RUHUNUZUN SİZİNLE KONUŞTUĞUNU GÖSTEREN 7 İŞARET

Ruh sürekli bir şey anlatmaya çalışıyor. İçinde, açıklayamayacağınız ya da anlatmayı zor bulduğunuz bir şey hissediyorsunuz. Daha fazla bilgi edinmek için, ruhunuzun sizinle konuştuğunu gösteren 7 maddeyi okuyun.

Rüyalar

Modern psikologlar, hayallerle bilinçaltı zihnimizin gerçeklerden aldıklarını işlediğine inanırlar. Fakat eski kültürlerde, örneğin, Mısır’da ya da Yunanistan’da, rüyaların ruhlar ya da diğer dünya varlıklarının mesajları olduğuna inanılıyordu.

Birçok eski uygarlık, uykuyu, daha yüksek bilince giden bir yol olarak da kullandı. Günümüzde ezoteristler rüyaların hayatımız ve kaderimiz hakkında önemli mesajlar olduğuna inanırlar. Ruhunuzun size anlatmak istediği şifreyi içerdiklerinden, rüyalara özel bir ilgi göstermeye değer.

Lucid rüyalar

Lucid rüyada, uyuduğunuzu, ama aynı zamanda kendinizi bir rüyada gördüğünüzü anlıyorsunuz. Bu durumda, bilinçdışınızın gizli mesajlarını keşfetme fırsatına sahipsiniz. Ruhunuz bu gibi olanakları nadiren sağlamaz, ancak istediğiniz zaman lucid rüyaları görmek için bunu yapabilirsiniz. Bu tür rüyaları görmeyi öğrenmek için özel teknikler vardır.

Bununla birlikte, eğer şans eseri rüya görüyorsanız, onları özel bir seansla tedavi edin. Bilinçaltının derinliklerine çok az erişimi vardır. Kendinize sorular sormak ve gerçek hayatta elde edemeyeceğiniz talimatları almak için bu fırsatı kullanın.

Yinelenen kelimeler ve sayılar

Elektronik saate bakarsanız ve yinelenen sayıları görürseniz, bir şey ya da birisinin sizi “uyandırdığını” ifade eder, ya da daha doğrusu ruhunuz sizi bir şey üzerinde yoğunlaştırmak ister. Kendinize sorun: Bilinçaltınız sizi ne tür bir mesaj bırakıyor?

Hayvanlardan gelen mesajlar

Çoğumuz günlük olarak hayvanlarla karşılaşıyoruz. Ancak, nasıl davrandıklarına, kendilerini nasıl ifade ettiğine, nasıl bir ses çıkardığına dikkat etmelisiniz. Bütün bunlar, ruhunuzun size bir şey söylemek istediğini gösteren bir işaret olarak hizmet edebilir.

Örneğin, sürekli bir kuzgun görürseniz. Onlara yakından bakarsanız, sürekli olarak çok huzursuz olduğunu ve yüksek sesle bağırdıklarını göreceksiniz. Belki de duygularınızla daha dikkatli olmanız gerektiğini anlıyorsunuz, onları bastırmamalısınız?

Düşüncelerin ve olayların eşzamanlılığı

Belirli bir zamanda meydana gelen ve aynı anda çok garip olan olayları hiç duydunuz mu? Görünüşe göre iki eş zamanlı olay bir kazaydı, ama aslında değiller.

Hayatınızda bir şey eşzamanlı olarak gerçekleşirse, bu bir tesadüf değildir: Ruhunuz böylece size doğru yolu gittiğinizi söyler. Hiçbir şey rastgele olmaz ve tesadüfler sadece bir yanılsamadır. Bu dünyadaki her şey birbirine bağlıdır.

Sezgi

Hepimiz sezginin ne olduğunu biliyoruz, ama herkes onu dinlemek istemiyor.

Sezgi ve içsel korku sesi farklı şeylerdir, çünkü sezgisel kavrayışlar yumuşak, sakin ve odaklıdır, korkular ise heyecan verici ve saldırgandır. Bu yüzden onları ayırmaya değer. Birçok insan, gerçekte kendi iç korkuları tarafından yönlendirildikleri halde, sezgiyle yönlendirildiklerine inanırlar.

Sezgi, bizimle konuşmaya çalışan ruhumuzun sesidir. Eğer bir yerdeyseniz ya da birisinin güçlü bir şekilde çekildiğini hissederseniz ve aynı zamanda bir korku düşüşünüz olmadığında, sizi yönlendiren ruhunuz olduğundan emin olabilirsiniz.

Meditasyon

Meditasyon ruhunuzla iletişim kurmanın başka bir yoludur. Birkaç saniyeliğine bile meditasyon sırasında bulduğunuz sakin, rahat ve çok hoş alan ruhunuzun alanıdır.

30 dakika ya da daha fazla meditasyon yapmak, sözde “mistik tecrübeyi” elde etmenin çok güçlü bir yoludur. Bu deneyim sırasında, özel görüntüleri görebilir veya ruhunuzun size gönderdiği bazı kelimeleri duyabilirsiniz.

Ama sıradan fantezileri ruhun gerçek mesajlarından ayırt etmek nasıl olur? Genellikle meditasyonlar sırasında gördüğünüz görüntüler veya duyduğunuz kelimeler, hiç bilmediğiniz bir konuyla birleştirilir, yani daha önce hiç böyle bir şeyle karşılaşmadınız veya duymadınız.

Your Page Title

Bu, özellikle de tekrarlanırsa, bu mesajlara özellikle dikkat etmeniz gerektiğini gösteren bir işarettir. Meditasyonların bir günlüğünü tutabilir ve tüm hislerinizi, resimlerinizi, sözcüklerinizi kaydedebilirsiniz.