Aşıklar Arasındaki Telepatik Bağlantının İşaretleri

Telepati, bir ruh bağlantısını paylaşan iki sevgilinin, birbirlerinin bilinçaltına dokunmalarını, düşüncelerini paylaşmalarını ve ruh hallerini değiştirmelerini sağlar.

Aşıklar arasındaki telepatik bağlantı gerçektir. Mesaj gönderme ve almadan oluşan iki taraflı bir iletişimdir. Dünyanın herhangi bir fiziksel sınırından arındırılmış tarif edilemez bir bağdır. Bu bağlantı zamanla güçlenir.

Aşk büyülüdür ve telepatik bağlantı güzelliğini daha da yoğunlaştırır. İki kişinin birbirini ruh düzeyinde hissetmesini sağlar. Bu olağanüstü bir şeydir.

İki kişi aralarında telepatik bir bağlantı kurduğunda, tek bir varlık haline gelirler. Bir şey bir ortağı etkiliyorsa, ortağı da onu hissedecektir.

Bilimsel olarak, iki insan gerçekten aşık olduklarında, kalp atışları senkronize edildiğinde, kalplerinin aynı frekansta ve aynı hızda attığı kanıtlanmıştır. Aynısı zihinlerinde de olur. Akılları birbirine güvenir ve sessizce iletişim kurar.

Pek çok sevgili telepatik olarak iletişim kurduğunu bile bilmiyor. Her iki uçta da önemli mesajlar birbirini seven kişilerin rızası olmadan gönderilir ve alınır.

Telepatik olarak bağlı mıyız?

Herkes telepatik olarak iletişim kurma yeteneğine sahiptir. Ancak güçlü bir sezgisel zihin, temiz niyet ve daha yüksek bir titreşim gerektirir.

Aşıkların bu zorlu telepatik bağı oluşturmak için bu olağanüstü yeteneğe sahip olmalarının nedeni, birbirlerine duydukları hislerin içtenlikli olmaları ,kıskançlık ve sahtekârlık ile kuşatılmamasıdır.

Yani telepatik olarak iletişimde olup olmadığınızı bilmek istiyorsanız, kendinize sorun. Aşkınız yüzeysel mi yoksa manevi mi? Telepatik iletişim, en saf haliyle sevgiyi ister. Duygusal tutarsızlıklar ve güvensizlikler, temellerine atık bırakmaktadır.

Yaşamdaki gerçek aşkı bulmanın tek yolu, ruhsal gelişimimize eğilim göstermektir. Aşk her yerde, ama çoğumuz bunu kabul etmekte tereddüt ediyoruz çünkü ruhsal olarak eksiğiz. Kendimizi aşk için yeterli göremeyiz. Bu, Belkide yaşadığımız bir travma veya reddedilme korkusundan dolayıdır.

Sebep ne olursa olsun, içsel sorunlarımızla yüzleşmeli, onları bastırmalı ve tüm kaynaklardan sevgiyi kabul etme cesaretini toplamalıyız. Çünkü bizi telepatiye götürebilecek tek uygun yol budur.

Telepatik iletişimin belirtileri

1.Birbirlerinin Düşüncelerini Tanıyabilme

Sorgulamadan veya açıklamaya gerek duymadan, birbirini sevenler birbirlerinin aklından neler geçtiğini bildiklerinde telepatide ustalaşırlar. Onların sevgi dolu bağı o kadar güçlüdür ki, aralarında hiçbir şey gizli kalmaz.

Birçok çift, eşlerinin kelimeleri kullanmadan bile ne hissettiğini bildiklerini iddia ediyor. Birbirlerinin düşüncelerini anlayabilme aşıkların sahip olduklarını fark etmediği en yaygın telepatik bağlantı şeklidir.

Partnerinin hislerini tam olarak biliyorlar çünkü zihinleri onu birbirine aktarıyor. Yüz okumakta iyi olmasanız bile partnerinizin duygularını kolayca anlayabilirsiniz.

2. Birbirinizin Ruh Halini Değiştirme

Bazı zamanlar, gününüz mükemmel geçerken, aniden kendinizi çok kötü hissedersiniz. Bir depresyon dalgası ve hiçliğin sanki sizi ayaklarınızdan çektiğinizi hissediyorsunuz. Bu ani ruh hali değişikliğinin suçlusu sevgiliniz olabilir. Sevdiğiniz kişi, neşe, üzüntü veya mutluluk duygularını telepati yoluyla size aktarabilir.

3.Görme yeteneği

Diğer insanlar kırgın kalplerimizi ve yorgun zihnimizi görmekte başarısız oluyorlar. Fakat telepatik iletişimle sevdiğiniz kişi sizi açık bir kitapmış gibi okuyabilir. Ne zaman kaybolduğunuzu, endişelendiğinizi veya sıcak bir kucak aradığınızı söyleyebilirler.

4.Duygular kolayca algılanır

Sevdiğiniz kişinin zihinsel durumlarını kolaylıkla algılayabilme yeteneğine sahipsiniz. Eğer hayatta zor bir dönemden geçiyorlarsa, onlara ulaşma ve onlara yardım etme dürtüsüne karşı koyamazsınız.

5.Derin bir ruhsal bağlantı

Hayvanlardan insana, etrafınızdaki her şeyle ruhani bir bağınız var. Pozitif ve negatif titreşimleri anında hissedebilirsiniz. Manipülatif bir kişinin etkisi altındaysanız, ondan kurtulmanız ve sinsi hareketlerini çözmeniz uzun sürmez.

Manipülatif bir kişinin etkisi altındaysanız, ondan kurtulmanız ve sinsi hareketlerini çözmeniz uzun sürmez.

Benzer şekilde, güzel bir ruhun yanındaysanız, sanki hayatınız ona bağlıymış gibi ona sarılacaksınız.

6. Tehlikeyi Algılama

İster yakın ister uzak olsun, beyinler uzak mesafeden iletişim kurabilir. Bir kişi sevdiğinin başının dertte olduğunu hissedebiliyorsa, bu bir telepatik bağlantı şeklidir.

Zihin bir tehlike tespit ettiğinde, sadece vücudu değil, eşini de uyarır. Uyarı telepatik sinyaller şeklinde alınır ve sevenler sevdiklerinin nezaman başlarının belada olduğunu bilirler.

7. Aynı Anda Aynı Düşünceye Sahip Olmak

“Ben de aynısını söyleyecektim”, bu cümleyi hiç sevgilinize söylediniz mi? Eğer cevabınız evet ise, o zaman aranızda telepatik bir bağlantı var demektir.

Zihinler birbirine bağlı olarak, siz yüksek sesle söylemeden önce bile fikri topladılar. Eğer sevgiliniz sizden daha hızlıysa, o zaman düşündüğünüz şeyi sizden daha erken ilan edecektir.

8. Açıklanmamış Şeylerin Bilgisi

Çoğu zaman, aşıkların kesin ayrıntıları paylaşacak zamanları olmaz. Fakat sevgilinizin durumu hakkındaki tahmininiz doğru ise, zihninizin telepatik iletişim kurduğu anlamına gelir.

Sevgilinizin kafasındaki cevap sizin tarafınızdan telepatik olarak algılandı, bu yüzden size daha önce söylemediği şeyleri biliyorsunuz.

9.Canlı ve Tekrarlayan Rüyalar

Bazı insanlar rüyalarında iletişim kurar. Rüyalarımız bize çıplak gözle görünmeyen gizemli bir dünya gösteriyor.

Bazı rüyalar size telepati yoluyla gelir ve bu rüyaların yorumlanması gerekir, çünkü onların içinde geçmiş, şimdi ve gelecek hakkında önemli mesajlar vardır.

Örneğin, gece, sevgilinizin sırt ağrısı olduğu bir rüya gördünüz ve sabah kalktığınızda sevgiliniz, sırtındaki şiddetli ağrı yüzünden uyuyamadığını söyledi. Bu gibi anlar, ikiniz arasında güçlü bir telepatik bağlantı olduğunu gösteriyor.

Sevgilinizin zihni problem hakkında zihninizle iletişim kurmuştur ve uykunuzda bu bilgileri aldınız, bu yüzden rüyanızda ortaya çıkmıştır.

10.Güçlü Sezgi

Güçlü telepatinin en belirgin belirtilerinden biri güçlü bir sezgi hissidir.

İçgüdüleriniz ve önsezileriniz çoğu zaman gerçeğe dönüşürse, kesinlikle bir telepati kullanıcısısınızdır.

11.Sözsüz iletişim

Telepatinin kendi dili vardır. İşaret dili değildir ve herhangi bir kelime veya konuşma gerektirmez.

Bir kelime söylemeden ruh eşinizle saatler geçirebilir ve sevgi dolu varlıklarına iyice dalmış kalabilirsiniz.

12.Hiç Sürpriz Yoktur

Bu ilişki her türlü sürprizden uzaktır. Hiç sır yoktur. Birbirinizin aklından geçenleri gizlemek imkansızdır.

13.Kişilik Özelliklerini Paylaşma

İkiniz birlikte kaldıkça, kişilik özellikleriniz de birleşiyor. Eşinizin alışkanlıkları ve tavırları bilmeden size de geçiyor.

Seçimleriniz bile aynı olmaya başlar. İkiniz de aynı renkli kıyafetleri seçiyorsunuz, aynı yemekleri sipariş ediyorsunuz, aynı şeyleri gözünüzde canlandırıyorsunuz.

14.Herşeydeki Ortaksınız

Telepatik bir bağlantı olduğunda, ikiniz herşeyi birlikte yaparsınız. Çünkü siz herşeyde ortaksınız.

Birlikte daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacak etkinlikler planlıyorsunuz. Oyun oynama, film izleme, dışarı çıkma, alışveriş yapma gibi…

15.Etrafınızda Sadece Mutluluk Var

İki kişi telepatik bir bağ kurduğunda, birbirlerinin mutluluğunun nedeni olurlar. Birbirlerinin yaptığı işlerden keyif alırlar.

Beraber olduklarında, başka hiç kimseye ihtiyaç duymazlar, ancak bu onların savaşmadıkları anlamına gelmez. Her çift kavga eder, fakat anlaşmazlık yaşamaları, ilişkilerini bozmaz.

Tartışmanın dozunu biliyorlar. İniş ve çıkışların yaşamın bir parçası olduğunu ve düşüncelerde bir çatışma olabileceğini biliyorlar. Tartışmaları onlara asla zarar vermez, çünkü birbirlerini ruh düzeyinde bilirler.

16. Eşzamanlılık

Telepati sadece zihinsel bir bağlantı değil, aynı zamanda ruhsal bir bağlantıdır. İki ruhun ruhunu en derin seviyede hizalayarak çıkarlarını, tutkularını ve gelecek yollarını senkronize eder. Bu duygusal ve fiziksel samimiyet için zemin hazırlar.

17.Doğallık

Telepati, sessizlikten bilgili konuşmalara kadar her şeyin doğal görünmesini sağlar. Diğer insanların etrafında olduğunuzda, sıkılmış veya yersiz hissedebilirsiniz, ancak eşinizle olduğunuzda, her şey olması gerektiği gibi görünüyor.

18.Manevi Büyüme

Sevdiğimiz insanlar bizi çok etkiliyor. Kendimizin daha iyi versiyonları olmamıza ilham veriyorlar.

Kalpler arasında telepati olduğunda, manevi iyileştirme ortaya çıkar. Aşk, sevgilimiz için kendimizi daha iyi hale getirmemizi sağlar.

Telepatik Bağlantınızı Güçlendirme Yolları

Telepatiyi ilişkinize nasıl getireceğinizi öğrenmek, ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

Telepati, her iki taraf da bilinçli olarak telepati becerilerini kullanmaya çalışırken en iyi sonucu verir. Aslında, bunu yaptığınızı bilmeyen birisine telepati kullandığınızda, etik sonuçları göz önünde bulundurun. Aşıklar arasındaki telepati ödüllendirici olabilir ve ilişkinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Eşinizle zaten telepatik bir bağlantınız varsa,telepatik bağınızı daha da güçlendirmek doğal bir durum olabilir. Telepatik ilişkiyi geliştirmek için ortak bir niyetle birlikte zaman geçirerek, akıllara durgunluk veren bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Eşinizle telepati hakkında hiç konuşmadıysanız, onu ortaya çıkarmaktan korkabilirsiniz. Ne düşünecek? Bunu kabul edebilecek mi? Eşinizin sezgi ve telepati gibi metafizik konulara ne kadar açık olduğunu düşünmek önemlidir. Bu tür konulardan korkarlarsa, sizden uzaklaşabilir veya konuyu çok hızlı bir şekilde başlatırsanız rahatsız olabilirler.

Bunun yerine, “Telepati hakkında ne düşündüğünü sorabilirsiniz. Size ne söylediklerini dinleyin. Size bu fikirden her zaman etkilendiklerini ve merak ettiklerini söyleyebilirler.

Başka bir öneri de onlara telepati üzerine bir kitap vermektir. Önce kitabı siz okuyun ve sonra ne kadar hoşlandığınızı ona söyleyin ve onların da okumasını önerin.

Ayrıca, eşinizin sizinle birlikte psişik yeteneklerin gelişimiyle ilgili bir ders almasını önerebilirsiniz. Sizi daha da yaklaştıran bir bağlanma alıştırması ve telepati uygulaması için bir temeliniz olabilir.

Böylece partneriniz telepatik bağlantınızı geliştirmek için sizinle birlikte çalışmaya karar verdiğinde, eğlence başlayabilir. Anlatacağım bu iki uygulama eşinizle telepatik iletişiminizi güçlendirmenizde size fayda sağlayacaktır.

Birlikte Bir Rüyayı Paylaşın.

Telepati uyurken veya uyanıkken gerçekleşebilir. Bazı insanlar bilinçli zihinleri sessiz olduğu, doğal şüphe ve korkularının ötesine geçebildikleri için uyurken biriyle telepatik bir bağlantı kurmayı daha kolay bulurlar. Sizin ve eşinizin uyumaya niyetli olduğu bir zaman ayarlayın. Aynı anda uyuyorsanız bu size daha da yardımcı olur. Sonra rüyada buluşmak için bir niyet belirleyin. Uyandığınızda, her biriniz rüyanızla ilgili hatırladıklarınızı yazın ve sonra bu bilgileri birbirinizle paylaşın.

Görsel Bir Görüntü Gönderin.

Bir ortağın gönderen, diğerinin alıcı olmasını sağlayın. Gönderen bir şeyi görselleştirmeli ve bu görüntüyü zihninde tutmalıdır. Ardından, alıcı hangi görüntüleri aldığını açıklamalıdır. Alıcı nesnenin kendisini göremeyebilir, ama bazı özelliklerini görebilir. Örneğin, Gönderen kırmızı bir elma düşünürse, alıcı kırmızı rengi görebilir veya yuvarlak bir şey görebilir. Bu cevapların her ikisi de telepatik bağlantı örnekleridir.

Your Page Title

Telepati konusunda uzman olmak biraz zaman alabilir. Sizin ve eşinizin başlangıçta başarılı olduğunu düşünmüyorsanız, cesaretiniz kırılmasın. Bunun yerine, pratik yapmaya devam edin ve ikinizin daha iyi olup olmadığını görün. İkiniz de açık bir zihinle girerseniz tüm deneyim ilişkiniz için iyi olabilir.