Güçlü Bir Işık İşçisi Olduğunuzu Gösteren 5 İşaret

Işık işçileri Dünyayı iyileştirmek için ruhsal olarak uyandıklarını hissederler.

Yakın arkadaşlarını kalbinizi tamamen saf olarak tarif ettiler mi? Sıcak ve sevgi dolu olduğunuzu hissediyor musunuz? Bu dünyanın karşı karşıya olduğu çevresel ve sosyal sorunları çözebileceğinizi hissediyor musunuz? İnsanlara deneyiminiz hakkında bilgi vermek ve onlara danışmanlık yapmak zorunda kalıyor musunuz?

Eğer bu soruların cevabı “evet” ise, o zaman bilmeden bir ışık işçisi olabilirsiniz. Bu yazıda ışık işçisi olabileceğinizi gösterecek bazı işaretler var.

1. İNSANLARA YARDIM ETME ARZUSU

Işık işçileri, dünyayı iyileştirmek için çağrıldıklarını hissederler. Bu bildiğimiz “ışık iyileştirme” anlamına gelmez, ama savaş, yoksulluk ve açlık gibi dünyadaki fiziksel problemlerin gerçek iyileştirilmesidir.

2. TÜM YAŞAMA SAYGI

Aslında tüm hayatı değerli gören ve saygımızı hak eden bir ışık işçisi gözünde hayvan istismarı olduğu için et yeme gibi Normal yaşam alışkanlıkları kötü bulabilir. Dünya üzerindeki yaşamı korumak genellikle ışık işçilerinin en önemli görevidir.

3.İSYANKARSIN

Siz her zaman insanlara güvensizlikle baktığınız için kültür ve otoriteye karşı gelirsiniz. Kültür bazen bir yıkım kaynağı olabilse de, ışık işçileri kendilerini toplumda garip kadınlar ve erkekler gibi hissederler.

4.EVRENLE BÜTÜNLEŞTİNİZ

Bir ışık işçisi olarak, gökyüzüne baktığınızda insanların bir parçası olmayı hissetmezsiniz. Evrene hayran olduğunuzda sizin için mutluluk ve huzur kaynağıdır. Dünyadaki varlığınızın ardındaki sebebi daha iyi yaşamaya teşvik etmektir.

Your Page Title

5.YALNIZ KALMAYI TERCİH EDERSİNİZ

Çevrenizdeki ruh hallerini analiz etmek ve bunlara cevap vermek kolay olmadığı için genellikle yalnız kalmayı tercih edersiniz.