Aralık Ayının Ayna Tarihi Dolunay ile Çakışacak: Tüm Dilekleriniz Yerine Gelecek 12.12 Ritüeli

Ayna tarihler güç günleri olarak kabul edilebilir. 12 Aralık bir istisna değildir, çünkü bu hayırlı günde dileklerin yerine getirilmesi için, cesurca ve büyük ölçüde hayal etmeye başlayabilirsiniz.

Böyle günlerde, bilincimizin evrenin bolluk merkezi ile bağlantısını engelleyen olumsuz tutumlardan kurtulmak çok önemlidir. Olumlu düşünmeye çalışın, hayal kurmanıza ve her şeyden çok sevdiğiniz şeyleri yapmanıza izin verin.

Tarih 12.12 ve Dolunaydan Neler Beklemelisiniz?

Dolunay tehlikeli bir gün olarak kabul edilir, ancak bu sefer değil. Sayıların özel büyüsü 12 aralık’ı güçlü bir yaratıcı enerji günü yapacak. Hepimiz için bir güç kaynağının rolünü oynayacak olan Dolunaydır. Genellikle dolunayda insanlar daha aktiftir, çünkü bu, ayın tamamının doruk noktasıdır.

Arzuların yerine getirilmesinde, yeni hedefler belirlemede ve motivasyon arayışında bize yardımcı olacaktır. 12.12 de çeşitli alanlarda arzularınızı yerine getirebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar sizin için büyük önem taşıyacak.

Dilek Listeleri ve Yıl Sonu Planları

Bu yılı olumlu bir tutumla, borçsuz, sorunsuz, temiz bir ruh ve vicdanla bitirmek çok önemlidir. Bu nedenle 12 Aralık’ta bu sorunları çözmeye başlamanız gerekiyor.

Önümüzdeki iki buçuk hafta için planlar yapmak da çok yararlı olacaktır. Aralık ayı ayna tarihinin plan yapmak, enerjiyi artırmak, tembellik ve ilgisizlikten kurtulmak için mükemmel bir zaman olduğunu unutmayın.

Bir dilek listesi, hayattan en çok istediğiniz şeydir. Bunlar, hayata geçirmek istediğiniz arzularınızdır. Basit bir ritüel size bu konuda yardımcı olabilir. Bir parça kağıt alıp bir dilek kendiniz için, ikinci olarak bir arkadaş için ve üçüncü olarak tüm aile ya da sevilen biri için yazmanız gerekir. Daha sonra, kağıdı pencere pervazına yerleştirin ve yatmadan önce şu olumlamayı okuyun: “kendim, yakın çevrem ve ailem için istiyorum. Bu yüzden Ay’a bir not yazıyorum. Bize para ver, bize mutluluk ver ve bizi olumsuzluklardan kurtar.”

Sihirli Sayılar 12.12

Bu sayı, Dolunayı bu kadar elverişli hale getirecek pozitif bir enerji kaynağıdır. Numerolojideki bu sayı, ruhsal gelişimin bir sembolüdür, bu nedenle yukarıda tarif ettiğim basit ritüel size yardımcı olacaktır.

Bu gün meditasyon yapmak, dua etmek, sevdiklerinizle iletişim kurmak ve kişisel hobiler yararlı olacaktır. Bu gün hakkında açıkça ve net bir şekilde hatırlamanız gereken tek şey, boşta kalmamaktır. Daha fazla hayal kurmalı, daha fazla hareket etmeli ve çalışmalısınız.

Yeterince para biriktirdiyseniz ve ne istediğinizi biliyorsanız, kendinizi memnun etmek ve hayalinizi gerçekleştirmek için bir mağazaya gidebilirsiniz. Bu gün bir hediye satın alarak yeni yıl tatilleri için sevilen birine hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Böyle günlerde, dileklerinizi doğru bir şekilde görselleştirmeniz yararlıdır. 12 Aralık’ta bu önemli ilkeri takip etmeye çalışın, böylece hayalleriniz hızlı bir şekilde gerçekliğe ulaşır.

Your Page Title

Sevgiyle Kalın…