Bu 3 Özel Manevi Hediyeden Hangisine Sahipsiniz?

İnsanların evrimleştiğine inanın ya da inanmayın, kesin olan bir şey var, biz bir şeyden evrimleştik. Her şey bir şeyden gelişti. Her şeyin evrimleştiği şey aslında evrenin titreşimi ve onun saf zekasıdır. Enerji bu titreşimden geldi, bilinç geldi.

Madde galaksileri oluşturdu ve yarattı. Bu galaksilerin içinde gezegenler oluştu ve tek yaşam ortaya çıktı. Bu gezegendeki yaşam, bu gezegenin bir uzantısıdır. Bu gezegendeki tüm hayvanlar ve bitkiler gibi biz de bu yaşamdan evrimleştik. Ancak evrim süreklidir. Gelişmeye devam etmeliyiz.

Bu amaçla, hepimizin bir parçası olduğumuz ruh, bu evrimsel yolculuğa çıkıp devam etmemize yardımcı olmak için bize 3 özel armağan verdi. Bu 3 özel ruhsal hediyeden hangisine sahipsiniz?

1. Acıyı Hafifletme Armağanı:

Çevrenizdeki insanlar mutlu olduğunda siz de mutlu oluyorsunuz. Bu yeteneğe sahip insanların çoğu bir çeşit şifacıdır. İster modern tıp ister daha alternatif bir yaklaşım yoluyla olsun, bu insanlar doğal olarak başkalarının ağrılarını hafifletme eğilimindedir.

Ancak bu yeteneğe sahip kişiler komedyenler, oyuncular ve yazarlar olabilir. Sıradan biri, acı çektiğinde gidip onunla konuşmak isteyebilirsiniz. Birinin enerjisinde, onunla birlikte olmanın sizi olumsuzluktan kurtardığını hissedebilirsiniz.

Acıyı hafifletme armağanı, insanlığın evrimi için önemlidir. Bu, engebeli evrim alanını, bu insanların kalplerinin nazik parıltısıyla yumuşatır. Bu insanlar, gerektiğinde başkalarına bakabileceği enerjik fenerler yaratırlar.

2. Başkalarını Uyandırma Hediyesi:

Uyandığınızda, başkalarının uyanmasını istersiniz. Bu yeteneğe sahip olan insanların çoğu manevi eğitmenlerdir. Videolar, seminerler, atölye çalışmaları, koçluk, kitaplar, makaleler aracılığıyla bu insanlar içerik ve başkalarının uyandırması için bir platform oluşturur.

Ancak, bu yeteneğe sahip olanların hepsi ruhani öğretmenler değildir. Bazıları film yapımcıları, söz yazarları, blog yazarları, egzersiz eğitmenleri, yoga öğretmenleri ve hatta vegan şefler olabilir. Aslında, sizi Matrix’ten çıkarmaya meyilli olan herkesin bu yeteneği vardır.

Başkalarını uyandırma armağanı, insanlığın evrimi için çok önemlidir. Başkalarına şimdiki ana gelmeleri, gerçeğe uyanmaları ve dünyayı gerçekte olduğu gibi görmeleri için ilham verir. Bu unsurlar olmadan insanlığın evrimi durağandır.

3. Sevgiyi Yayma Armağanı:

Sevgiyi yayarak herkes için daha sevgi dolu bir dünya yaratırsınız. Bu hediyeye sahip olanların çoğu ünlüdür, ancak bu ünlülerin çoğu bu hediyeyi sadece kısa bir süre kullanıyor. Bu hediye sevgiyi harekete geçirir ve yayar.

Sevgi herkesin doğal halidir, bu nedenle herhangi bir yerden herhangi biri bu ruhsal hediyeye sahip olabilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Sevgiyi yayma armağanı, insanlığın evrimi için gereklidir. Hayatta kalmak için tüm insanların yiyecek, hava, ısı ve suya ihtiyacı olduğu kadar gereklidir. Ne de olsa aşk biziz. Sevgiyi yaymak, etrafımızdaki dünyayı nasıl şekillendirdiğimizdir, böylece evrimleşebiliriz.