Title

Sevgiyle Kalın…