Ruhunun Hatırlamanı İstediği 8 Hayat Değiştiren Gerçek

Kim olduğumuzu, nereden geldiğimizi ve olabileceğimiz her şeyi unutmak kolaydır ve bir noktada normale dönmek için hepimizin bir hatırlatmaya ihtiyacı vardır.

Bazen istesen de ruhun senden ayrı değildir. Dürüst olmak gerekirse, ruhun gerçek özün ve gerçek varlığındır. Ruh zamansız, ebedi ve sonsuz bilgedir. Ruh, bilgeliğin ve yönlendirmenin kaynağı olduğu için, özellikle büyük ıstırap dönemlerinden geçtiğimizde, her zaman bizimle iletişim kurmaya çalışır.

İşte ruhunun hatırlamanı istediği hayat değiştiren 8 gerçek:

1.Tam Olarak Olman Gereken Yerdesin

Ne yaşıyor olursan ol, şu anda bulunduğun yere hangi yolculuğa çıkmış olursan ol, olman gereken yerdesin. Seçimler, sonuçlar, onun alabileceği ve senin almadığın yollar.

Ruhun, her şeyin bizim bilgimizin ötesinde bir nedenle gerçekleştiğini bilmeni istiyor. İnan, her şey yoluna girecek.

2.Her Şey Geçicidir

Hiçbir şey sonsuza kadar sürmez, iyi ve çirkin kadar kalıcı olamaz. Unutulmamalıdır ki bir kapı kapandığında diğeri açılacaktır. Hayat dediğimiz bu roller coaster’ı al, hayatın iniş çıkışlarıyla aksın.

3.Sen Değerlisin

Doğuştan değerli doğdun. Kusurlu veya yetersiz olduğunu iddia ettiğinde, seni olduğun gibi yaratanın gücüyle tartışırsın.

4.Ölüm Bir Yanılsamadır

Sen bireyselleştirilmiş bir bilinç parçasısın, asla yok edilemezsin. Kaybedecek bir şey olmadığı için korkacak bir şeyde yok. Fiziksel bedenin öldüğünde, daha az değil, daha fazlası olursun.

5.Seviliyorsun

Evrenin titreşim frekansı sevginin frekansıdır. Seni ve yüksek benlik saygını koşulsuz olarak olduğun gibi yaratan yaşamın gücüdür. Anlayamayacağın kadar seviliyorsun ve her zaman sonsuzsun.

6.Benlik Saygısı Senin Tarafından Ölçülür

Sürekli onay ve doğrulama ararsan, asla tatmin olmazsın. Hepimiz farklıyız ve her şeyi farklı şekillerde algılıyoruz, ancak itibarın kontrol edebileceğin bir şey değil.

Hayat seni nakavt ettiğinde, hepimizin güzel ve eşsiz kar taneleri olduğumuzu unutma. İnsanları memnun etmeye çalışmayı bırak ve eğlenmeye başla, hayat kısa.

7.Şimdiki Zamanda Yaşa

Gelecekteki rüyanın geçmişine takılıp kalma. Tutkunu bul ve kontrolü ele al. Elbette, geçmişte kötü şeyler oldu ama onların kim olduğunu şekillendirmelerine izin verme.
Geçmişte olanı geride bırak ve şimdi sahip olduğun her şeyin tadını çıkar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

8.İhtiyacın Olana Sahipsin

İhtiyacın olan tüm beceriler, yetenekler ve motivasyon zaten içinde. Kendine inanmalı ve olmak istediğin yere ulaşmak için elinden gelen her şeyi yapmalısın.