On Yılın Son Dolunayında Her Burç İçin Güçlü Bir Mesaj Var

On yılın son Dolunayı güçlü bir enerji taşır.

Bu Dolunay da hayatımızın iki alanında ortaya çıkan şeylerin bu enerji altında vurgulanabileceğini görebiliriz. Bunu bir şey hakkında iki zihinde hissederek de duygusal düzeyde deneyimleyebiliriz.

Dolunaylar genellikle aydınlatma zamanıdır. Daha yüksek enerji ve dış odak. Amaç veya niyet belirleme söz konusu olduğunda, dolunay boyunca salıvermeye odaklanmak her zaman yararlıdır.

Bu ay dikkatimizi ince bir şekilde yaymamızı ve bir kerede milyonlarca şeye odaklanmaya çalışmamızı sağlayabiliriz. Bu biraz kafa karıştırıcı olabilir, ancak kendimizi topraklayabilirsek, bu çılgınca enerjiyi kendi lehimize kullanmak mümkündür.

Bu Dolunayın her burç için taşıdığı güçlü mesajlara bir göz atalım:

KOÇ BURCU

Genellikle olaylara kendi başınıza başa çıkmak istersiniz ve her zaman doğru şekilde yaptığınıza ikna olursunuz. Artık hayatınızda daha esnek olmanız ve başka şeyler yapmanın alternatif yollarını kabul etmeniz gerekir. Size verilen tavsiyelere daha dikkat edin ve olayları daha objektif olarak görmeye çalışın.

BOĞA BURCU

Bu dolunay boyunca farklı yönlere çekildiğiniz için kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Son kararınızı vermeden önce sakin bir yer bulmaya çalışın, çünkü acele alınmış kararlar ileride pişman olmanıza neden olabilir.

İKİZLER BURCU

Bu dolunay boyunca her zamankinden daha fazla yükseleceksiniz. Huzursuz olmanıza hiç gerek yok. Yaptığınız projelerin tarihlerine dikkat etmenizde fayda var. Şimdi her zamankinden daha fazla çalışma ve odaklanma gerekecek.

YENGEÇ BURCU

Bu dolunayda enerjinize derinden bağlı hissedeceksiniz. Bu yüzden, bu ay iletişim kurmanız sizin için çok önemlidir. Amacınıza ulaşmak için diğerlerinden çok daha fazla çalışıyorsunuz. Biraz kendinize zaman vermelisiniz.

ASLAN BURCU:

Normalde çok karizmatik bir konuşmacı olan Aslanların bu ay bu yetenekleri biraz sarsılabilir. Şu anda söylenecek doğru şeyi bilmiyorsunuz ve zaman zaman sözleriniz çok karışık. Yavaşlayın ve konuşmadan önce iyi bir şeyler düşünün.

BAŞAK BURCU

Başak burcu büyük iletişimci olan Merkür tarafından yönetilir. Şu anda, Dolunay enerjisi sizi normalden daha dağınık hale getiriyor, sunumlarınız, konuşmalarınız ve kişisel konuşmalarınız acı çekiyor gibi olabilir. Kendinizi üzmeden bu durumu atlatmalısınız.

TERAZİ BURCU

Maalesef, kararsızlığınız Dolunay enerjisinden tam olarak yararlanamıyor. Bu yüzden, bu kez, insanlar size tavsiye ve rehberliğiniz için geldiğinde, ne söyleyeceğinizi bilemezsiniz. Bu süreye veya huzursuzluk geçene kadar kendiniz ve başkaları için nihai kararlar vermeyi bırakın.

AKREP BURCU

Bu Dolunay, sizi başlangıçta rahat hissetmediğiniz grup veya topluluk tartışmalarına katılmaya çağırıyor. Bir an önce enerjinizi toparlayın ve işlerinizi çabucak tamamlayın, böylece daha olumlu deneyimlere devam edebilirsiniz.

YAY BURCU

Bu Dolunay hemen hemen her şey için hazırsınız. İletişimleriniz karıştığında, sadece hatalarınızı kabul edin ve ilerlemeye devam edin. Şimdi birine bağlanmanın tam zamanı.

OĞLAK BURCU

Bu dolunay boyunca, hedefiniz milyonlarca farklı yöne çekilirken yolda kalma ihtimaliniz olacaktır. Fakat endişelenmeyin her zamankinden daha fazla çalışın ve yeni çözümler geliştirin. Böylece hedeflerinize bir adım daha yaklaşacaksınız.

KOVA BURCU

Bu dolunayda kişisel ilişkilerinizde daha etkili olacaksınız. Sizi ve bir aile üyesini birbirinizden ayıran bir sorunu sona erdirmeye çalışırken eski bir arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz. Size gelen yardım tekliflerini göz ardı etmemelisiniz.

Your Page Title

BALIK BURCU

Bu Dolunay sizin için çok zor geçecek. Sadece duygularınızı dökmek isteyeceksiniz, ama duygusal olarak aradığınız sonuçları elde edemeyeceksiniz. Kişisel meselelerinizle uğraşırken iki farklı yöntem arasında bir denge kurmaya çalışın.