Beşinci Boyutta Yaşamaya Başladığınızı Gösteren 8 İşaret

Dikkatini yükseliş çalışmalarına ve öğretilerine odaklayan birçok kişi, ruhsal bilgeliğe ve aydınlanmaya olan yolculuğumuzdaki çeşitli boyutlarda yükselme kabiliyetine aşinadır.

 

Enerjimiz tüm dünyada ve evrende titreşimlerle hareket ediyor. Bu titreşimler hem daha yüksek hem de daha hafif hale geldikçe, daha yüksek frekanslara ayarlanmamıza izin veriyorlar. Bu yüksek frekanslar, daha yüksek boyutlara yükselmemizi sağlar, bizi yeni gerçekliklere ve düşünce tarzlarına yönlendirir.

Dünyadaki yaşam, bildiğiniz gibi, üçüncü boyuttur, daha düşük ve daha yoğun bir titreşim olarak kabul edilir. Üçüncü boyutla ilişkili zihniyet, korku ve ayrılıktan biridir, farkında olmayanları geri tutan, onları bu dünyada yakalayan inançlarıdır.

Dördüncü boyuta geçerken, zihniyeti sevgi ve birlikten birine kaydırarak kalbin alanına geçiyoruz. Dördüncü boyuttaki yolculuk, beşinci boyuta doğru yükselirken, üçüncü boyutun enerjisinden daha hafif bir titreşime geçmek için zihnimiz ve ruhumuz bir arındırma biçimi olarak çalışır.

Beşinci boyut, kozmik bilincin, saf sevginin ve çok boyutlu gerçekliğin diyarıdır. Burada gerçek bir “aydınlanmış gerçeklik” deneyimliyoruz. Bu, manevî aydınlanma ve anlayışın bir alanıdır, evrenin daha yüksek bir anlayışıdır.

Beşinci Boyuta Çıktığınızı Nasıl Anlarsınız? Bu 8 İşareti Dikkatlice Okuyun:

1.Günler geçtikçe aniden dünyanın hatırladığınızdan daha güzel olduğunu göreceksiniz. Bu, dünyayı tamamen yeni bir şekilde deneyimleyerek, duyularınızın her biri ile size gelecektir.

2.Perdenin incelmesini deneyimleyecek, melek rehberlerden, ruh rehberlerinden, geçmiş atalardan ve daha yüksek bir düzlemde bulunan varlıklardan gelen rehberlik ve mesajlarını duyabileceksiniz. Bu, kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

3.Günlük yaşamınız boyunca, içinde bulunduğunuz dünya için daha fazla mutluluk, neşe, sevgi, aydınlık ve takdir duygularını deneyimlemeye başladığınızı fark edeceksiniz.

4.Zaman duygunuz artık düzenli, somut bir kavram olarak varolmayacak, daha doğrusu su gibi, akışkan ve ebedi olarak hissedeceksiniz. Mevcut bedeninizdeki yaşamın sona ereceğini fark edecek ve kabul edeceksiniz, ancak sonsuza dek yaşamaya devam edeceksiniz.

5.Zaman ve mekanın sadece yanılsama olduğunu kabul etmeye başladığınızda inanılmaz şeyleri gerçekleştirebileceksiniz. Bu deneyim, fiziksel bir durgunluk deneyimlemek, zihninizle nesneleri hareket ettirmek veya elinizi sağlam bir yüzeyden geçirmek yoluyla gelebilir.

6.Bir zamanlar yüklendiğiniz ağır negatif sorunlardan kurtulup özgürlüğü yaşamaya başlayacaksınız, aniden bu negatif enerjiyi serbest bırakmayı ve daha hızlı hareket etmeyi kolaylaştıracaksınız.

7.Evrenden gelen işaretleri alacaksınız, nereye gideceğiniz ve bu hayatta ne yapacağınız konusunda rehberlik ediyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu, her şeyin mümkün olduğu büyülü bir yolculuktaymış gibi hissetmenizi sağlar.

Your Page Title

8.Etrafınızdaki tüm maddenin enerji ve bilinç olduğunu fark ettiğinizde bu, bedeninizle diğer dünyalara ve boyutlara zaman yolculuğu yapmanızı sağlayacak kapıyı açacaktır. Geçmişinizde veya gelecekte sizi bekleyen yaşamınızdaki herhangi bir olaya atlayabileceksiniz.