Bu 14 İşaret Evrenin Sizi Belirli Bir Yoldan Yönlendirmeye Çalıştığını Gösteriyor

Büyük olasılıkla, “Evrenin yolları anlaşılmaz” gibi bir cümle duymuşsunuzdur. Bu asla unutulmaması gereken çok geçerli bir ifadedir.

Başımıza bir olay gelmesini istediğinde veya bir kişiyle tanıştığımızda, bizi yavaşça hareket etmemiz gereken yönde iter. Ancak bunları anlayabilmemiz için, bize doğru yolu gösteren işaretlerii tanımamız gerekir.

Aşağıda, Evrenin sizi belirli bir yolda yönlendirmeye çalıştığı göz ardı edilmemesi gereken bazı işaretlerden bahsedeceğiz. Yine de, bu şeylerin gerçekten bir anlam taşıdığını tam olarak garanti edemeyiz. Kendiniz bulmak zorundasınız.

1. Rüyadaki mesajlar.

Evren tekrar tekrar size rüyalarınız aracalığıyla mesajlar gönderir: hem okunması kolay hem de inanılmaz derecede kafa karıştırıcıdır. Her durumda, rüyalarınızdaki küçük şeylere yakından dikkat etmeniz gerektiğini hatırlamanız gerekir.

2. Tekrarlanan etkinlikler.

Hayatta aynı olayları tekrar tekrar yaşarsak, bunun bir nedeni var demektir. Bu nedeni belirlemek için, yaşamın gerçek anlarına dikkat etmemiz gerekir.

Bu durumları analiz etmek ve sonuçta bizi yönlendirenleri bulmak da iyi olacaktır.

3. Altıncı his.

Hiçbir durumda, sezginin bize söylediklerini görmezden gelmemeliyiz ki bunun, Evren ile düşündüğümüzden daha derin bir bağlantısı var. Sezginin tüm gücü bilinçaltımızda yatar, bu yüzden fark etmediğimiz şeyleri görebilmektedir.

4. Tekrarlayan engeller.

Öğrenmeniz gerekenleri anlayana kadar yolunuzda tekrarlanan engeller ortaya çıkacaktır. Bunu anlayın ancak o zaman hayatınızdaki şeyleri değiştirirsiniz.

5. Çift sayılar / diziler.

Bu tesadüfler tesadüf değildir. Dikkatlice düşünün, hangi numaraları sürekli olarak “görüyorsunuz”? Çoğu kişi, her zaman oldukça nadir bir sayı olan “1111” in dikkatini çektiğini fark eder. Bu şekilde, Evren, işlerinin iyi gittiğini bilmelerini sağlar.

6. Yinelenen şarkı sözleri.

Sözler de birçoğumuz için önemlidir. Sürekli duyduğunuz sözlerin yardımıyla, Evrenin size bir şey anlatmaya çalışıyor olması mümkündür. Bu durumda, ne anlama geldiğini öğrenmek için sözleri daha dikkatli analiz etmelisiniz.

7. Tekrarlayan anılar.

Hafızanızda sürekli olarak aynı anı tekrar ediyorsa, o zaman bunun iyi bir anı mı yoksa kötü bir anı mı olduğunu anlamaya çalışın. Evrenin bu şekilde unuttuğunuz veya sonuç çıkarmadığınız önemli bir dersi hatırlatıyor olması mümkündür.

Bu hatıralar bir sebepten ortaya çıkıyor, onları görmezden gelmeyin.

8. Tanıdık koku.

Bazen Evren size belirli kokuları bile gönderebilir. Sık sık olmaz, ancak tam olarak ihtiyaç duyduğunuzda olur.Onlara dikkat edin ve sizin için ne anlama geldiklerini öğrenin.

9. Bulunan veya kaybolan öğeler.

Bazen evren bizden bir şeyi gizler, böylece onu unutabiliriz veya tam tersi, aradığımız veya unutmuş olduğumuz görünür bir yere koyar. Bu çeşitli nedenlerle olabilir. Belki de size bulduğunuz ürünü veren kişiyi hatırlamanız gerekir.

10. Havadaki değişiklikler.

Bazen hava beklenmedik şekillerde değişir ve genellikle buna çok fazla önem vermiyoruz, ama bunun her zaman bir nedeni var. Örneğin, ailenizle birlikte Su Parkı’na gidiyorsunuz ve aniden, ayrılmadan hemen önce şiddetli yağmur başlıyor ve evde kalıyorsunuz. Belki de bunu yaparak, evren sizi yol boyunca oluşabilecek sıkıntılardan kurtarır.

11. Beklenmedik toplantılar.

Hiç düşündüğünüz bir kişiyle aniden sokakta karşılaştınız mı? Bazen Evren, bir nedenden dolayı görmeniz gereken insanlarla karşılaşmanız için onları size gönderir. Bu, yeni tanıdıklar veya geçmişten insanlar olabilir.

12. Ani ağrı veya halsizlik

Evet, tartışmasız bile göründüğünden daha derin bir anlamı olabilir. Her şey bir nedenden dolayı olur. Bu hayatta kazara hiçbir şey yok.

13. Fark ettiğiniz hayvanlar

Herhangi bir sebepten dolayı sokaktaki belirli bir hayvana dikkat ettiyseniz, bunun neden olduğunu düşünün. Bu ne tür bir hayvan? Ona yakından bak. Onunla buluşmanın sizin için ne anlama gelebileceğini düşünün.

Your Page Title

14. Meditasyon sırasında mesajlar.

Evren bazen bize meditasyon yaptığımız anlarda mesajlar gönderir. Bu mesajları göz ardı etmeyin. Evrenin size önemli bir şey söylediğini gösteriyorsa, büyük olasılıkla bu doğrudur.