Sen Bir Yıldız Tohumu Musun: Yıldızlardan Mı Geldin?

Yıldız Tohumları olarak bilinen bu insanlar, insanlığın ruhsal aydınlanmaya ulaşmasına yardımcı olmak için uzak yıldızlardan, gezegenlerden ve galaksilerden gelen oldukça gelişmiş varlıklardır. Yıldız Tohumları, insanları Yükselişe yönlendirmek amacıyla burada yeni bir yuva kurarak, bilgeliği evlerinden Dünya’ya getirir.

Doğal olarak başkalarına hizmet etmeye çekilirken, Yıldız Tohumları nereden geldiklerini ve ne olduklarını hatırlamıyor. Anıları olaylar, insanlar veya kelimeler tarafından tetiklenebilir ve her uyanış deneyimi farklıdır.

Yıldız Tohumlarını tespit etmek zor, çünkü tıpkı sıradan insanlara benziyorlar! Bununla birlikte, bilinçli zihinleri gerçek doğalarının farkında değilken, bu göksel varlıklar derinlerde bu Dünyadan olmadıklarını bilirler. Aslında, genellikle normal insan davranışını tam olarak anlamaz ve onunla ilişki kurmazlar.

İnsanları manevi yolculuklarında desteklemek için burada bulunan bir Yıldız Tohumu olduğunu düşünüyor musun?

Aşağıdaki farklı işaretleri okuyarak bir yıldız tohumu olup olmadığını öğrenebilirsin.


1.Yeryüzünde Kendini İzole Hissediyorsun

Yıldız Tohumları insanlardan hoşlanmadığı veya onlarla bir bağ hissetmediği için değil. Sadece farklı olduklarını biliyorlar.

Eğer, bir Yıldız Tohumuysan, çevrende ailen ve arkadaşların olsa bile, diğer insanlardan rahatsız edici bir yabancılaşma duygusu hissedeceksin, bu da sosyal kaygıya ve kalabalığa karşı bir tiksintiye neden olabilir. Bazı toplumsal normlara veya kurallara katılmadığını bile göreceksin.


2.Gittiğin Her Yerde Evini Özlüyorsun

Yıldız Tohumları arasındaki diğer bir yaygın duygu, çocukluk evinin içindeyken bile ani dalgalar halinde gelebilen vatan özlemidir. Her nasılsa, doğal olarak gerçek yuvanda olmadığını biliyorsun.

Eğer bir Yıldız Tohumuysan, genellikle açıklayamayacağın ev hasreti nöbetleri yaşarsın. Bazıları, sevdikleri insanlarla Dünya’da bir yuva yaratırken, bazıları hayatlarının büyük bir kısmını dünyanın her yerinde yuva olma hissini bulmaya çalışarak geçirir, bazıları ise evlerini özledikleri hissiyle yaşamayı öğrenirler.


3.Astronomi veya Astroloji Çalışmalarına Çekilirsin

İçten içe, evrenin uzak yıldızlarındaki köklerinin farkındasın, bu nedenle orijinal evine daha yakın hissetmenin bir yolu olarak astronomiye veya astrolojiye çekilirsin.

Teleskopla bakmanın seni rahatlattığını ve gece gökyüzünde sadece parıldayan yıldızların güzelliğinin tadını çıkararak saatler geçirebileceğini görebilirsin. Bilim kurgu okumak bile en sevdiğin aktivitelerden biridir!


4.Genellikle Uzay ve Uzaylıları Düşlersin

Bilinçli zihnin köklerini tamamen unutmuş olsa da, bilinçaltın hatırlar ve anıların sen uyurken sık sık ortaya çıkar.

Bir Yıldız Tohumuysan, rüyalarında tamamen farklı bir evrene kaçmış gibi görüneceksin. Yıldızlar arasında uçmayı, Dünya’nın ötesindeki garip ve güzel dünyaları ve hatta seni gemileriyle kaçıran uzaylıları bile görebilirsin.


5.İyileştirme ve Psişik Uygulamalarda Yeteneklisin

Yıldız Tohumları yüksek düzeyde evrim geçirdiği için, eğer onlardan biriysen Yüksek Benliğine son derece bağlı olduğunu göreceksin. Bu, psişik yeteneklerinden yararlanmayı ve Üçüncü Gözünü açmayı diğer insanlardan daha kolay bulabileceğin anlamına gelir.

Sezgisel, başkalarına yardım etme eğiliminde ve çok zeki, tıp alanında, terapide veya alternatif tıpta olsun, şifa odaklı bir kariyere bile girebilirsin.


6.Genç Yaştan İtibaren Bilge Olmanla Tanınırsın

Bilgelik genellikle yaş ve deneyimden gelir, ancak köklü bir anlayış ve zeka hissine sahip olacaksın. Bu, doğandan bir Yıldız Tohumu olarak gelir, bu da içindeki sonsuz bilgeliğe erişimin olduğu anlamına gelir.

Çocukluğundan beri, insanlar seni düzenli olarak “yaşlı ruh” olarak tanımlayacaklar ve artık bir yetişkin olduğuna göre, ailen ve arkadaşların, tavsiye ve bilgelik için sürekli olarak sana akın edecektir.

İnsanların içlerinde de sonsuz bilgelik vardır, ancak çoğu evrensel bilincin tüm bilgilerinden yararlanacak kadar kendi ruhlarına bağlı değildir.


7.Güçlü Bir Empati Anlayışına Sahipsin

Ailen ve arkadaşların sadece dünya hakkındaki yararlı tavsiyelerin ve bilgilerin için değil, aynı zamanda son derece empatik olduğun için de sana çekilecektir. Aile üyelerin gözyaşları içindeyken ağlaman ve arkadaşların korkunç bir şey yaşarken acı çekmen doğal olacaktır.

Güçlü empatin, kalabalıklardan kaçınma eğiliminin de bir nedeni olacaktır. Çok sayıda insanın yanında olduğunda ve enerjisel sınırlar koymadığında, diğer insanların enerjisini çok fazla emecek ve bu süreçte bunalmış hissedeceksin.

Empat olduklarının farkında olmayan Yıldız Tohumları, diğer insanların duygularını kendilerine aitmiş gibi hissedebilir, bu kafa karıştırıcı olabilir, anksiyete ve depresyona yol açabilir.


8.Maneviyatla Çok İlgileniyorsun

Yıldız Tohumları ruhsal olarak zaten aydınlandı, bu yüzden Dünya’ya geldiğinde, zaten ruhsal benliğine derinden bağlıydın. Kişisel olarak hatırlamasan da, ruhun bu bağlantının farkındadır ve içgüdüsel olarak manevi konulara çekilecek ve ruhsal gelişimini ilerleteceksin.

Ruhsal gelişim ve aydınlanmanın peşine düştüğünde, bunu diğer insanlardan çok daha hızlı gerçekleştirebileceksin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu işaretlerden bir veya ikisine sahip olmak, bir Yıldız Tohumu olduğun anlamına gelmeyebilir, ancak hepsi uyuyorsa, yıldızlardan gelen bir Yıldız Tohumu olabilirsin.