5 Kolay Adımda Ruh Eşinizi Hayatınıza Çekin

Muhtemelen hepiniz ruh eşlerinizin olduğunu ve nihayet onlarla tanışmanın ne kadar harika olduğunu duymuşsundur. Ama gerçek ruh eşiniz henüz ortaya çıkmayı düşünmedi.

Büyük olasılıkla, diğer yarınızla aranızda bir engel var. Belki başka bir kişi engeldir, ya da belki siz kendiniz engelsiniz. Fakat çoğu durumda, eğer bir kişi bu cevapları arıyorsa, ruh eşini yaşamında göremiyorsa kendi suçlamak zorunda kalır.

Belki de durumu düzeltmek için bir şeyler yapmalısınız. İşte ruh eşinizi hayatınıza sokmanıza yardımcı olacak 5 adım.

1. Sizi geçmişin içine çeken her şeyi serbest bırakın.

Hala geçmişte biriyle yaşadığınız şikayetlere veya mutlu anlara devam ediyorsanız, bu anları bırakmaya çalışın.

Geçmişe karşı bir sevgi hissederseniz, devam etmeniz oldukça zordur. Yeni seçenekleri ve fikirleri kabul edemezsiniz. Geçmişin gitmesine izin vermek ya da geçmişinizi kabul etmeniz gerekir.

Hayatınıza ruh eşinizi çekmek için, geçmişinizi bırakıp özgür olmalısınız.

2. Kalbini ruhsal yaralardan iyileştir.

Hala zihinsel sıkıntı yaşıyorsanız, yeni bir ilişkiye girebileceğinizi ümit etmek zordur. Geçmişteki çözülmemiş sorunlarla, potansiyel olarak ikinci yarıdan önce bütün bir kişi olarak görünme ihtimaliniz yoktur.

Travmalarınıza umutsuzluk ve korku olmadan bakın. Onları iyileştirmek için her türlü çabayı gösterin. Bir günlükte gizli duygularınızı tanımlayın veya bir psikologla onlar hakkında konuşun. Duygularınızı kabul edin, hissedin ve bırakın. Kalbinizi bu şekilde temizleyebilirsiniz.

Ruh eşinizi çekecek titreşimleri yaymak için duygusal olarak temiz olmalısınız!

3. En iyisi olmak için gayret edin.

Mesele, eksikliklerin mi yoksa kötü mizaçların mı olduğu değil, kendinin en iyi versiyonu olmak için ne gibi eylemler yapman gerektiğiyle ilgili.

Kendinizi yeterince iyi bir insan olarak hissetseniz bile, her gün daha iyi ve daha iyi olma arzusu sizi formda tutar ve yaşamınıza tutku getirir.

Nazik, sakin, dürüst olmaya ve kendinizi doğru insana çekici olacak şekilde geliştirmeye çalışın.

4. İhtiyaçlarınıza öncelik verin.

Kendinize daha iyi bakmaya başlayın. Pratik yapın, sağlıklı yiyecekler yiyin, enerjinizi korumanıza izin verecek sağlıklı sınırlar yaratın, başkalarına saygısızlık göstermeyin.

Kendiniz için zamanınızın olduğundan, yorgun hissettiğinizde iyi bir dinlenme zamanınız olduğundan emin olun. Sizi mutlu eden şeyleri yapın. Kalbinizin ne için olduğunu öğrenin.

İstediğiniz hayatı yaşamak için kendinize yeterli bir kişi olmanız gerekir.

5. Yüksek frekansta titreşim.

Olumsuz duygular, alaycılık ve öfke, titreşimlerin frekansını azaltır. Bu da, aynı düşük frekans seviyesinde titreşen insanları size çeker. Kuvvet uygulayın ve daha yüksek seviyede titreşimler yaymaya başlayın. Sizi mutlu ve huzurlu yapan şeyleri yapmaya gayret edin.

Egonuzu unuttuğunuzda en üst düzeyde titremeye başlarsınız. Bunu yapmanın en iyi yolu, amacınızı takip etmek, kendiniz olmak ve sevdiğiniz şeyi yapmak için kendinizi size ilham verecek pozitif insanlarla çevrelemektir. Ruh eşinizin hissedeceği gerçek bir ışık yaymalısınız.

Ruh eşinizde görmek istediğiniz tüm nitelikleri belirleyin ve kendinizi geliştirin.

Your Page Title

Bir hedef belirleyin: tanışmak istediğiniz ve hayatınızın geri kalanını birlikte geçirmek istediğiniz kişiyi bulun.