Evinizdeki Negatif Enerji Kaynakları: Onlardan Nasıl Kurtulur ve İyi Şansı Yaşamınıza Çekersiniz

Bir evin enerjisinin sakinlerinin yaşam alanlarını etkilediği zaten kanıtlanmıştır. Negatif enerjiyi evinizden temizlemek için, ilk önce kaynaklarından kurtulmanız gerekir. Negatif enerji birikiminin nedeni evinizdeki herhangi bir nesne olabilir.

Aslında, size veya sevdiklerinize olan sıkıntıların çoğu evinizdeki olumsuzlukların birikmesinden kaynaklanmaktadır. Belki şimdi dairenizde, evinizin enerjisini etkileyen olumsuz enerjiyi, sıkıntıları ve sorunları çeken şeyleri sakladınız. Negatif enerji kaynaklarından kurtulduktan sonra daha şanslı ve mutlu olabilirsiniz.

Dış Kaynaklar

Sadece evin içindeki şeyler değil, aynı zamanda harici nesnelerde negatif enerji kaynağı olabilir. Elbette, onlardan kurtulmak neredeyse imkansız, ancak kendinizi olumsuz etkilerden korumanıza yardımcı olacak yöntemlerden yararlanabilirsiniz.

Açılar, negatif enerjinin ana kaynaklarıdır, bu nedenle her şeyden önce köşe daireleri negatife tabidir. Sonuç olarak, bu tür apartman sakinlerinin problem ve sıkıntılarla karşı karşıya kalma olasılığı daha yüksektir. Bu durumda eviniz ve aileniz için güçlü tılsımlarla korumanız gerekir.

Pencerenin altında ölü veya kuru bir ağaç varsa, mümkün olan en kısa sürede kaldırılması için her şeyi yapmaya çalışın. Onların enerjisi sadece eve sorun çıkarmaz, aynı zamanda bölge sakinleri için son derece tehlikeli olabilir.

Evin yakınındaki çöp konteynırları, tehlikeli bir negatif enerji kaynağıdır. İnsanlar günlük olarak kendilerindeki negatif enerjiye sahip kırık, eski ve zarar görmüş şeyleri atıyorlar. Ne yazık ki, bu kaynakla savaşmak çok zordur, ancak evinizi beyaz adaçayıyla tütsüleyerek temizleyebilirsiniz.

Bir ev veya daire satın alırken, her zaman komşu kurumlara dikkat edin. Evinizin yakınında hastane, hapishane veya morg bulunmaması çok önemlidir. Negatifler daima bu tür kurumların duvarlarında hüküm sürer ve bu durum etrafındaki konut binalarının enerjisini etkileyebilir.

Evinizdeki Negatif Enerji Kaynakları

Evinizin içindeki negatif enerji kaynaklarından kurtulmak çok daha kolaydır. Bunun için sadece onlar hakkında bilmek gerekir. Deneyimler, bu tür öğelerin neredeyse tüm ailelerde bulunduğunu göstermektedir.

Dolaplar, masalar, tabureler: bunlar her evde var. Ancak, size sıkıntı ve problem getirmiyorlar, derhal tüm mobilyalardan kurtulmayın. Sadece düzenli aralıklarla bu eşyaları soğuk suyla silin böylece evinizin enerjisindeki olumsuz etki riskini azaltabilirsiniz.

Anıları korumak isteyen birçok insan, en yaygın negatif enerji kaynakları olmasına rağmen, eski ve hatta kırılmış şeyleri atmayı reddediyor. Evinizinden olumsuzlukları temizlemek için geçmişten gelen şeylerden kurtulmanız gerekir.

Antika eşya toplama hayranları, negatif enerjiden kurtulmak ve evlerine iyi şanslar çekmek için hobilerinden vazgeçmek zorunda kalacaklar. Çoğu zaman, bu tür öğeler kendi başlarına en iyi tarihi tutmaz, bu nedenle bunları evde saklamak önerilmez.

Evinizdeki odaların kapıları birbirine zıtsa, aynı anda açık bırakmayınız. Bu şekilde, negatif enerjinin hareket ettiği bir akış yaratırsınız.

Bazen vücudumuz bile negatif enerji kaynaklarına tepki gösterir, bu yüzden onları tanımlamak oldukça kolaydır. Sık sık uykusuzluk problemi yaşıyorsanız, belki de negatif enerji yatağınızdan veya ona yakın olan nesnelerden yayılıyordur. Bu durumda, yatak odasında yeniden düzenleme yapmanız, yukarıda bahsettiğimiz kaynaklardan kurtulmanız gerekir.

Ölülerin fotoğrafları, yalnızca negatif değil, aynı zamanda “ölü” enerjinin kaynakları olduğu için belirgin bir yerde saklanmamalıdır.

Asla büyük avizeleri yatağın üstüne asmayın. Sadece olumsuzları etkilemekle kalmaz, aynı zamanda uyku rahatsızlığına da katkıda bulunur.

Bazen bir insanın kendi elleriyle yaptığı bir armağanı almak çok hoş olur. Ancak, size bu hediyeyi veren bir kişi negatif enerjinin gücüne sahipse bu durumda, negatif enerji için gerçek bir mıknatıs olacaktır.

İkinci el kıyafetlerden kaçının daha önce başka bir kişiye ait olan kıyafetler enerjilerini koruyacaktır. Sahibinin kendisi kötü, saldırgan veya hatta bir suçlu ise, satın alma yalnızca evinizin enerjisini etkilemez aynı zamanda mutsuzluğa da neden olur. Bu nedenle, yalnızca güvenilir mağazalardan yeni bir şeyler satın almak her zaman daha iyidir.

Your Page Title

Son olarak, asla kötü niyetli kişileri evde tutmamanızı tavsiye ederiz. Hayatta farklı durumlar vardır ve bir arkadaş aniden yeminli bir düşman haline gelebilir. Arkadaşlık zamanında onlara sunulan hediyeler sadece daha sonraları hatırlamayacak, aynı zamanda olumsuz bir enerji kaynağı olacaktır.