Daha Yüksek Bir Frekansta Olan İnsanlar Genellikle Bu 5 Şeyi Yapar!

Daha yüksek bilinç veya ruhsal ilahiyatın kazanılması arayışı bir kişinin üç boyutlu bir dünyaya adaptasyonu sürecidir. Bu süreçte her birey kendi üzerinde çalışmalıdır.

İlk ve en önemli adım, kişinin tanınmasıdır. Çok şey ifade ediyor ve tüm klasik felsefenin temeli. Bu hedefe ulaştıktan sonra, “üçüncü gözün açılması” nın olumsuz / yan etkilerinden kurtulacaksınız. Bir sonraki adım çakralarınızı açmak veya gerçek bir manevi bağlantı aramaktır.

Tamamen “uyanmış” olduğunuzda, her şeyin değiştiğine dair fikrinizi görürsünüz.

Bu yazıda, zaten daha yüksek bir bilinç seviyesine ulaşmış olup olmadığınızı veya hala bu manevi yolda olup olmadığınızı öğrenmenize yardımcı olacak 5 davranışsal özelliği sizinle paylaşacağız!

1. OLUMSUZ DAVRANIŞLARLA İLGİLENMİYORSUNUZ

Tüm insanlar, genellikle hatalı oldukları düşünülen, memnuniyet getirecek geçici zevklere yönelirler. Ancak, her bir kişinin fiziksel tarafı psikolojisi tarafından kontrol edilir. Daha yüksek bir bilinç kazanırsanız, bu “anlık zevkler” ve sapkın davranışlarla artık ilgilenmediğiniz anlamına gelir. Bir anda “büyülenen” bazı insanlar daha sonra hayatımızı mahvedebilir, Sigmund Freud’un öğrencilerine öğrettiği şey de budur.

2. İŞİNİZE DAHA ÇOK ADAPTE OLURSUNUZ VE NE YAPTIĞINIZIN TADINI ÇIKARIRSINIZ

Daha yüksek bir bilinç seviyesine ulaştıysanız, hem kendiniz hem de aileniz için üretken olma sevincini zaten hissedersiniz. Kendinizi daha verimli, odaklanmış ve sorumlu hissedersiniz.

3. DEDİKODULARLA İLGİLENMİYORSUNUZ

Tabii ki, dedikodu ve toksik konuşma sizin için kabul edilemez. Etrafınızdaki insanların enerjisini hissetmeye başlayacaksınız ve kimin pozitif ve kimin negatif olduğunu yargılayabileceksiniz. Yüksek bir bilinç seviyesine ulaştıysanız, düşük frekanslı ve olumsuz kaynağı olan insanlarla iletişim kuramazsınız!

4. ÇEVRENİZDEKİ KİŞİLERE DAHA FAZLA ÖNEM VERİYORSUNUZ

Söylediğimiz gibi, eğer yüksek frekanslı enerji ile kuşatılmışsanız, bu anlayışlı olduğunuz anlamına gelir ve güçlü sosyal bağları nasıl koruyacağınızı ve hayatınızdaki olumsuz şeylerin kaynağı olanlardan nasıl kurtulacağınızı bilirsiniz. Eğer ruhsal gelişimin doğru yolundaysanız, sevdiğiniz insanlarla ilgileneceksiniz!

Your Page Title (#satışortaklığı)

5. HER ŞEYİ DEĞERLENDİRMEYE BAŞLAYIN

Etraftaki şeylere farklı gözlerle bakmaya başlayacaksınız. Dünyayı her gün takdir edecek ve pozitif enerjinizi etrafınızdaki insanları etkilemek için kullanacaksınız. Ek olarak, minnettarlığı en iyi şekilde nasıl ifade edeceğinizi de bileceksiniz.