Evrenin Bize Rehberlik Etmesi İçin Kullandığı 4 İletişim Yöntemi

Bir labirentin içinde sıkışmış birinin olduğunu hayal edin. Onu görebilirsiniz, ancak o sizi göremez ve duyamaz. Labirentten nasıl çıkacağını biliyorsunuz ve o kişinin çıkışı bulmasına yardımcı olmak için ‘sinyaller’ ve ‘ipuçları’ gönderebilirsiniz, ancak o aldığı ipuçlarının gerçekten size ait olup olmadığını veya hepsinin bir ürünü olup olmadığını bilmiyordu.

Muhtemelen o kişinin dikkatini tekrar tekrar, aralıksız olarak doğru yönde yönlendirmeye çalışıyorsunuzdur. Artık evrenin bize her zaman nasıl rehberlik ettiğini ve yardımcı olduğunu hayal edebilirsiniz.

Evrenden yorum ve yanıt almaktan ayrı bir hayat yaşamak bile imkansızdır.

İşte evrenin bizimle konuşmasının 4 yolu!


Evrenin Dili

Hayatımızdaki eşzamanlılıklar ve işaretler yolculuğun ortasında çoğu zaman mantıklı değildir. İçgüdülerimizi ve sezgilerimizi birinden diğerine takip etmek zorundayız, sanki hangi görüntüyü alacakları hakkında hiçbir fikrimiz olmadan bir bulmacanın parçalarını masada düzenliyormuşuz gibi. Hayatınızdaki işaretleri takip ederseniz, hayatınızın imajını, amacınızı ve kaderinizi ortaya çıkaracaktır. Bir zamanlar rastgele görünen her küçük detay bunun yerine zarif bir düzen gibi görünecektir. Her şey mantıklı olacak ve her şeyin kozmik güzelliği ile dengeleneceksiniz. Ve sizi her zaman doğrudan buna yönlendirdiklerini fark edeceksiniz. İşaretlere ve kendinize güvenin.


1.Rüyalar

Doğru okumayı öğrenirsek hayallerimiz oldukça açıklayıcıdır. Evren biz uyurken çok sık konuşur çünkü bilinçli zihnimiz artık her şeyi ‘anlamaya’ ve analiz etmeye çalışmakla karışmaz.

Birkaç farklı rüya türü vardır: önsezi (hayatta hala bize olan bir şey gördüğümüz yerde), “başka bir dünyadan” (bedenimizi terk ettiğimiz ve farklı boyutları veya diğer alemleri ziyaret ettiğimiz), ama burada dokunacağım tek şey bilinçaltı zihninin rüyalarıdır.

Bunlar, bilinçaltımızda uzun zamandır sahip olduğumuz temel inançlarımızı anlamak için kullanabileceğimiz rüyalardır. Bu tür rüyalardaki insanlar, yerler ve diğer şeyler kendimiz hakkında bir şeyleri simgeliyor.

İnsanlar belirli duyguların sembolleri (bir karakterin rüyasında nasıl hissettiğine veya algıladığına dikkat edin) ve evler gibi şeyler (evin nasıl göründüğüne / hissettirdiğine dikkat edin) ve su kütlelerine dikkat edin. Zaman içinde olduğunuz durumu sembolize eder.

Bireysel rüyalarınızın sembollerini çözmek zaman alır çünkü semboller size ve kendi ruhunuza göre bireysel ve kişiseldir. Örneğin, rüyanızda gördüğünüz bir kedi sevgiyi, dostluğu veya mutluluğu temsil eder.


2.Yargı

Bu karmaşık bir durumdur, çünkü yargı genellikle başka bir kişinin, mekanın veya stereotip olarak düşünülmemizi gerektiren bir şey olduğunu hissettiren bir şeydir. Ancak, etrafta olmaktan hoşlanmayan bazı insanlar olduğunu hiç fark ettiniz mi? Ya da herhangi bir yere gitmek ya da makul bir açıklama yapmadan bir şey yapmak istemediğiniz belirli zamanlarda.

Bu, bu insanların, yerlerin ve diğer şeylerin sizin için olmadığını söyleyen evrendir! Ayrıca, kendimiz hakkında en sık yargıladığımız şeyleri düşünürsek, bunlar aslında evrenin bize göndermeye çalıştığı rehberlik hakkındaki fikirlerdir.

Örneğin, her çerez aldığınızda işlenmiş gıdaları veya şekeri yemeyi bırakma konusunda kendiniz hakkında bir karar alıyor musunuz? Evren size bu şekilde daha sağlıklı bir alternatifin olduğunu öneriyor. Yaptığımız iş ne olursa olsun her zaman koşulsuz seviliyor olsak da, çoğu zaman ayırt etme hissi, bazen yargı gibi görünebilir.


3.Dilekler

Bir şeyler istemek veya arzulamak için ilham veren şeyler aslında evrenin size gelecekteki bir gerçeklikte zaten doğru olan şeyin bir önizlemesini nasıl verdiğidir. Ne yazık ki, istediğimiz bir şeyi görselleştirdiğimizde sık sık yoksun, hayal kırıklığına uğramış veya ağrılı hissediyoruz çünkü (doğrusal) bilinçli zihin bunu şöyle görüyor: “İstediğim bir şeyi görüyorum, sadece şu anda sahip olmadığımı yeniden teyit ediyorum.

İstediğiniz bir şeyi düşündüğünüzde hayal kırıklığına uğramak yerine, sadece titreşimimizi yükseltmekle kalmıyor, aynı zamanda arzu ettiğimiz her şeyi vereceğimize olan inancımızı da teyit ediyor Mükemmel an, onu almaya hazır olduğumuz andır.


4.İnsanlara İlham Verdiğiniz Tavsiyeler

Durumumuzu net bir şekilde görmek genellikle zordur, çünkü kendi yaşamlarımız söz konusu olduğunda korku veya endişe ile karşı karşıyayız. Ancak, bu yüzden evren hayatımızdaki diğer insanları (aslında bilinçli olarak gerçekleştirmediğimiz duyguların ya da inanç sistemlerinin temsilleridir) tezahür ettirmesinin nedeni budur.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Hiç birine faydalı tavsiye vermek istediğinizi hissettiniz mi, yoksa durduk yere kendinize bir şey söylediğinizi duydunuz mu? ve “Bu tavsiyeyi de takip edebilirsin” diye farkettiniz mi? Birisine kendi yaşam durumumuz hakkında tavsiyelerde bulunmak ne yapacağımızı belirlememizden her zaman daha kolaydır ve bu nedenle zor zamanlarında başkalarına söylememize ilham veren kelimelere dikkat etmek önemlidir.