Evini Kötü Enerjiden Ve Dışarıdan Gelen Olumsuz Etkilerden Temizleme

Negatif enerji evimizde birikme eğilimindedir. Eğer kovalanmazsa, neredeyse hiç ayrılmaz. Bu yazıda, tüm kötü şeyleri evinden uzaklaştırmana yardımcı olacak tekniklerden bahsedeceğim.

Çoğu zaman, evde hüküm süren olumsuz aura için kendimizi suçlarız. Bunun en yaygın nedeni, çoklu negatif enerji kaynaklarıdır. En kısa sürede onlardan kurtulmalısın. Orada değillerse, ancak hala ağırlık ve olumsuzluk hissediyorsan, buradaki ipuçları dış olumsuz etkilerden kurtulmana yardımcı olacaktır.

Pasif Temizleme Yöntemi

Bu yöntem, evlerine negatif enerji akışının nadiren ve küçük porsiyonlarda gerçekleştiğinden emin olanlar için çok iyidir. Evinde nadiren kavgalar çıkıyorsa ve hoş olmayan insanlar nadiren seni ziyaret ediyorsa, bu yöntem evinde pozitif enerjiyi tutmana yardımcı olacaktır.

Özel mineraller bu konuda sana yardımcı olur. Esas olarak ametist ile ilgilidir. Bu taş evinin en büyük odasına yerleştirilebilir. Bir enerji dönüştürücü olarak çalışacak: Kötü olan her şey içinden geçecek, nötralize edecek ve iyinin enerjisine dönüşecektir. Ametisti çok yükseğe koymaman tavsiye edilir, çünkü negatif enerji her zaman alt kademede toplanır.

Evin olumsuzluklardan pasif olarak temizlenmesinde ikinci büyük yardımcı rüzgar çanıdır. Bu tılsım evde ve diğer odalarda uyumlu bir atmosfer yaratır.

Olumsuzluk evini temizleyen üçüncü tılsım, kendi ellerinle yapabileceğin bir rüya yakalayıcıdır. Bu, yalnızca kötü enerjiyle değil, sonuçlarıyla da savaşan çok güçlü bir tılsımdır. Evinde huzursuz uyuyorsan, rüya yakalayıcı durumu düzeltecektir. Çok fazla negatif enerji ortaya çıkarsa, uyuduğun odaya girmesine izin vermez. Bu yüzden rüya yakalayıcı yatak odanda ve çocuğunun odasında olmalıdır.

Ön kapının karşısındaki kırmızı kurdele. Bu tılsım bize Doğu kültüründen geldi. Feng shui’de çok önemli bir dokunuştur, çünkü kırmızı renk tüm kötü şeyleri korkutuyor ve enerji akışının bir apartman veya evin içinde daha iyi dolaşmasına yardımcı oluyor. Bu, kötü enerjinin daha hızlı pozitif enerjiyle değiştirileceği anlamına gelir. Kırmızı kurdele en iyi yün veya pamuktan yapılır.

Kötü Enerji Hızlı Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Aroma lambasını aşağıdaki gibi uçucu yağlar kullanarak yakabilirsin:

Ladin;
Turunçgiller (limon, portakal, greyfurt);
Nane;
Ardıç.

Aynı kokulara sahip tütsü çubukları da olabilir.

Yeni ortaya çıkan negatif enerjiden kurtulmanın harika bir yolu, basitçe bulunduğun ortamı havalandırmaktır. Örneğin, misafir olarak görmek istemeyeceğin olumsuz bir kişi sana geldi. O gider gitmez, negatif enerjisinin henüz aşağı inecek zamanı olmamıştı, bu yüzden havalandırma yoluyla kolayca dışarı atılabilir. Bir aroma lambası veya tütsü kullanımı ile birlikte sonuç daha da etkili olacaktır.

Mobilyaların yeniden düzenlenmesi, enerji akışlarının hareket yönünün değiştirilmesine yardımcı olacaktır. Birdenbire evde bir şekilde zorlaştığını fark edersen, hava bayattır, ancak havalandırma yardımcı olmaz, mobilyaları yeniden düzenlemek yeterlidir. Yeni ortamda, enerji akışları çok aktif bir şekilde karışmaya başlar ve bu da negatif enerjiyi uzaklaştırır.

Your Page Title

Tabii ki temizlik de buraya dahil edilmelidir. Bazen sadece tozunu almak veya bulaşıkları yıkamak yeterli değildir. Bir daire veya ev her zaman temiz ve düzenli tutulmalıdır. Evde çiçekler soluyorsa, sevdiklerin sürekli kavga ediyorsa, herkesin sağlığı bozuluyorsa, çocuklar kaprisliyse, her şey can sıkıcıysa, o zaman dışarı çıkma zamanı geldi. Sadece düzen değil, aynı zamanda onu koyduğun ruh hali de çok önemlidir. Pozitif bir ruhla dışarı çık. Temizlemenin sonunda gereksiz çöplerden kurtul, çünkü çoğu zaman sorunların ana kaynağı eski şeylerdir.