Andromedan Yıldız Tohumu Enerjisine Sahip Olanların 8 Ortak Özellikleri

Andromedalılar, bizim galaktik komşularımızdır. Onlar görünüşte bilinmeyen fakat sınırsız yetenekleri olan 12 boyutlu varlıklardır.

Şu an gezegenimizdeki birçok insan, farkında olup olmadıklarına bakılmaksızın Andromedan kökenlidir. Bu insanlar kendi başlarına yıldız çocukları olarak görülebilir ve herkesin hayatında ciddi roller oynamaktadır. Oldukça hafife alınmışlardır ve harika şeyler yapabiliyorlar.

Işık Ruhları, Andromeda halkının Dünya’ya katılımı şöyle anlatıyor;

Kanatlı varlıklar, ilk yaşamımızın oluşmasından bu yana Dünya ile ve gelişimimizin çeşitli aşamalarında insanlarla yerleşmişlerdir. Sümerlerin kanatlı varlık kabartmalarında betimlenen Andromedalılar olabilir.

Dünya’nın Koruyucu Başmelekleri tarafından ilerlememize katılmaları için davet edildiklerini ve güneş sistemimize geldiklerini söylüyorlar.

Aşağıda, Andromedan’ın enerjilerini varlığınız içinde tuttuğunuzu gösterebilecek bazı işaretlerinden bahsediyoruz. Bu gezegende tam potansiyelinizin kilidini açamayacak olsanız da, yine de şaşırtıcı şekilde çalışabilirsiniz. Tahmin ettiğinizden çok daha özel olabilirsiniz.

1. “Kontrollü” olmaktan nefret ederken hareket etme eğilimindesiniz.

Andromedalar başkasının onları kontrol etmesine izin verecek türden değillerdir. Ne yapacaklarından veya zorla yaptıklarından bahsetmekten nefret ediyorlar. Özgürlüğü daha derin bir seviyeye getirmek için her zaman ellerinden geleni yaparlar.

2. Nadiren çalıştınız.

Andromedanlar gerektiği kadar çalışırlar. Onları nadiren stresli veya sinirli görürsünüz.

3. İnsanlar genellikle etrafınızda olmaktan gerçekten hoşlanırlar.

Andromedalar genellikle birçok insanı çeker. Etrafta olmaları eğlencelidir ve insanlar çeşitli nedenlerle onlarla birlikte olma eğilimindedir. Oldukça ilginç ve gizemlidirler, bu da onları çözülmez hale getirir.

4. Çok ruhsal bir yapıya sahipsiniz.

Andromedalar genel olarak çok manevidir. Onlar daha çok kim oldukları ve evrenin kendisi ile uyumludur. Genel olarak kim oldukları hakkında daha fazla bir şey olduğunu biliyorlar. Enerjilerin bedenlerinde hareket ettiğini hissedebiliyorlar.

5. Seyahat etmeyi seversiniz ve geride durmaya dayanamazsınız.

Andromedanlar seyahat etmeyi sever. Özgürlüğe büyük zaman harcarlar ve geri durmaya dayanamazlar. İlerlemenin ne kadar önemli olduğunu biliyorlar ve başkalarının bu şekilde olmalarına izin vermiyorlar.

6. Çok çeşitli şekillerde kendinize güveniyorsunuz.

Andromedalılar kendilerini diğerlerinin yapamadığı bir şekilde tutarlar. Onlar büyük bir şekilde kendilerine güveniyorlar ve daima kendilerine aittirler. Sınırlarını biliyorlar ve dünyaya ne yapabileceklerini göstermeye istekli değiller.

7. Genel olarak bağlı kalmakla mücadele ediyorsun.

Andromedalar olaylara geç kalma eğilimindedir ve genellikle romantik bir bağ kurmada hızlı değillerdir. Duygusal düzeyde başkalarıyla bağlantı kurmakta zorlanırlar. Sürekli denemiş olsalar da, başaramazlar.

Your Page Title

8. Çoğu insandan daha zekisin.

Andromedalar diğer insanlardan çok daha akıllıdır. En çok kendilerine ait olanları tutarlar ve her zaman başkalarına yardım ederler. Onlara birçok şey hakkında gelebilir ve tavsiyeleri, olmanız gereken yere ulaşmanızı sağlar.