Üçüncü Gözünü Kapatabilir Misin?

Açık bir Üçüncü Göz seni sadece gerçek dünyayla tanıştırmakla kalmaz, aynı zamanda netlik, konsantrasyon, bilgelik ve anlayış da getirir.

Açık bir Üçüncü Göz’e sahip olmanın avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

– Daha Az Olumsuz Düşünce ve Düşünme

Sezgin geliştiği için, olumsuz düşünceleri ve düşünmeyi bastırman daha kolay hale gelir. Üçüncü Gözün aracılığıyla daha fazla bilgelik edinmek ve konsantre olabilmek endişelerini de azaltır.

– Hareketlerinden Daha Temkinli Oluyorsun

Evreni yöneten farklı güçler olduğunu bilmek, eylemlerinden daha fazla haberdar olmanı sağlar. Ne kadar çok farkında olursan, o kadar az hata yaparsın. Farkındalığın, eylemlerinin olumsuz sonuçlar yaratmamasını sağlar.

– Gizli Şeyler Hakkında Bilgi Edinirsin

Açık bir Üçüncü Göz, ruhsal uyanışla sonuçlanır. Diğer varlıkların varlığının daha fazla farkına varırsın, onları görebilir ve onlarla iletişim kurabilirsin. ‘Evrenin sırları’ senin tarafından bilinir hale gelir.

– Rüyaların Netleşir

Açık Üçüncü Gözü olan kişiler daha iyi uyur. Eğer onlardan biriysen, uyurken rüyalarında yüksek alemlere erişebileceksin. Rüyaların senin için artık daha da netleşecek.

– Korku Ve Kaygı Azalır

Üçüncü Gözün açıldığında ruhsal bir uyanış deneyimlediğin için, artan bilgeliğin ve dünya anlayışının bir sonucu olarak korkuların ve endişelerin azalacaktır. Ruh rehberlerinden rehberlik istemen de senin için daha kolay hale gelir.


Açık Üçüncü Göze Sahip Olmanın Dezavantajları

Açık bir Üçüncü Göz’e sahip olmanın birçok avantajı vardır, ancak deneyimsiz bir başlangıç ​​için, özellikle aşırı aktif olduğunda bazı olumsuz etkileri de olabilir.Yeni başlayanlar ve deneyimsiz yeni başlayanlar, açık Üçüncü Gözleriyle nasıl düzgün çalışacaklarını anlamadıklarında yaşayabilecekleri bazı dezavantajları olacaktır.

– Görmek İstemediğin Şeyleri Görüyorsun

Üçüncü Gözün açık olduğunda, diğer taraf sana görünür hale gelir. Özellikle onu nasıl kontrol edeceğini henüz bilmediğinde, daha yüksek varlıkları ve diğer ruhları göreceksin. Ancak meditasyon ve uygulama yoluyla Üçüncü Gözünü düzenlemeyi öğrenebilirsin.

– Diğer İnsanlar Senin Deli Olduğunu Düşünecek

Ne yazık ki, Ruh dünyası hakkındaki hikayelerine herkes inanmayacak. Farklı olmak çoğu zaman tuhaf ya da çılgın olmakla eşleştirilir.

– Psişik Sıkıntı Yaşarsın

Üçüncü Gözün aşırı aktif olduğunda psişik sıkıntı olur. Çevrenin daha fazla farkına vardıkça, düşüncelerinin daha sabit bir akışı olur ve bu da zihinsel yorgunlukla sonuçlanabilir.

– Gerçekle Bağlantını Kaybedersin

Akıl hastalığı olan insanlar, Üçüncü Gözleri aşırı aktif olduğunda, yönlerini şaşırabilir ve gerçeklikle bağlarını kaybetmeye başlayabilirler. Gördükleri vizyonlara bağlanabilirler. Sonuç olarak, halüsinasyona ve paranoyak olmaya başlayabilirler.


Üçüncü Gözünü Kapatabilir Misin?

Ruhsal bilgi ve gerçeğe büyük saygı duyan insanlar, Açık Üçüncü Göz’e sahip olmayı bir lütuf olarak görürler. Ancak, yüksek boyutları keşfetmekle ve onlar hakkında daha fazlasını bilmekle ilgilenmeyen kişiler Üçüncü Gözlerini aktive etmemeyi tercih edebilirler.

Bu ikinci insan grubuna aitsen ve Üçüncü Gözünün açıldığını fark edersen, muhtemelen onu kapatmanın mümkün olup olmadığını bilmek isteyeceksin.

Cevap Evet.

Your Page Title

Üçüncü Gözünü kapatabilirsin. Psişik yeteneğini görmezden gelebilirsin. Sesler duyduğunda veya vizyonlar gördüğünde, onları dinlememeyi veya dikkat etmemeyi seçebilirsin.