Üçüncü Gözünüzün Açık Olup Olmadığını Anlamanın 5 Yolu

Bununla birlikte, çeşitli kaynaklardan gelen çok fazla çelişkili bilgiyle, üçüncü gözünüzün aktif olup olmadığını bilmek çok kafa karıştırıcı olabilir.

Bu makalede, 3. gözünüzün açık olup olmadığını anlatabileceğiniz bazı yollardan bahsedeceğiz.

Ajna çakra olarak da bilinen üçüncü göz veya ilk göz, 7 ana çakra sistemindeki 6. enerji merkezidir.

Kaş çakrasının ana dersi gerçeği illüzyondan ayırt etmektir. Yanılsama her şey fiziksel ve somuttur.

Gerçek şu ki gerçeklik katıdan daha fazla enerji ve açık alandır. Bu nedenle 3. göz, ruhsal ve psişik deneyimler söz konusu olduğunda büyük bir oyuncu olarak bilinir.

Basit sezgiden seyahate, gerçekliğin diğer boyutlarına kadar birçok farklı seviye var.

Geçmişteki yaşam çalışmalarına ve mevcut ruhsal uygulamalara bağlı olarak, seviyedeki farklılık her kişi için farklı olacaktır. Bu makale, üçüncü gözünüzün açık ve düzgün çalışıp çalışmadığını bilmek için bazı genel şeyler sağlayacaktır.

Üçüncü Gözünüzün Açık Olduğunu Anlamanın 5 Yolu

1. Canlı rüyalar ve iyi hatırlama

Üçüncü göz, fiziksel gözlerimiz kapalıyken görmemizin nedenidir. Bu aynı zamanda hayal kurmaya da bağlıdır.

Gece rüyalarınızı net görüyorsanız ve deneyimlerinizi haftanın dışında günlerden daha fazla hatırlıyorsanız, üçüncü gözünüz belli bir seviye de açık demektir.

2. Gölge varlıkların farkına varmak veya sık sık ruhları görmek.

Gölge varlıklar ve ruhlar bizimkinin hemen yanında olan bir boyutta var olur (3. boyut). Bu gerçeğe bir bakış attığınızda, üçüncü gözün enerjisini kullanıyorsunuzdur.

Bazen gözlerinizin köşesinde “varlıklar” görülebilirsiniz. Bu, üçüncü gözünüzün açık olduğuna dair başka bir işarettir.

3. Auraları görüyorsunuz

Bir aura insanların etrafındaki enerjik alandır. Her şey enerjiden yapıldığı için, fizikselliğin yanılsaması çoğu insanın katı şeylerden yayılan enerjiyi görmesini engeller.

Auraları görmek bazen doğal bir “psişik” armağandır ama aynı zamanda perdenin ötesini görüp görmediğinizi görmek için bir ölçü aracıdır.

4. Son derece sezgisel ve / veya gelecek şeylerin vizyonlarını görmek

Üçüncü göz, psişik aktiviteye karşılık gelen çakra olduğundan, son derece sezgisel iseniz veya gelmeden önce bir şeyler görürseniz, Kaş çakrası ile çalışıyorsunuz demektir.

Sezgi, içgüdüsel duygulardan farklıdır çünkü sezginin ipuçlarına veya dış uyaranlara ihtiyacı yoktur.

İçgüdü genellikle bir şeyler görerek veya duyarak tetiklenir. Sezgisel düşünceler hiçbir yerde ya da şimdi ortaya çıkabilir.

5. Siz gerçek bir arayıcısınız.

Gerçekler ve / veya gizli manevi bilgiler için araştırma yapmayı seviyor musunuz? Okulda ne öğretildiğini ve bundan daha fazlasının olduğunu düşünüyor musun?

Gerçeklik hakkında size söylenenlerden memnun değil misiniz? Eğer öyleyse, siz gerçek bir arayıcısınız. Unutmayın, üçüncü gözün ana dersi gerçeği illüzyondan ayırt etmektir.

Your Page Title

Yukarıdaki özelliklerin üç veya daha fazlasını deneyimliyorsanız üçüncü gözünüz açıktır. Unutmayın, üçüncü göz aktivitesinde birçok seviye vardır ve bu makale genel bir ölçü alabilmeniz için yazılmıştır.