Doğru Kaderi Çekmek İçin Bileğe Hangi Renk İplik Takılmalıdır

Kırmızı ipliğin popülaritesine rağmen, çok az insan, bir kişinin kaderi üzerinde önemli bir etkisi olabilecek ve hayatına iyi şanslar çeken diğer renk ipliklerin özelliklerini bilir.

Elbette herkes bilekteki kırmızı ipliğin tılsımını duymuştur. Hatta bazıları küçük çocuklarına bile takıyor. Bileğine kırmızı ip takan bir kişinin, onun sihirli özelliklerinden emin olduğunu hiç şüphesiz söyleyebiliriz.

Yeşil

Yeşil iplik en eski tılsımlardan biridir. Refahı çekmeye yardımcı olur. Herhangi bir çabana destek olur, bir kişinin büyümesine ve başarılı olmasına izin verir.

Koyu Yeşil

Bu renk ile ipin sahibinin çevresinde rahatlatıcı bir atmosfer yaratabilirsin. Önemli, bir konuşmadan önce eline takabilirsin.

Turuncu

Herkesin bu renkte bir ipi olmalı. Çünkü iyi şans çekmeye yardımcı olur, bir kişiyi çeşitli hastalıklardan korur.

Pembe

Kadın enerji akışlarını önemli ölçüde artırır.

Sarı

Bu iplik için özel bir renktir. Acemi medyumların çoğu sarı iplik takmaya çalışır, çünkü onları “kara” büyüden ve hastalıklardan korur.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Mavi

İş hayatında iyi şans çekmek için en uygun renktir. Başarılı olmanı, rakiplerini geçmeni sağlar. Mavi iplik sakinliği sembolize eder, bu nedenle bir kişinin eldeki göreve, başkalarının uyumlu düzenine konsantre olmasına yardımcı olur.