Gerçek Bir Psişik Gücünüz Olduğunda Yaşayacağınız 11 Garip Deneyim

Bu gezegendeki pek çok insan, kendi varlıkları içinde saklı olan yeteneklerin farkına varamadan yaşamdan geçer.

Farklı hissettikleri halde, sahip oldukları potansiyeli keşfetmek için asla zaman ayırmazlar.

Bazılarımız, tahmin edebileceğimizden daha fazla psişik ve bu konuda pek çok şey yapabiliyor. Psişik yetenekler birçok biçimde ortaya çıkar ve bir insanın hayatının birçok farklı alanında çeşitlilik gösterebilir. Kendi yeteneklerinin farkında olmak, hem ruhsal hem de zihinsel olarak gelişimine yardımcı olacaktır. Gücünüzü, gerçekte ne olduğuna göre kabul etmekle, neden burada, bu gezegende olduğunuzu gerçekten anlamaya başlayacaksınız.

Psişik bir varlık olmak, onları hemen fark edip etmeme konusunda birçok semptom ve belirti ile birlikte gelir. Aşağıda bu işaret ve semptomların bazılarını gözden geçireceğiz. Eğer bu şeyler hayatınızda mevcutsa, ortaya çıkmayı bekleyen varlığınızın derinliklerinde kilitli bir şeyler olabilir.

Psişik Yeteneklerinize İlişkin 11 Belirti

1. Sezgileriniz Son Derece Güçlü.

Bir şeyler biliyorsunuz ve açıklayamıyorsunuz. Sizi, ihtiyaç duyduğunuz yere iten bir yerden tuhaf hisler duyuyorsunuz. Sanki evren bütünüyle arkanızdaymış gibi.

2. Sesler Duyuyorsunuz.

Yalnız kaldığınızda sesleri duyma eğilimindesiniz. Dikkatinizi çekmeye çalışan ya da sizi bir şeyden haberdar etmeye çalışan biri ya da bir şey var gibi. Belki de başkalarının yapamayacağı bir şeye dokunuyorsunuz.

3. Eskiden Hayali Arkadaşlarınız Vardı.

Eskiden hayali arkadaşlarınız varsa, size birçok yönden fayda sağlayabilecek bir yeteneği görmezden geliyor olabilirsiniz. Gençken, yetişkinlerin durmayı ve düşünmeyi unuttuğu şeylere daha açığız. Belki de bu hayali arkadaşlar, düşündüğünüz kadar hayali değildi.

4. Çok Fazla Deja vu Yaşıyorsunuz.

Zaten bir şeyi tecrübe etmiş ancak henüz tecrübe etmemiş gibi hissediyorsanız, bunun bir nedeni olabilir. Bazı insanlar, sadece fırsatta olsa bile, geleceğe bakışları yakalayabilmektedir. Bu tür şeyler genellikle reddedilse de, olmamalıdır.

5. Çoğu Diğer İnsana Göre Daha Hassassınız.

Ne kadar hassas olursanız, nedeni o kadar belirgin olur. Duyarlı insanlar genellikle en yetenekli bireylerden bazılarıdır. Olayları herkesten farklı bir şekilde deneyimlerler.

6. Rüyanızda Birçok Mesajı Alırsınız.

Uykudayken mesajlar gönderilmiş biri iseniz, çok ruhani bir yeteneğiniz vardır. Uyurken diğer dünyalarla konuşabiliyorsunuz ve bu çoğu kişinin yapamayacağı bir şey. Mücadeleden önünüzdeki yolu geçebilirsiniz.

7. Etrafınızdaki Enerjiler Ağırdır.

Etrafınızdaki enerjiler sizi diğerlerinden daha fazla ağırlaştırırsa, başkalarının giremediği şeylere dokunabilirsiniz. Bunun nedeni, daha yüksek bir titreşimle çalışıyor olmanız ve onlardan daha derin rezonansa girmenizdir. Bu sürpriz gibi gelebilecek bir şeydir ancak zaman geçtikçe çok anlamlı olacaktır.

8. İnsanlar Her Zaman Kendi Sorunları İçin Size Geliyor.

Psişik insanlar genellikle, öyle görünmese bile, başkalarının tavsiye için geldiği insanlardır. Bunun nedeni, diğerlerine göre bazı şeyler hakkında daha iyi bir fikir verebilmeleridir. Sorunlara farklı bir bakış açısıyla bakarlar.

9. Başkalarıyla Anında Bağlantı Hissediyorsunuz.

Bazı insanlarla anında bağlantı kurabiliyorsunuz, diğer insanlarla değil, bazı seviyelerde muhtemelen çok psişiksiniz. Hayatınızdaki insanların enerjilerini ve nasıl değiştiklerini hissedebilirsiniz. Biri fikrini değiştirdiğinde bunu hissedebilir ve niyetlerini okuyabilirsiniz. Bu pek görünmese de psişik bir yetenektir.

10. Doğaya Derinden Bağlı Hissediyorsunuz.

Psişik yetenekleri olanlar, diğerlerine göre doğaya daha fazla bağlıdırlar. Hepimizin çevremizdeki dünyayla paylaştığımız bağlantıyı hissedebiliyorlar ve bununla gerçekten dikkat çekici bir şekilde ilişki kuruyorlar. Bu tür bir bağlantı, başkalarının göz ardı edeceği bir şeydir.

Your Page Title

11. Diğerlerinin Çoğundan Daha Fazla Gerginlik Ve Baş Ağrısı Çekmeye Meyillidirler.

Psişik insanlar zihinleri ile daha fazla yaptıkları için olmayanlara göre daha fazla gerginlik baş ağrısı çekmeye meyillidir. Sadece normal çalışıyor olsalar bile, etrafındakileri filtrelemeye çalışıyorlar. Her şey onları ve önündeki enerjileri etkiliyor, dünyayı nasıl algıladıklarında ciddi bir fark yaratıyorlar.