Turkuaz Auralı İnsanların 5 Özelliği

Turkuaz aura bağışıklık sistemi ile ilişkilidir. Birçoğu bu rengi mavinin bir tonu olarak kabul eder ve onu mavi bir aura olarak algılar, ancak bu auralar hiç de benzer değildir. Basit bir ifadeyle, turkuaz auraya sahip insanlar, etraflarındakilere yardım etmek isteyen doğuştan şifacılardır.

Bu renk yeşil ve mavinin birleşimidir ve her ikisinin de özelliklerini taşır. Yeşil aura bu insanlara iyileştirici güçler sağladı; mavi ise onları şanslı ve faydalı kılar.

Turkuaz Auranın Ortak Özellikleri

Bu kişilerin en belirgin özelliği, arkadaşlarına karşı açık olmaları ve karşılığında hiçbir şey istememeleridir. Misafirperver bir kişiliğe sahip olmalarına rağmen, kime ve ne zaman yardım edeceklerini bilirler. Onlar doğal şifacılardır, ancak aynı zamanda akılları tarafından da yönlendirilirler.

Turkuaz aurası olan insanlar çok hassastır. Duygusal olarak savunmasızdırlar. Zaman zaman bunalıyorlar. Bu yüzden genellikle insanlardan bir karşılık istemezler çünkü beklentilerin her zaman acı ve ıstırap olduğunu bilirler.

Bu kişiler aynı zamanda enerjik olarak da tanımlanabilirler. Her zaman heyecanlıdırlar ve hayattan zevk almak isterler. Şifa onların ana gücü olduğundan, çoğunlukla başka insanları iyileştirebilecekleri işe giderler. Çoğunlukla doktorlar veya hemşirelerdir.

Turkuaz aurası olan insanlar çok çalışırlar ve enerjilerinin çoğunu iş yerlerinde kullanırlar. İşyerinde herhangi bir sorun yaratmazlar ve insanlar genellikle onlarla aynı ekipte çalışmaktan mutlu olurlar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Turkuaz aurası olan insanlar çok iyimserdir. Çevrelerindekilere ilham veren pozitif insanlardır. Güçlü ve zayıf yönlerini bilirler ve dostluk tarafından aldatılmazlar. Ne zaman kullanıldıklarını hemen anlarlar. Turkuaz auralı biriyle romantik bir ilişki, herkesin hayalini kurduğu şeydir. Çok bağımsız insanlardır, ancak bir şeyleri yalnız yapmayı tercih etmezler, bu yüzden nereye giderlerse gitsinler partnerlerini her zaman yanlarında götürmeye çalışırlar.