Dokunma Gücü İle Nesneleri Okuma

Psikometri, pek çok görme biçiminden biridir. Görülemeyen bir şeyi görmenin bir yoludur. Psikometri dokunma ve elle tutulur fiziksel nesnelere dayanır.

Psikometri ile fiziksel bir nesnenin enerjisini okuyabilirsiniz. Genellikle alacağınız okuma, nesnenin geçmişiyle ilgilidir.

– Görüntüler

– Kokular

– Duygular

– Sesler

– Anılar ve duygu ile ilişkili diğer duyulardan herhangi biri olabilir:

Nesnenin kendi geçmişi olacak ve ayrıca size sahibinin tarihi hakkında bir fikir verecektir.

Çoğu psikometrist, özellikle başlangıçta, nesneyi okuyabilmek için ellerinde tutmalıdır. Psikometride uzmanlaşanlar, nesneyi hiç tutmak zorunda kalmadan algılayabilir veya okuyabilirler.

Küçük veya hafif nesneler için, becerileriniz gelişene kadar ellerinizde tutmak en iyisidir. Büyük veya ağır nesneler için, ellerinizi öğenin üzerine yerleştirmeniz yeterlidir. Rahat olduğunuz sürece, bu okumalar kolay ve eğlenceli olacaktır.

Psikometri Nasıl Çalışır?

Psikometri bir nesnede geride kalan enerjiyi ve görüntüleri okur. İnsanlar tamamen enerjiden yapılır. Enerjimiz, etkileşim kurduğumuz her şey ve herkes üzerine “enerjik bir iz” bırakır. Yani, özünde, bizimle ilişkili nesneler, enerjimiz veya auramız da dahil olmak üzere, üzerlerinde etkilenen şeyin bir titreşimini tutacaktır.

Bir nesnenin enerjisini okurken, tıpkı auralarımız gibi, onun aurasını okuyorsunuz. Psikometri kullanırken bunlara değiniyorsunuz.

Psikometri hakkında hatırlanması gereken diğer önemli şey, daha fazla anlamı olan ve daha çok kullanılan nesnelerin daha fazla enerjiye sahip olması ve bu nedenle daha iyi okumalar vermesidir. Metal nesnelerin diğer nesnelere kıyasla daha fazla enerji tutma eğiliminde olduğu doğrudur. Bir alyans, sadece bir kez giyilen bir çift eldivenden daha fazla enerji tutacaktır.

Psikometrik Yeteneklerinizin Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Empati yeteneği olan insanlar tipik olarak en iyi psikometri okuyuculuğu yaparlar. Bu, özellikle sezgi konusunda makul becerilere sahip olanlar için de geçerlidir – bu insanlar psikometride en iyi olma eğilimindedir.

Psikometriye yatkın olabileceğiniz belirtilerinden bazıları şunlardır:

– Antika mağazaları sizi garip hissettirir veya güçlü bir hava verir

– Kullanılmış mobilyalara sahip olamazsınız

– Çok fazla nesneye (çok fazla enerji) sahip alanlarda kendinizi rahatsız hissedersiniz

– Eski kıyafetler veya kullanılmış mücevherler giyemezsiniz

– Kullanılmış nesneleri aldıktan sonra ellerinizi dürtüsel olarak yıkamanız gerektiğini hissediyorsunuz.

Bu duyumlardan herhangi birini veya benzer bir şeyi yaşarsanız, psikometride mükemmel olacağınız anlamına gelebilir. Bütün bunlar bir nesnenin enerjisini okumaya yatkın olabileceğinizin işaretleridir.

Psikometri Okumaları Nasıl Yapılır

Herhangi bir beceride olduğu gibi,uygulama her zaman size yardımcı olacaktır. Ne kadar çok pratik yaparsanız, o kadar kolay olur. Doğru miktarda empati ile, herkes psikometri yapabilir.

1.İlk önce ellerinizi yıkayın ve iyice kurulayın. Steril olmanıza gerek yoktur, ancak okumanıza müdahale edebilecek enerjiyi yıkamalısınız.

2.Sürtünme oluşturmak ve enerjinizi ısıtmak için ellerinizi birbirine sürün.

3.Şimdi, mevcut enerji olup olmadığını test etmek için, ellerinizin avuç içlerini birbirine bakacak şekilde tutun ve birbirlerinden yaklaşık 4 cm uzakta yavaşça ayırın. Avuç içleriniz veya bir çeşit enerji arasında kalın bir his var mı? Öyleyse, hazırsınız! Değilse, daha fazla enerji yaratmak için ellerinizi biraz daha ovalayın.

4.Bir öğeyi elinize alın veya elinizde tutun. Muhtemelen küçük ve kişisel bir şeyle başlamak en iyisidir. Herhangi bir mücevher iyi çalışıyor. Bu, ilk egzersizi daha kolay hale getirecektir. Nesnenin yakın ilişkiniz olmayan birine ait olması da en iyisidir – örneğin, bir arkadaşınıza pratik yapmak için kullanabileceğiniz eski aile takıları olup olmadığını sorun.

5.Rahatlayın! Bu çok önemli. İsterseniz gözlerinizi kapatabilirsiniz.

6.Kendinizi açın ve nesnenin sahibi ile ilgili anıların, görüntülerin ve diğer duyguların zihninize girmesine izin verin. Ne tür şeyler hissediyorsunuz – duyun, görün, koklayın ve tadın.

İşte egzersiz sırasında ve gelecekteki psikometrik okumalar için de sorulması gereken bazı sorular.

– Bu nesnenin sahibi kim?

– Sahibinin kişiliği hakkında bir fikir edinebilir misiniz?

– Sahibi nesneyi giyerken veya kullanırken ne tür anılar ve deneyimler yaşadı?

– Eşyanın sahibi hâlâ yaşıyor mu?

Genellikle, başlangıçta, bir nesnenin vereceği en güçlü enerji duygulardır. Aşk, nefret ve korku, insanların yaşadığı en güçlü duygulardan üçüdür. Genellikle psikometri okumaları sırasında elde ettiğimiz en güçlü duyumdur.

Psikometri hakkında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da sadece giyilen veya kullanılan ve psikometri ile okunabilen “öğeler” değildir. Pratikle, fotoğraflar, evler ve mezarlar gibi şeyler de psikometri ile okunabilir. Bu tür okumaları uygulamaya başlamanın bir yolu, sevilen birinin fotoğrafını çekmektir.

Hatırlanması Gereken Bazı Şeyler

İlk başta okumalarınız yanlış veya karışıksa cesaretiniz kırılmamalıdır. Tüm becerilerde ve psişik okuma biçimlerinin çoğunda olduğu gibi, zaman ve pratikte daha iyi hale geleceksiniz.

Gösterimleri çok hızlı değerlendirmediğinizden emin olun. Bu, başkası için bir okuma yapıyorsanız veya sadece sizin bilmediğiniz birinin nesnesiyle pratik yapıyorsanız bile geçerlidir. Görüntüler veya duyumlar sarsılabilir ve sizin için bir anlam ifade etmese de, muhtemelen nesnenin sahibi için önemlidir veya sevdiklerine bir şey ifade edebilir. Bazı gösterimler belirsiz ve bazıları karmaşık olacaktır. Her şeyi bir yere not edin.

Tüm nesneler, özellikle anlamlı duygusal veya maddi anlamı olanlar, geçmişin “titreşimlerini” (veya enerjisini) taşırlar. Doğru okunduğunda, zihnimiz bu titreşimleri yorumlayabilir. Her şey yeteneklerinizi geliştirmekle ilgilidir.

Your Page Title

Unutmayın: Psikometri Eğlencelidir!

Eski bir sevgilinin nesnelerini okurken bile, psikometri heyecan verici ve eğlenceli olmalıdır. Geçmiş yaşamın en mutlu anlarını deneyimleyebilir ya da hissedebilirsiniz. Nesneleri okumak heyecan verici olabilir çünkü ne olacağını asla bilemezsiniz. Psikometriyi deneyin, uygulamayı hatırlayın ve en önemlisi eğlenin!