Doğum Gününüze Göre Size Hangi Sihirli Hediye Verildi?

Tesadüf diye bir şey yoktur. Her şey bir nedenden dolayı olur.Simya, okültizm ve numeroloji açısından, doğum tarihiniz rastgele ve şanssız değildir.Aslında sahip olabileceğinizi bilmediğiniz sihirli hediyenizi ortaya çıkarabilir.

Doğum Gününüz Sihirli Hediyenizi Ortaya Çıkarabilir.

Gizli hediyenizi öğrenmek için, tek haneli bir numaraya sahip oluncaya kadar, doğum gününüzü, ayınızı ve tarihinizi toplayın. Örneğin, 7 Eylül 1990’da doğmuş olsaydınız, tek haneli toplam 8 olur. (7 + 9 + 1 + 9 + 9 + 0 = 35 = 8

Çıkan tek haneli numaranızın önemi paha biçilemez. Doğum sayınızın hangisi olduğunu öğrenerek, kendinizi yaşamınızın amacına daha yakın bulacaksınız.

1 Numara Büyücü

İlk sayı, yaratılışın sayısıdır. Onun etkisi altında doğmuş olanların, bu dünyada iradesini kanıtlama gücüne sahip oldukları için büyük büyücüler meydana getirdiğine inanılır. Ve sizde güçlü bir irade vardır. Ancak, etrafınızdakileri manipüle etmeye ve kontrol etmeye çalışmamalısınız.

Sizin Sihirli Hediyeniz : İrade ve Cesarettir

2 Numara Empati

Çevrenizdeki enerjilere karşı çok duyarlısınız. Böylece büyüdükçe başkalarının yaptıklarını hissetmeyi ve anlamayı öğrendiniz ve bu yüzden bu kadar şefkatli oldunuz. Sihirli yeteneğiniz kalbinizde ve üçüncü gözünüzde, etrafınızdaki enerji akımlarını sürekli olarak hissedebilmenizdir. Bu yeteneklerinizi başkalarının acılarını hafifletmek için kullanmalısınız, aynı zamanda enerjinizi, kendinizi topraklayarak doğa ile temasa geçerek hızlı bir şekilde geri kazandırmak için kullanmalısınız.

Sizin Sihirli Hediyeniz : Rüyalarınız ve Sezginizdir.

3 Numara : Üçlü Ay

Bu sayı, ayın üç aşamasını içerir. Bu nedenle, içinizde yaratılış ve yıkım güçleri yatıyor. Eski kural, “dilediğin şeye dikkat et,” çünkü sizin büyülü hediyeniz, düşüncelerinizin ve arzularınızın hızlı bir şekilde gerçekleşmesidir.

Sizin Sihirli Hediyeniz : Yaratılış ve Yıkımdır

4 Numara : Element

4 rakamı Dünya’nın 4 elementi ile ilişkilidir: Ateş, Su, Hava ve Toprak. Özünüz, dört element ya da yeryüzü ile dengelidir ve bu yüzden güçlü bir zihne sahipsiniz. Elementlerden sürekli olarak enerji çekerken, insanların size negatif enerji göndermesi oldukça zordur. Ateş, Su, Hava ve Toprak, etrafınızda büyülü bir güç alanı yarattığından, olumsuzluğu ortadan kaldırırsınız.

Sizin Sihirli Hediyeniz : Elementleri Gücüdür.

5 Numara : Ruh

5 Numaranın etkisi altında doğanlar, ruh alemi ile temas halindedir. Ruhlarla kolay bir şekilde iletişime geçebilirler ve onlardan yardım alabilirler yada onlara yardım edebilirler.

Sizin Sihirli Hediyeniz: Ruhlarla Temasa Geçmek

6 Numara : Güneş Çırağı

6 numara ışık kaynağımızdan gelen güneşi simgeliyor. Bu nedenle, içinizde güçlü bir enerji akışı var. Büyülü hediyeniz Güneş’ten geliyor. Bu nedenle, yaşamın bütün nimetlerini ve güçlerini somutlaştırır. Sen bir şifacı ve bir lidersin. Ama bu büyük bir güç ve sorumluluk getirir. Muhteşem gücünüzü en ahlaki açıdan nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Sizin Sihirli Yeteneğiniz : Şifa Vermedir

7 Numara : Ay Çırağı

7 Numara, Ay’ı ve Gecenin Büyük Hanımından gelen tüm büyüyü simgeliyor. Ne yapacağınızı içgüdüsel olarak bilirsiniz Ve genellikle, aynı hatayı iki kez yapmazsınız. Son derece aktif sezgilerinizden dolayı doğaçlama yapıyorsunuz. Üstelik, başka bir büyülü hediyeniz ise, kehanetsel rüyalarınızın olmasıdır. Onları doğru yorumlar ve onlara güvenirseniz, mucizeler yaşayabilirsiniz.

Sizin Sihirli Hediyeniz : Sezgi ve Kehanetsel Rüyalardır.

8 Numara : Geleneksel cadı

Bu büyülü bir sayı olarak kabul edilir. 8 numara, dünyanın 8 köşesi olan 8 Sabbat Cadısına karşılık gelir. Eğer doğum sayınız 8 çıkarsa, o zaman siz de muhteşem büyülü bir güce sahip olursunuz. Çok doğru bir iç pusulanız var ve bu yüzden doğru ve yanlışı çok kolay bir şekilde ayırt edebilirsiniz.

Sizin Sihirli Hediyeniz : Enerji Yönetimi ve Simya

9 Numara : Şaman

Son numara, yukarıdaki numaraların birliğini temsil eder. Her şeyin bittiği ve her şeyin yeniden başladığı bir kapıdır. Bu yüzden başka hiçbir şey gibi görmezsiniz. Sihirli hediyeniz sanatsal ve yaratıcı doğanızdır ve sıklıkla ilginç bir bakış açısıyla durumları görürsünüz. Bu yüzden iyileşebilirsiniz. 9 numara ölüm ve yeniden doğuş tekabül eder, etrafınızda hayaletleri ve ruhları hissetmeniz için doğal bir beceriniz var ama bu yeteneği kullanmayı öğrenirseniz tüm şamanlar gibi dünyayı bile aşabilirsiniz.

Your Page Title

Sizin Sihirli Hediyeniz : Astral Seyahat ve Totem Büyüsü