İNCİNİN İNANILMAZ GÜCÜ

İnciler güzellikleri ve pırıltılı özellikleriyle göz kamaştırırlar, bu yüzden insanlar mücevherlerde kullanmayı çok severler. İnanılmaz enerjiye sahip inciler büyülü özellikleriyle harikalar yaratabilir.

Çin’de inciler, bilgeliğin sembolü olarak, Yunanistan ve Roma’da ise yeniden doğuş ve arınma olarak kabul edildi.

Geleneksel şifacılar, incilerin güçlendirici bir etkiye sahip olduğuna ve vücudun canlılığını arttırdığına inandı.

İnciler uzun ömür ve refah, gerçek sevgi ve neşeyi sembolize eder. Bu taş ruh halinizi iyileştirmeye yardım eder, gurur ve kibri azaltır, öfke, kıskançlık, kızgınlık, nefret ve ihanete karşı korur.

İnciler dişi enerjiye sahiptir. Yaşamın güzelliğini, mükemmelliğini ve devamlılığını sembolize eder. İncilerin zengin sembolizmi, yüksek bilgelik, tertemiz bir şekilde gizlenmiş insan ruhu gibi görüntüleri ortaya çıkarır.

Farklı kültürlerde, inciler farklı şekillerde algılanmıştır: evliliğin bir sembolü, cennetin bir görüntüsü, gizli bilginin bir sembolü. Günümüzde az sayıda insan taşlara bu kadar karmaşık bir anlam kazandırıyor ve çoğu kadın güzelliği, sofistike olması ve özgünlüğü için incileri takdir ediyor, çünkü doğada aynı şekilde ve aynı renkte iki inciyi bulmak oldukça zordur.

Genellikle, incilerden oluşan bir mücevher veya hediyelik eşya seçerek, taşın saklı özelliklerini ve incilerin sahibini etkileyip etkileyemeyeceğini düşünmeyin. Aslında, incili takılar herkes için uygun değildir, bu nedenle, onları kendinizde kullanmadan önce, bu taşın burcunuza uyup uymadığını öğrenmelisiniz.

Su elementi

Su elementi inci ruhuna yakındır, bu nedenle yengeç, balık ve yay burcunda doğan insanlar için bir dereceye kadar uygun bir taştır.

Yengeç Burçları İçin

İnci yengeci yatıştırır, sahibinin üzgün olduğu anda dikkatini dağıtır, hayaller ve uyum dünyasına götürür. İnciler bilgiyi anlamada yardımcı olabilir, bu nedenle, alanında veya eğitiminde psikolojiyi seçen Yengeçler için vazgeçilmez olacaktır.

Ancak, inciler depresyona neden olabilir. Eğer ruh haliniz bozulursa, incileri daha pozitif bir taşla değiştirmek daha iyi olacaktır. Yengeçler, birisinin baskısı altındayken incili takılarını çıkarmalıdır. İnci çok kaprisli bir taştır ve sahibinin tartışmalara karışmasına neden olacaktır.

Akrep Burçları İçin

İnci Akrep burcunun en iyi özelliklerini göstermesine yardımcı olur: keskin bir zihin ve kendi kendine düşünme yeterliliği gibi. Bununla birlikte, bu burcun enerjisi o kadar güçlüdür ki, genellikle taşın gücünü bastırarak, sahibi ile arasında bir çatışmaya neden olur. Sonuç olarak, inciler Akrepleri abartılı bir hareket üzerine itebilir veya taş yapısını yok edebilir – ve daha sonra günlük işlerde, iş yerinde ve aşkta engelleri tıkamaya başlar. Bu nedenle, Astrologlar Akreplerin bazen inciler takmasını ve tercihen siyah olmasını önerir.

Balık Burçları İçin

İnciler Balık burcunun taşı olarak kabul edilir, sahiplerini kötü niyetli davranışlardan ve nazardan korur birnevi tılsım görevi görür. İnci balık burcuna sadakat ve sevgi getirir. Taş, sahibi ile mantıklı davranabilir, öfkesini kesebilir, evine uyum getirebilir.

İncilerle balık arasındaki ilişki çok önemlidir, böylece taş sürekli su ile temas eder – bunun için bazen inciyi bir bardak suya batırmanız yeterli olur. O zaman taşın enerjisi çok uzun süre sahibine hizmet eder.

Toprak Elementi

Boğa, Başak ve Oğlak İçin

Toprak elementinde olan burçlara inci kullanmaları tavsiye edilmez. Taş aileye uyumsuzluk getirmek için sağlıklarına zarar verebilir.Toprak elementi burçları ısrarla incili takılar kullanmak istiyorsa, kısa bir süreliğine inci takabilirler

Ayrıca Boğa burcunda olanlar inci kullanırsa kaygı ve güvensizlik artacaktır. Sizi sürekli olarak dünyevi işlerden uzaklaştıracaktır.

Ateş Elementi

Ateş elementinde olan burçlar inci kullanabilirler, ancak onlara tutkulu ve daha az akılcı taşlar uygundur. İncilerle birlikte, doğru kullanılırsa iyi bir ilişki yaşayabilirler.

Koç Burçları İçin

Taş, işaret temsilcilerine sağduyulu bir şekilde sahip çıkabiliyor ve şiddetli, huzursuz doğasını engelliyor. İnciler, Koç’un kıskançlıklarından kurtaran, sevgi içinde bir denge kurmasına yardımcı olacaktır.

Koç burcundakiler çalışırken inci giymemelidirler, çünkü taş günlük yaşamda sahibini sinirli ve hoşgörüsüz yapabilir.

Aslan Burçları İçin

İnci, aslanların gururunu ortadan kaldırabilir, aslanları susturabilir ve Olası düşmanlardan koruyabilir.

Sahibinin yönetim pozisyonunda olması veya dayanılmaz bir hükmetme niteliği taşıması durumunda, taşlı takılar kullanmamalısınız. İnciler hemen sahibi ile çatışır ve onu bir miktar enerjiden mahrum edebilir.

Yay Burçları İçin

Yay burcundakiler için inciler romantik bir ruh hali ayarlayabiliyor, ev konforunu sahibine hatırlatıyor ve bir sıcaklık atmosferi yaratıyor. Ancak, inci türlerinin hepsi Yay için uygun değildir, bu yüzden “mücevher “inizi bulmanız biraz zaman alacaktır. Düşük kaliteli inciler sahibinin ruh halini bozabilir, olumsuz nedenlere, tahrişe neden olmadan bariz duygulara neden olabilir.

Hava Elementi

Hava elementindeki burçların inci kullanması mümkündür, ancak dikkatli ve kısa süre kullanmalıdırlar. Taşın enerjisi ile Havanın enerjisi arasında bir çelişki olduğu için ilişkileri kolay olmayabilir.

İkizler Burcu İçin

İnciler, güçlü inançları olan, tercihleri ??konusunda muhafazakar ve kendine güvenen insanları tercih eder. Kararı veren İkizler, içindeki incileri güçlendirmeye yardımcı olacak.

Aynı zamanda, markanın temsilcisi ne kadar uzun süre inci kullanırsa taşla çatışma yaşamaya başlar. İnci, sahibinin dengesiz doğasının zayıf özelliklerini tanır ve yanlış bir hedefe yol açarak onun kafasını “karıştırabilir”.

Terazi Burçları İçin

Terazi burcuna göre, inciler, konuğun düşünceleri saf kaldığında mevcut olan tüm dostluğu gösterir. Taş terazilere güven verir ve güzellik duygusu geliştirir.

İnciler yalanlara ve kurnazlıklara tahammül etmezler, bu nedenle sahibi bu nitelikleri gösterdiğinde, taş sadece durumu daha da kötüleştirir, sahibine gerçeği söyleme korkusu, başkasının masraflarında yaşama arzusu ve kendini beğenme korkusu gibi özellikler ekler.

Kova Burçları İçin

İnci Kova Burcuna öngörme armağanını verir, gizemlerin çözülmesine, geçmişin derinliklerine nüfuz etmesine yardımcı olur. İncilerin uzun süre giyilmesi, sahibini gerçeklikten uzaklaştırır, izolasyon ve kayıtsızlığa yol açar.

İnciyi Hangi Durumlarda Kullanmak İyi Değildir

İnci kullanmak, sadece burç önerilerine dayanmakla kalmaz, aynı zamanda mücevher ile süslemek isteyen kişinin doğasını göz önünde bulundurarak, kendi karakterinin objektif olarak değerlendirilmesini sağlar.

İnci kişiyi depresyon durumuna sokabilir, hayal kırıklığına ve bazen de saldırganlığa neden olabilir. Bu nedenle, başkalarının düşüncelerini önemseyen zayıf iradeli insanlar inci kullanmamalıdırlar.

Ayrıca, özlemlere neden olabileceğinden, incilerin yalnız takılması önerilmez. İnciler çiftleri olumlu etkiler ve aşk ilişkilerini güçlendirir.

Siyah inciler ise genç kızlar tarafından kullanılmamalıdır çünkü siyah inci depresyon ve üzüntü taşıdır.

Düşük, sinsi bir kişinin kullandığı incileri kullanmak size hoş olmayan özelliklerini verebilir. Taş hızlı bir şekilde kararır veya parçalanır. Taşın, sahibine bağlanma yeteneği olduğu için, ev sahibinin ölümünden veya ayrılmasından sonra taş parlaklığını, rengini veya şeffaflığını kaybedebilir.

Your Page Title

Nitelikli insanlar incilere objektiflik kazandırır, aynı zamanda sahibini kibirli, suçlu ve hainlerden korur.