Evinize Bolluğu Çekmek İçin Basit Mum Ritüeli

Her birimiz evimizde refah ve huzuru sağlamak istiyoruz. Bu yazıda bir mumun yardımıyla para ve serveti evinize nasıl çekeceğinizi göstereceğiz.

Para çekmek ritüeline başlamadan önce, beyaz, kalın bir muma ihtiyaç duyacaksınız. Mumun balmumundan yapılması ve beyaz olması zorunludur, herhangi bir mumla bu ritüeli yapmayı denerseniz etkili olmayacaktır. Balmumu ayrıca beyaz büyüye eşlik eden saf bir enerji taşır.

Geceleri önünüze bu mumu koyun. Ve kalın bir kırmızı bezle örtün.Yıllık kumaş almak en iyisidir. Daha sonra gevşeyin ve muma odaklanın ve şu olumlama cümlelerini kullanın

Yardım senin içinde, güç senin içinde, servet senin içinde.
Evime,hayatıma bolluğun akmasına izin veriyorum.
Bolluğun kapılarının açılmasını kabul ediyorum.
Şans benim içimde kendimi çok şanslı hissediyorum.

Bu cümleleri okuduktan hemen sonra, kumaşı keskin bir hareketle çekin. Bunu sağ elinizle yapın ve sol elinizle mumu yakın. Aleve bir bakın ve daha sonra bir kaşıkla, tercihen gümüşle söndürün. Böylece, mumu büyülü hale getireceksiniz.

Para çekmek için ritüel

Sabaha karşı, ön kapıya geri dönün ve büyülü mumunuzu yakın. Alevlere bakarak, tüm odaları dolaşın. Her odada, finans bölgesinin bulunduğu sol uç köşeye gidin ve şöyle deyin: “Evde zenginlik, elimde para.”

Tüm odaları gezdikten sonra kapıya geri dönün ve tekrar içeriye doğru ilerleyin. Mumu dışarı doğru üfleyin.

Bir mum her zaman güçlü bir büyülü nesne olmuştur ve alevi gerçekten sıra dışı bir güce sahip bir ritüelle donatılabilir. Bu türden bir ritüel, herhangi bir kişi tarafından, özel yeteneklere sahip olmadan da gerçekleştirilebilir.

Your Page Title

Bu ritüeli gerçekleştirdikten sonra, evinizde olumlu bir finansal rahatlık elde edeceksiniz sonuçların elde edilmesi ve bolluğun arttırılması sizin için kolay olacaktır. Bu yöntemi kullanın ve evdeki atmosferin ne kadar değiştiğini görün.