Enerjiye Karşı Son Derece Hassas Olduğunuzu Gösteren 10 İşaret

Hayatta, enerjiye diğerlerinden çok daha fazla duyarlı olan bazı insanlar vardır. Bu insanlar etraflarındaki şeylerden gelen enerjileri ve auraları hissedebilirler.

Hassas bir insan olmak kolay değildir. Yaşadıklarınızın enerji duyarlılığı olduğunu bilmek önemlidir, böylece neler yaşadığınızı daha iyi anlayabilirsiniz. Başkalarının yanındayken güçlü hisler mi hissediyorsunuz? Öyleyse, enerjiye duyarlı bir kişi olabilirsiniz.

Enerjiye karşı son derece duyarlı olduğunuzu öğrenmek için aşağıdaki işaretlerin listesine bir göz atın.

1. Genel Olarak Duyularınız Hassas Görünüyor.

Koku alma duyunuz diğerlerinden daha güçlü, ışığa duyarlısınız ve gürültülü yerlerde kendinizi rahatsız hissediyorsunuz. Duyularınız başkalarının duyularından daha hassastır. Sizi rahatsız eden şeyleri başkaları farketmez bile.

2. Auraları Okuyabilirsiniz.

Çevrenizdekilerin auralarını hissedebilirsiniz. Birinin parlak ve davetkar bir havası olduğunda kendinizi daha rahat hissedersiniz ve birisinin olumsuz bir aurası olduğunda ondan uzaklaşmanız gerektiğini bilirsiniz. Bu size birçok yönden yardımcı olur.

3. Güçlü Bir Sezginiz Var.

İçgüdüleriniz size doğru yolda kılavuzluk etme eğilimindedir. Sezginizi, her zaman dinlersiniz. Bu güçlü duygular sizi bazı korkunç durumlardan kurtarır.

4. Birinin Yalan Söylediğini Anlayabilirsiniz.

İnsanları kolayca okuyabilirsiniz. Biri size yalan söylediğinde,hemen anlarsınız. Bir şeyleri sizden atlatmak neredeyse imkansızdır.

5. Diğerlerinden Daha Fazlasını Biliyor Gibisiniz

Bazen bazı şeyleri bilirsiniz ve bunun için hiçbir neden ve açıklama yoktur. Diğerlerinden çok daha derin bir şeye bağlısınız.

6. Size Yakın Kişiler Tarafından Genellikle Çok Hassas Olarak Adlandırılırsınız.

Arkadaşlarınız ve aileniz sizi veya yaptığınız şeyleri anlamıyor. Onlar sadece çok farklılar ve çoğu sizi gerçekten anlayamıyor çünkü yaptığınız şeyleri asla deneyimlemeyecekler. Bu değiştirebileceğiniz bir şey değil.

7. Başkalarının Duygularını Hissediyorsunuz.

Başkalarının hissettiği şeyleri hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, siz bir empat değilsiniz ve bu duyguları sindiremezsiniz. Biraz farklı bir şey için yaratılmışsınız.

8. Kalabalık Yerler Sizin İçin Çok Fazladır.

Kolayca bunalırsınız. Enerjiye karşı çok duyarlı olduğunuz için kalabalıklarda kendinizi rahat hissedemiyorsunuz. Aynı anda herkesin enerjileri sizin için çok fazla.

9. Başkalarının Ne İstediğini Onlar Daha Sormadan Bilme Eğilimindesiniz.

Etrafınızdakilerin ne istediğini onlar daha sormadan anlayabilirsiniz. Örneğin, daha istemeden susayan bir arkadaşınıza bir içecek getirirsiniz. Bu, enerjiye duyarlı olmanın ilginç bir yönüdür.

Your Page Title

10. Sık Sık Enerji Vampirleri Tarafından Hedef Alınıyorsunuz.

Çok hassas olduğunuz için enerji vampirleri sizi genellikle kolay bir hedef olarak görürler. Siz enerji vampirlerinin etrafınızda dolaşmasına izin verecek biri değilken, sinekler gibi size akın ediyorlar. Bu sadece başa çıkmayı öğrenmeniz gereken bir şey.