EVDE NE TÜR ŞEYLER BURÇLARA ŞANS GETİRİR

İyi şansı çekebilecek bazı şeyler vardır. Astrologlar, burçların şansı yakalamasına yardımcı olacak basit öğelerin bir listesini hazırladılar.

Bazen kötü şans evlerinize sık sık misafir olur ve bu durumda, her şeyden önce evinizi dikkatlice incelemelisiniz. İçinde şansı engelleyen ve pozitif enerjinin eve girmesine izin vermeyen şeyler olabilir.

Koç

Koç kendi kendine yeten ve kendine güvenen bir birey gibi görünmektedir, ancak bazen sıcaklık ve sevgiden yoksundurlar. Koçlar evde kendilerine neşe getiren, iletişim kurdukları yakınlarının bir fotoğrafını tutmalılar. Ortak fotoğraflar iyi şans elde eden güçlü bir pozitif enerji yükü taşır.

Boğa

Boğalar, hayatlarındaki iyi bir an ile ilişkili bir şeyi evlerinde tutmalıdırlar. Bu, bir kalem, bir kıyafet ve bir anahtarlık olabilir. Böyle bir şey Boğaların güvenini geri getirecek ve iyi şans çekmelerini sağlayacaktır. Ne de olsa, hoş anıların hayatın en iyisini çektiği bilinmektedir.

İkizler

Astrologlar İkizlere, karşıt unsurları birleştiren çift öğeleri satın almalarını önerir. Ateş ve buz, Yin ve Yang, beyaz ve siyah kediler olabilir. Bu sembollerle bir resmi belirgin bir yere yerleştirmek mümkündür. Bu tür şeyler, ikizlerin kendi içlerindeki uyumu korumalarına yardımcı olacak ve böylece şansı çekeceklerdir

Yengeç

Duyarlı Yengeçler evlerinde bir akvaryum, minyatür bir çeşme veya süs balığı bulundurmalıdır. Bu şeyler sakinleşmeye ve başarıya ayak uydurmanıza yardımcı olacaktır. Bu tür her öğe kişisel bir şans tılsımı olacaktır.

Aslan

Şansı çekmek için aslanlar, iradeyi simgeleyen nesnelere dikkat etmelidir. Bir sporcunun heykeli, bir boks eldiveni, güzel bir at figürü olabilir. Ayrıca evi parlak kırmızı fenerlerle dekore edebilirler. Bu tür şeyler, Aslanların gizli komplekslerden kurtulmasına ve şansı çekmesine yardımcı olacaktır.

Başak

Başaklar bazen yeterli güce sahip değillerdir, çünkü yaşam güçlerinin çoğunu, işlerindeki mükemmel performanslarına harcarlar. Evde bile, kusursuz bir düzen getirene kadar rahatlayamazlar. Alevli bir meşale görüntüsü ile bir heykel veya resim almalılar. Böyle bir tılsım, hayatta en azından görmeniz gereken çok sayıda sıra dışı şeyin olduğunu hatırlatır. Bu eşya Başaklara iyi şans getirir.

Terazi

Teraziler genellikle yaratıcılıktan yoksundur. İyi şansı çekmek için, bir tiyatro maskesi, bir müzik aleti, resim veya ünlülerin posterlerini satın alabilirler. Bu öğelerden herhangi biri terazilerin evlerine şansı getirecektir.

Akrep

Akrepler yeterince şanslıdır. Akrepler evde göze çarpan bir yere, dört yapraklı yonca, at nalı veya buna karşılık gelen rakamların görüntüsünü içeren bir resim yerleştirmelidir. Nesneler bağımsız olarak bulunabilir ve cam altında güzel bir çerçeveye yerleştirilebilir. Böyle bir resim, çalışarak iyi şansı kazanmanız gerektiğini hatırlatır.

Yay

Yaylar kişisel güven için küçük bir zafer köşesi yaparak iyi şansı çekiyorlar. Kupalar, madalyalar, diplomalar veya basitçe kartpostallarda sıcak destek sözleriyle şansı yakalayacağınıza emin olabilirsiniz.

Oğlak

Oğlaklar aslında söylenildiği kadar inatçı değildir. Değişmek, yeni hobiler bulmak, yorulmaksızın farklı yönlerde gelişmek eğilimindedirler. Basit bir yardım ile evlerine iyi şansı getirebilirler: doğum tarihine göre seçilen doğal bir taş. Oğlaklar için en iyi tılsım olacaktır.

Kova

Meraklı Kova, dikkatsizlik nedeniyle, genellikle hedefe yönelik engellerle karşılaşır. Beyaz bir güvercin figürü şeklinde bir tılsımın yardımı onlara iyi gelecektir. Uyumun korunmasına yardımcı olacak, sıkıntılardan kurtulacak ve eve iyi şans kazandıracak.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Balık

Hassas Balıklar, olumlu duygulara neden olan bir tılsım olayı olarak seçilebilir. Bu sakin bir denizin resmi veya bir akvaryum balığı figürü olabilir. Böyle bir tılsım evi şans ve refah enerjisi ile dolduracaktır.