Yaşamınıza Bolluğun Akmasını İstiyorsanız Yapmanız Gereken 12 Şey

Hepimizin varlıklarımız da değişmesi gereken şeyler var.

Bolluğun yaşamımızda bulunduğundan emin olmak söz konusu olduğunda, doğru şekilde akması için çok çalışmak zorundayız. Kendi içimizde uygun ortamı yaratmalıyız. bolluğun yaşamımıza akmasını istiyorsak bazı şeyleri yapmamız gerekecektir. Bunlar, sık sık düşünmeyeceğiniz şeylerdir, fakat buna ölü ağırlık denir.

Bunları bırakıp diğerlerini memnuniyetle karşıladığımızda, yaşamımızdaki olumlu şeyleri teşvik ederiz ve olumsuzlarla bağları koparırız. Bunu yaparken, başkalarının asla yapamayacağı şekilde ilerliyoruz. Bunları yaparak kendimize ve yeteneklerimize yüzde yüz inanıyoruz.

Hayatınıza Bolluğun Akmasını İstiyorsanız Yapmanız Gereken 12 Şey

1. Kendinizden nefret etmekten kurtulun.

Kendinden nefret etmeyi bırak, çünkü sen bu dünyada eşsiz ve önemli bir varlıksın. Buraya bir sebep için yerleştirildin.

2. Olumsuz düşüncelerden kurtulun.

Olumsuz düşünmeyi bırak. Olumsuz düşünceleri olumlu olanlarla değiştirin. Üzgün ??tarafının senin için en iyisini yapmasına izin vermeyin.

3. Herhangi bir suçluluktan kurtulun.

Tuttuğun herhangi bir suçluluğu bırak. Geçmişi değiştiremezsin. Yaptıkların seni tanımıyor.

4. Korkularınızdan kurtulun.

Çok korkma! Ne kadar çok korkarsan, o kadar çok geride kalırsın. Korkularından geçmek, zor olsa bile üstesinden gelmelisin.

5. Gücünüzü bulun.

İçsel gücünüzü bulun ve sizin için çalışmasına izin verin. Bu, birçok ruh arayışı içerecek, ancak sonunda, inanılmaz bir şey ortaya çıkaracaksınız. Beklenmedik olsa da, içinizde bir güç var.

6. Hayata yerleşmeyi bırakın.

İlerlemeye devam edin ve takip edilmesi gerektiğini bildiğiniz şeyleri kovalayın. Hak ettiğinizden daha azına razı olmayın. Ne alabileceğinizi almak, ilk müdahale değil, son çaredir.

7. Toksik insanları hayatınızdan uzaklaştırın.

Hayatınızdaki tüm zehirli insanlardan kurtulun. Onlara güç vermeyi bırakın ve seni yönetmelerine izin verme. Bu senin hayatın ve nasıl yaşanacağını seçebiliyorsun.

8. Herhangi bir karışıklıktan kurtulun.

Dağınıklıklardan ve hayatınızdaki karışıklıklardan kurtulun. İlerlemeniz gerekip gerekmediğini merak ederek zamanınızı boşa harcamayı bırakın. Dağınıklığı sadece kaos besler.

9. Bahanelerinizden kurtulun ve onları bırakın.

Mazeret uydurmayı bırak. Kendin için toplarlan ve kontrol altında ol. Söylediklerinizden ve yaptığınız şeylerden siz sorumlusunuz.

10. Kendine karşı çok yıkıcı olmayı bırak.

Sürekli olarak kendinize karşı yıkıcı olmayı bırakın. Bu, burada yaşamak için yerleştirildiğiniz hayattır ve sonuna kadar yaşamanız gerekir. Başkalarının olmasını istediğiniz şekillerde değil kendiniz için orada olun.

11. Hayallerinizi yerine getirin.

Hayallerinizi takip edin. Hayal edebileceğiniz her şeyi yapın. Kendinizi kilitlemeyin ve hayatınızı batırmayın.

Your Page Title

12. Nefes almak için kendinize yer verin.

Kendine bir mola vermenin yanlış olduğunu söyleme, bazen hepimizin ara vermesi gerekir. Nefes almak için kendinize bir dakika verin, bazen o an dünyadaki tüm farkı yaratır. Düşündüğünden çok daha fazlasını yapabilir.